Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα

 

Απο βδομαδα θα εχω στα χερια μου την κονσολα με μαριο καρτ 8. Μια ερωτηση....διαβασα οτι αν παρεις το μαριο καρτ 8 και κανεις εγγραφη στο nintendo club εχεις την δυνατοτητα να κατεβασεις free ενα ακομα game,ισχυει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δυστυχώς η προσφορά αυτή τελείωσε στις 31/7 :/

Ειλικρινά τώρα ποιος μένεις UK! !!!! Να το παραγγείλω και να μου το στείλει! !!! PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 Παιδιά μην μπερδεύεστε, είναι exclusive στο game για κάποιες χώρες, απλώς δεν έχει ανακοινωθεί αν θα έρθει στην Ελλάδα. Γι'αυτό αν θέλετε το amazon.fr το έχει για preorder στα 70€ (χωρίς έξοδα ποστολής) εδώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα

 

Απο βδομαδα θα εχω στα χερια μου την κονσολα με μαριο καρτ 8. Μια ερωτηση....διαβασα οτι αν παρεις το μαριο καρτ 8 και κανεις εγγραφη στο nintendo club εχεις την δυνατοτητα να κατεβασεις free ενα ακομα game,ισχυει;

αν δεν κανω λαθος ηταν μεχρι τελος αυγουστου η προσφορα αυτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν κανω λαθος ηταν μεχρι τελος αυγουστου η προσφορα αυτη

 

 

Δυστυχώς η προσφορά αυτή τελείωσε στις 31/7 :/

 

 

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Bayonetta 2 "The time has come" 60fps trailer -> https://mega.co.nz/#!qQpWzIhJ!8_18L-1R103BqYF62yoWndvhCJ1qSDQGJ5SFdbfKIVQ

 

Σοβαρά τώρα, πώς γίνεται να υπάρχουν άτομα, άσχετα με το PC gaming, που να βλέπουν αυτό το τρέιλερ και να βλέπουν το ίδιο τρέιλερ στα 30 fps και να μην καταλαβαίνουν διαφορά; Είναι τόσο εκπαιδευμένο το μάτι μου ή οι άλλοι το κάνουν επίτηδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα, πώς γίνεται να υπάρχουν άτομα, άσχετα με το PC gaming, που να βλέπουν αυτό το τρέιλερ και να βλέπουν το ίδιο τρέιλερ στα 30 fps και να μην καταλαβαίνουν διαφορά; Είναι τόσο εκπαιδευμένο το μάτι μου ή οι άλλοι το κάνουν επίτηδες;

 

Believe me, επιτηδες το κανουν. Το ματι οπως και το αφτι αναγνωριζει την καλυτερη ποιοτητα ερεθισματος που του δινεται. Το οτι μπορει να "μαθει" το ματι σιγα σιγα να αναγνωριζει και λεπτομερεις στην ποιοτητα ειναι δεδομενο αλλα ενα ερεθισμα με τοσο τεραστια διαφορα (30 vs 60 fps) ΟΛΟΙ το καταλαβαινουν αμεσως χωρις προηγουμενη εμπειρια.

 

Κατα τα αλλα το trailer τρεχει με 60 στο gameplay και με 30 στα cut-scenes και η διαφορα ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ μεταξυ τους.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα

 

μια τελευταια ερωτηση θελω να κανω και μετα τερμα το ζαλισμα! :X  :P

οσο αφορα το region lock τι παιζει? περα απο την δικια μου κονσολα που αναμενω θελω να κανω δωρο και στο ανιψακι μου μια αλλα επειδη το bugdet μου μετα την αγορα δεν αρκει για να το παρω απο εδω βρηκα στο amazon italy με 180€ (wii u 8GB), αν το παρω απο εκει θα υπαρχει προβλημα με τα παιχνιδια και γενικα επειδη θα ειναι απο ιταλια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...