Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσοχή με το MH3U παιδιά, προκαλεί εθισμό  :P  Έχω κοντά στις 90 ώρες gameplay για τον μήνα Αύγουστο μόνο! Κι αν αναλογιστεί κανείς και ότι ο ελευθερός μου χρόνος είναι περιορισμένος είναι τεράστιο το νούμερο! Ε ρε κάτι ξενύχτια που έχετε να ρίξετε αν κολλήσετε...!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαχα κι εγώ τέλη Δεκέμβρη που το πήρα μέχρι αρχές Ιανουαρίου έκλεισα ένα 100ωρο παιχνίδι.

 

Μετά λόγω εξεταστικής το άφησα και από τότε τρέμω να το ξαναβάλω για να μη καώ πάλι :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στην ευρωπη 24 Οκτωμβριου το Bayonetta 2!!!Και επισης αποκλειστικα για την ευρωπη συλλεκτικη εκδοση.https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fauZ4wm9z-0

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>και στην ευρωπη 24 Οκτωμβριου το Bayonetta 2!!!Και επισης αποκλειστικα για την ευρωπη συλλεκτικη εκδοση.<a data-ipb='nomediaparse' href='

 

Κοντά είναι σχετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έκανα pre order την συλλεκτική έκδοση του Hyrule Warriors....αναμένω σαν τρελός!
 

Εάν φέρει η Nortec και την συλλεκτική του Bayonetta 2, τότε θα γίνει ΧΑΜΟΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έκανα pre order την συλλεκτική έκδοση του Hyrule Warriors....αναμένω σαν τρελός!

 

Εάν φέρει η Nortec και την συλλεκτική του Bayonetta 2, τότε θα γίνει ΧΑΜΟΣ!

Preorder day 1. Πάντως αν την φέρουν στην Ελλάδα τα κομμάτια θα είναι ελάχιστα, όταν σε όλη την Ευρώπη θα κυκλοφορήσουν μόνο 15,300.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Preorder day 1. Πάντως αν την φέρουν στην Ελλάδα τα κομμάτια θα είναι ελάχιστα, όταν σε όλη την Ευρώπη θα κυκλοφορήσουν μόνο 15,300.

Όπως κα να έχει είναι Pre order από την Nortec για εμένα και σίγουρη κόπια :)

 

H Nortec θα την φέρει και θα το ανεβάσει μέσα στον μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Preorder day 1. Πάντως αν την φέρουν στην Ελλάδα τα κομμάτια θα είναι ελάχιστα, όταν σε όλη την Ευρώπη θα κυκλοφορήσουν μόνο 15,300.

 

Ειναι αποκλειστικη προς πωληση η εκδοση αυτη μονο απο τα καταστηματα GAME οποτε για οποιον την θελει παει και προπαραγγελνει απο εκει στην τιμη των 60 λιρων. Προσωπικα θα παρω την special edition και με τα δυο παιχνιδια μεσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι out of stock δυστυχώς. Πρέπει να εξαφανίστηκαν αμέσως!

 

Ειλικρινά τώρα ποιος μένεις UK! !!!! Να το παραγγείλω και να μου το στείλει! !!! PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...