Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Θέλω να αγοράσω δυο-τρία Wii games από το eshop, αλλά 20 λίρες για το καθένα δεν πρόκειται να δώσω.

 

Υπάρχει κάποιο σάιτ που να πουλάει κωδικούς έτσι ώστε να μπορέσω να κρατήσω και τα δύο αγαπητά μου νεφρά στη θέση τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θέλω να αγοράσω δυο-τρία Wii games από το eshop, αλλά 20 λίρες για το καθένα δεν πρόκειται να δώσω.

 

Υπάρχει κάποιο σάιτ που να πουλάει κωδικούς έτσι ώστε να μπορέσω να κρατήσω και τα δύο αγαπητά μου νεφρά στη θέση τους;

Γιατι εχεις ακομη νεφρα εσυ μετα την φετινη χρονια της Νιντεντο;  :-D  :-D  :-D

Ποσα δινεις για το ενα  :devil: ;

 

princess_peach_by_soniaflores1610-d5um10

 

Νομιζω οτι καταστηματα κωδικων αμαζον μονο για Αμερικη παιζουν. Γερμανια δεν εχω ακουσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω βάλει από το 2012 έναν Western Digital my passport 1 TB και είναι κομπλέ. Γύρω στα 250gb έχω γεμίσει βέβαια. Και 500άρης σε καλύπτει άνετα (εκτός αν έχεις σκόπο να κατεβάσεις ολόκληρη τη βιβλιοθήκη). Να ξέρεις όμως ότι αν πάρεις usb powered δίσκο, θα πρέπει να τον συνδέσεις με Y καλώδιο. Η Nintendo στην υποστήριξή πάντως προτείνει δίσκους με εξωτερική τροφοδοσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν εχω σκοπο να έχω ολη (η σχεδον ολη) τη Βιβλιοθήκη ποσα τερα θα χρειαζόμουν?

 

Τι σκοπό εξυπηρετεί αυτό, εκτός από το να πετάξεις τα λεφτά σου για ένα 3TB εξωτερικό σκληρό;

 

Γενικά αυτό με το «σπάσιμο» που πρέπει παρέα να έχετε ανα πάσα στιγμή  και όλα τα shovelware άμεσα διαθέσιμα, ποτέ μου δεν το κατάλαβα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα εχει δικιο ο παραπανω, υπαρχει αρκετη σαβουρα, η παιχνιδια που σε εσενα δεν θα σου αρεσουν. Δεν εχει νοημα να εχεις τα παντα. Συλλογη σε πειρατικα δεν λογιζεται. Βαλε οσα νομιζεις οτι σου αρεσουν και σβησε τις σαχλαμαρες η οσα δεν σου τραβανε το ενδιαφερον για να βαζεις τα επομενα. Θα επελεγα ενα 500αρη, στο Wii εχω καπου 160 και ειμαι οκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή η διαφορά τιμής 500άρη και 1ΤΒ είναι αστεία, θα σου πρότεινα να πάρεις 1TB και να βάλεις ότι θέλεις μέσα.

Εμένα ένας τέτοιος μου φτάνει για να βάλω όσα παιχνίδια θεωρώ αξιόλογα από τη βιβλιοθήκη. Έβαλα και όσα είχα σε physical μορφή για πιο ευκολία.

Σημειωτέον ότι το λειτουργικό του Wii U δεν μπορεί να προβάλει πάνω από 300 τίτλους. Αν εσύ βάλεις έναν δίσκο με 500 τίτλους θα δείχνει μόνο τους 300 πρώτους που θα εγκαταστήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να αγοράσω ένα Pro χειριστηριο για το Wii U. Έψαξα λιγάκι Online και είδα ότι πλέον πουλάνε μόνο μεταχειρισμένα και αυτά με 35-40€ Υπάρχει κάποια οικονομικότερη πρόταση; Τα third party χειριστήρια είναι εξίσου καλά; 

 

Άκυρο τελικά θα χρησιμοποιήσω το χειριστήριο του Xbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...