Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω θήκη για το Gamepad που να χωράει στο charging dock ενώ τη φοράει και να μην κοστίζει 2 μεροκάματα.

 

Καμια ιδέα κανείς;

 

Εγώ το έχω στην original θήκη του κουτιού, ναι ναι αυτήν την πλαστική που μοιάζει με υλικό αυγοθήκης lite. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω πάρει αυτή από άμαζον Αγγλίας 27€ με μεταφορικά τον Ιούλιο. Τώρα είναι oos εκεί. Υπάρχει ebay ακόμη.

 

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F202083952069

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2452687_R_Z001A?$Web$&$DefaultPDP570$&$W

 

Wii U Mario Kart 8 Premium Pack. Στην ουσία καινούργιο δεν χρησιμοποιήθηκε ποτε, είναι sealed απλά έχει αν μικρό κτύπημα στο εξωτερικό πακέτο που ελάχιστα φαίνεται. Στα 200 ευρώ αξίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι οχι οχι σε πολυ φτηνοτερη τιμη βρισκεις εδω στις αγγελιες χακαρισμενα

 

Αν θες να παιξεις με retail κ καινουρια , να σκας χρημα δηλαδη πας σε switch σε αυτη τη φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα .... σαν Backup .. αυτό που έχω έχει τα χρονάκια του και φοβάμαι μην με αφήσει.. Για hack προς το παρόν δεν με ενδιαφέρει, τα καλύτερα games του Wii U τα έχω ήδη στην συλλογή μου... άλλη τρελα αυτή.. Τώρα που το σκέφτομαι ίσως κάνω hack την παλιά για games του gamecube, N64 κλπ..
PS έχω και το Switch... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εχεις wiiu κ πηρες κ αλλο?? !!

 

 

χαχαχα ναι. Το Wii U είναι η αδυναμία μου. Έχω μεγάλη συλλογή από παιχνίδια και είπα ok καινούργιο δεν νομίζω να ξανά βρω μπροστά μου. Θα το πάρω για να το έχουν και οι μελλοντικές γενιές.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως είναι γαμάτο μηχανήματακι πολύ κακώς που δεν ασχολήθηκα όταν έπρεπε μαζί του.

Έχω την ίδια έκδοση με αυτή που πήρες και εσύ. Το πήρα όταν είχε πεθάνει σαν πλατφόρμα και δεν το μετανιώνω καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως είναι γαμάτο μηχανήματακι πολύ κακώς που δεν ασχολήθηκα όταν έπρεπε μαζί του.

Έχω την ίδια έκδοση με αυτή που πήρες και εσύ. Το πήρα όταν είχε πεθάνει σαν πλατφόρμα και δεν το μετανιώνω καθόλου.

 

Όντως!! Πραγματικά η κονσόλα έχει διαμαντάκια παιχνίδια που δυστυχώς θάφτηκαν μαζί με την κονσόλα. Ακόμα είναι HD και backward compatibility με τα παιχνίδια του Wii ... τι άλλο θέλεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τι άλλο θέλεις..

 

Ξέρω 'γω, κάτι ψιλοπράγματα, σοβαρό μάρκετινγκ, σωστή τιμολόγηση, αφαίρεση των features που απέτυχαν (π.χ. Gamepad) κοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω 'γω, κάτι ψιλοπράγματα, σοβαρό μάρκετινγκ, σωστή τιμολόγηση, αφαίρεση των features που απέτυχαν (π.χ. Gamepad) κοκ.

Για το marketing όντως .. η Nintendo μονη της έθαψε την κονσόλα. Για τιμολόγηση δεν ξέρω τι εννοείς. Το 2013 πήρα την δικη μου από Amazon στα 150 ευρώ. Τώρα για το Gamepad μπορεί να μην το εκμεταλλευτικάν όπως πρέπει αλλα εμενα με βόλεψε. Το χρησιμοποιούσα και εγώ και τα παιδιά πολλές φορες σαν portable όταν η κυρια ήθελε την TV... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κι εγώ τη δική μου από το Γερμανό την πήρα το 2013 για 200 ευρώ, αλλά δεν μιλάμε για την προσφορά της προσφοράς τώρα. Σε γενικότερο πλαίσιο η κονσόλα είχε λάθος τιμολόγηση, γιατί ήταν φορτωμένη με ένα feature (το Gamepad) που και αχρείαστο ήταν τελικά και πανάκριβο. Και δεν μιλάμε για launch price, μιλάμε ότι ακόμα και 3 χρόνια μετά η κονσόλα δεν μπορούσε να κάνει σοβαρό price drop λόγω του Gamepad. Η σωστή κίνηση θα ήταν να ξηλώσουν εντελώς το Gamepad (για όποιον δεν τον ενδιέφερε), να έχωναν το Pro Controller στη θέση του και να έβαζαν μία τιμή στα 150 ευρώ. Μετά θα βλέπαμε αν θα πούλαγε η κονσόλα σε αυτή την τιμή και με αυτή τη βιβλιοθήκη.

 

Εγώ αντιμετωπίζω πρόβλημα πάντως με το γιο μου όταν πρέπει να του εξηγώ ότι δεν πρέπει να φεύγει από το σαλόνι γιατί θα χάσει το σήμα της κονσόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι οχι οχι σε πολυ φτηνοτερη τιμη βρισκεις εδω στις αγγελιες χακαρισμενα

 

Αν θες να παιξεις με retail κ καινουρια , να σκας χρημα δηλαδη πας σε switch σε αυτη τη φαση

Χακάρεται το wiiu? Πως;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...