Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Δυστυχώς δεν γνωρίζω κάποιο. Απλά σου αναφέρω ότι προσωπικά έχω PS4, WiiU και PC σε ένα HDMI switch και δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα. Δοκίμασε να ρωτήσεις στο hardware section του forum.

Απλά πρόσεξε να έχει τουλάχιστον 2 input και 1 output (όχι το αντίθετο).

Εσύ ποιο έχεις; Έχεις κάποιο λινκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.aliexpress.com/store/product/3-Port-HDMI-1-3-1080P-HDMI-Switcher-Splitter-3D-HDMI-Switch-for-HDTV-HD-DVD/910292_32309643402.html?spm=2114.12010612.0.0.1e9b7e05BpfOJB

φιλε αυτο εχω παρει εγω απο aliexpress, ειναι μπομπα, υποψη οτι κανει γυρω στους 2 μηνες να ερθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο μήνες!!!!!!:o Κάποιο από εδώ Ελλάδα δεν υπάρχει; Αυτό eshop που είναι φτηνό και παρόμοιο με αυτό που μου έδειξες δεν θα κάνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/26/2018 στις 10:09 ΠΜ, Nathan Drake!! είπε

Δύο μήνες!!!!!!:o Κάποιο από εδώ Ελλάδα δεν υπάρχει; Αυτό eshop που είναι φτηνό και παρόμοιο με αυτό που μου έδειξες δεν θα κάνει;

Μία χαρά φαίνεται αυτό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ebay πάντως έχει με τα ίδια χρήματα 5 σε 1 και με τηλεχειριστήριο.
Αλλά αν δεν μπορείς να περιμένεις πολύ, προχώρα από Ελλάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρε παιδιά, άλλη μία ερώτηση/απορία έχω. Μιλούσα το πρωί με ένα φιλαράκι για τις κονσόλες και λέγαμε για το wii το πρώτο. Έχουμε τηλεόραση 50αρα plasma. Αν το συνδέσουμε με καλώδιο  component που είναι η ανάλυση 480p, ξέρετε πως θα φαίνεται σε αυτές τις ίντσες η ανάλυση; Δεν περιμένω την ανάλυση ενός ps3-ps4-xbox (ξέρω τι κονσόλα είναι!) αλλά να μην είναι και τίγκα στα pixels, χοντροκομμένα κτλ.:D Έχει (είχε) κανείς wii συνδεδεμένο με 48-50αρα να μας πει αν αξίζει η ανάλυση η όχι;

Επεξ/σία από Nathan Drake!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 32αρα με component που το έχω προσωπικά, παλεύεται.
Σε φίλο που το είδα σε 42 με hdmi αντάπτορα, ήταν έτσι κι έτσι.

Εξαρτάται και από την τηλεόραση (αν κάνει κάποια βελτίωση ή upscale). Αλλά μην περιμένεις πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μας νοιάζει να έχουμε την τέλεια εικόνα όσο να μη βγάζουμε τα μάτια μας!:D Θα έχουμε την κονσόλα για το χαβαλέ μας! Για φίλους και οικογένεια! Για σοβαρότερο gaming έχουμε το ps4!:D

Είμαστε ανάμεσα στο Wii και Wii U απλά λέγαμε για το πρώτο λόγω λιγότερων χρημάτων. Η τηλεόραση που θα συνδεθεί το Wii θα είναι αυτή. Λέτε να παλεύεται; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Wii U είναι πλήρως συμβατό με το Wii, τόσο σε παιχνίδια όσο και περιφερειακά.
Καλύτερα Wii U για να έχεις το πλήρες πακέτο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κι εμείς για εκείνο πηγαίνουμε αλλά λέγαμε για πιο οικονομικότερο αν ήταν καλή η ανάλυση και του πρώτου Wii.

Οκ σε ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κόστιζε σε αγγελίες κάπου 50€, θα σου έλεγα χωρίς δεύτερη σκέψη. Τόσο που έχει ανέβει πλέον, δε συμφέρει.

Τίποτα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένα από τα ελάχιστα θετικά features του Gamepad το  οποίο  δεν έχει συζητηθεί αρκετά, αλλά για εμένα είναι γαμάτο είναι το ότι έχει build-in sensor bar που σου επιτρέπει να παίζεις τα Wii games στην οθονούλα του με Wiimote και nunchuck. Έτσι τα shitty γραφικά του Wii μοιάζουν αρκετά polished στις 6 ίντσες. 

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...