Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γι αυτό είπα για μεταχειρισμένο, πάρε ένα PSP/DS μεταχειρισμένο, βάλε του μέσα παιχνίδια και είσαι έτοιμος για το στρατό. Αν σου το κλέψουν/κάνουν ζημιά στα @@ σου, δεν έχασες και τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το σκέφτομαι και εγώ σοβαρά το vita με το adventure pack που έχει 5 παιχνίδια μιας και έχω μαζέψει και αρκετά παιχνίδια με το ps+ τόσους μήνες που είμαι συνδρομητής. Το μονο που με χαλάει είναι η οθόνη που την άλλαξαν από OLED αλλα στα ίδια λεφτά το προηγούμενο μοντέλο με τα ίδια παιχνίδια δεν υπάρχει οποτε δεν έχω και επιλογή.

Τι παιχνιδια θελεις να παιζεις γενικως; Το ps vita εχει πολλα indies και jrpgs και λιγοτερα action-adventure

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά και για το remote play με το Ps4 το θέλω και να έχω κάτι όταν είμαι εκτός μιας και το gaming ακόμα και στο One m8 που έχω δεν παλεύεται με την touchscreen. Το αγόρασα τελικά με το adventure pack (Uncharted/Gravity Rush/Tearaway και αλλα δυο) στα 199. Το μονο που ξινίζει είναι η έλλειψη oled οθόνης αλλα πολύ ωραία συσκευή ότι έχω δει μέχρι στιγμής. A, επίσης θέλω τα δυο Ninja Gaiden, ξέρει κανεις άμα είναι καλά port;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες πολυ πενα.

το βρηκα στο seven Σερρων μαζι με το lego pack(6 games+8gb καρτα) στα 180ευρω.

Και ναι ειμαι τοσο κωλος που ειναι το 1004 OLED μοντελο. και που πηρα το τελευταιο 

ειδα και εκει στα used games να λαμπει το αστερι και το πηρα... jak and daxter trilogy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το remote play είναι πάντως πολύ καλή φάση, ειδικά τώρα που υποστηρίζει 60 fps. Μέχρι στιγμής έπαιξα το Gravity Rush το οποιο μου άρεσε αρκετά αν και τα control σε κάνουν μερικές φορες να θες να πετάξεις το Vita από το παράθυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχησα χθες στο ps vita το Akiba Strip μου φαινεται πολυ καφρικο αφου στοχος ειναι να δερνεις του κακους και να τους ξεντυνεις ηθελα κατι αναλαφρο για τον καφε στην βεραντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους καλα νεα!!!Το Resident Evil Revelations 2 θα κάνει τη ψηφιακή του εμφάνιση στο PS Vita το καλοκαίρι!!! Ο τίτλος θα περιλαμβάνει και τα τέσσερα επεισόδια, όπως και στις υπόλοιπες πλατφόρμες, καθώς και όλο το downloadable υλικό που έχει κυκλοφορήσει έως τώρα. Αρχικά το Raid Mode θα είναι διαθέσιμο μόνο σε single player, ενώ το online co-op και το ad-hoc mode θα γίνουν διαθέσιμα αργότερα με update..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Για να μην διαβάσω όλο το thread. Θα κάνω μια απλή ερώτηση. Για να σπάσω το vita κάποιο λινκ η καμία οδηγία?

Sent from my iPhone using Insomnia

Είσαι κορυφή.........

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σκέφτομαι να πουλήσω το vita μαζί με κάποια παιχνίδια που έχω και το psn id.

Έχω ps plus από την αρχή που το έβαλε η Sony για το vita και λήγει τον Φλεβάρη του 16.

Μιλάμε για το oled μοντέλο.

Το μόνο του πρόβλημα είναι σπάσιμο στο αριστερό ηχείο. Δεν έχει φύγει κάποιο κομμάτι απλά είναι δύο γραμμές.

Μαζί δίνω 16gb κάρτα και τρία παιχνίδια retail virtua tennis, fifa και little big planet.

Πόσο λέτε να πιάσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100-120 νομιζω. Δεν φευγουν ευκολα τα vita δυστυχως. Κρατησε το κατα τη γνωμη μου. Εστω και για τη συλλογη. Ειναι πολυ ωραιο μηχανακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάποιος να μου πεί αν αυτό το

πακέτο περιέχει το slim vita(καινούργιο) ή το αρχικό (fat)?

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/ps-vita/konsola-ps-vita/139044-sony-ps-vita-&-god-of-war-collection-&-memory-card-8gb?cmicc=skroutz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάποιος να μου πεί αν αυτό το

πακέτο περιέχει το slim vita(καινούργιο) ή το αρχικό (fat)?

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/ps-vita/konsola-ps-vita/139044-sony-ps-vita-&-god-of-war-collection-&-memory-card-8gb?cmicc=skroutz

Χμμμ...tricky one

Αυτό το πακέτο υπάρχει και με τα δύο

Link.png Site: 1004 - fat

Link.png Site: 2004 - slim

Οπότε προσωπικά θα εμπιστευόμουν το skroutz που λέει ότι το συγκεκριμένο πακέτο του Κώτσου είναι με το slim , και από λάθος έχουν την φωτό του fat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...