Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οποιος δεν έχει παίξει limbo, αξίζει τρελά το παιχνίδι! να το κατεβάσει, γύρω στα 12 ευρώ νομίζω έχει.

Αξιζει το παιχνιδι αλλα οχι και 12 ευρω. Μεχρι 5 καλα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αντε ρε που ζητας και συγγνωμη σιγα...τα ματια μας βγαλαμε λιγο B)  ... αντε να δουμε τι θα δουμε με την gamescom...ετσι οπως τα λεει θα ναι καλο ....ειδωμεν μεχρι τοτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, θα ήθελα την γνώμη σας για το θέμα της αγοράς του PsVita 3g. Από καταστήματα Sony το βρίσκω 250 ευρώ , από καταστήματα διάφορα που βρίσκω στο Skrout 215 αλλά δεν το φέρνουν μέσω Ελληνικής αντιπροσωπείας. Τι κάνω ?  :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι νομιζεις... :D αν θεωρεις σοβαρο προβλημα την ελλειψη ελλ. αντιπροσωπειας δωσε 250 και παρτο...αν οχι δωσε 215€ και ησυχασες....ουτως η αλλως αυτα δε ν χαλανε τοσο ευκολα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν βιαζεστε καντε υπομονη να το παρετε απο Ελλαδα

Εγω απο εδω το πηρα στην χαμηλοτερη τιμη ever πανευρωπαικα στα 169 ευρω με COD μεσα.

Σιγουρα θα ξαναβγει σε αυτη τη τιμη ειδικα μετα τα price drops.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως το πες....κανονικα...αλλα για να εισαι ησυχος τοτε παρτο απο ελληνικη αντιπροσωπεια αν κολλας εκει

Βαγγελη μονο αν ειναι προβατο ο αλλος μπορουν να του αρνηθουν την επισκευη της συσκευης.Ειναι ενα γνωστο κολπο που κανουν ολες οι ελληνικες αντιπροσωπειες για να παιρνεις απο Ελλαδα αλλα μολις αναφερεις το νομο,το ΙΝΚΑ και εναν δικηγορο σου κανουν και δωρακια για να μη τους τρεξεις.Ας το παρει απ'οπου θελει ο φιλος και αν του τυχει μαλακια εμεις εδω ειμαστε για να τον καθοδηγησουμε.Σε 2 αντιπροσωπειες πηγαν να μου κανουν πουστια και μετα μου γλυφαν τα ποδια για να μη τους τρεξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε δε λεω....τα ξερουμε και οπως ειπες εδω ειμαστε να βοηθησουμε...ας πουμε η dell για παραδειγμα σε ενα μονιτορ εαν το φερεις ας πουμε απο Ε.Ε π.χ γερμανια και πας να το περασεις εγγυηση απο δω σου ζητανε αριθμο παραγγελιας(ενα αυτοκολλητο που κολλαει μονο η ελληνικη αντιπροωσπεια) και τον σειριακο αριθμο...η δουλεια μου ειναι και το ξερω...δε βγαζεις ακρη ευκολα...ολοκληρη μανουρα εκανα με αυτους με οτι θες και δεν εβγαλα ακρη για να μην καθυστερω τον πελατη εβαλα στον κωλο μια οθονη και του παραγγειλα αλλη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...