Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω μια χαρα λιωνω το nba 2k15 με remote play και σπανια ειχα καποιο κολλημα!γενικα το remote play σαν εμπειρια ειναι αψογη και χωρις προβληματα!οσο για την sony και τα παιχνιδια για το vita μας δουλευει κανονικα!εαν ειναι δυνατον...ουτε το app του youtube δεν μπορουσαν να κρατησουν που αξιζε παρα πολυ λογω οθονης!

 

offtopic :P

 

 

 

Καλά ρε συ ακόμα να πουλήσεις το indiemachine και να πάρεις το 3DS? Έκανες το πρώτο καλό με το Wii U.... συνέχισε το, καλά το ξεκίνησες.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδες εχει βρει κανεις κανενα handle grip με l2,r2 σκανδαλες, ωστε να εχει νοημα το remote play μεσω ps4;Eχω τo πρωτης γενιας oled vita.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ps vita. κατεβασμενα games απο ps store σε αλλο λογαριασμο

 

καλησπερα παιδια! εχω αγορασει καποια games sto vita μεσω του store..

εαν τα περασω σε μια memory card μπορουν να παιξουν σε αλλο ps vita  σε αλλο λογαριασμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω θα παιξουν αν στο βιτα εκεινο κανεις και αλλον user στον οποιο θα κανεις login με τον δικο σου. Πρεπει να υπαρχει ο λογαριασμος αγοραστη στην κονσολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδόν. Αν δεν έχεις βάλει λογαριασμό στο άλλο vita , σου λέει ότι είναι συνδεμένη με λογαριασμό και σε ρωτάει αν είναι δικός σου, στην οποία περίπτωση σου ζητάει να συνδεθείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό εννοείται, αν βάλεις τον δικό σου λογαριασμό σε ένα καθαρό Vita τότε προφανώς και μπορείς να κάνεις χρήση της κάρτας. Μιλάμε όμως τώρα για το αν μπορείς να μεταφέρεις τα παιχνίδια σου σε άλλο μηχάνημα που ήδη έχει άλλο λογαριασμό μέσα. Σε αυτήν την περίπτωση όχι δεν μπορείς. Πρέπει να φορμάρεις την κάρτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yeap. Ή να φορμάρεις το μηχάνημα χωρίς την κάρτα και να βάλεις τον λογαριασμό σου. Επίσης μπορείς να έχεις δηλωμένα 2 (ή3 , δεν είμαι σίγουρος )vita  στον λογαριασμό σου και να έχουν όλα τα αγορασμένα παιχνίδια. Εννοείται βεβαίως και πρόσβαση στον λογαριασμό.

Αυτό που δεν έχω δοκιμάσει είναι αν με system restore μέσω opencma που δεν θέλει online  και επαναφέρει και τα παιχνίδια στην κάρτα , αν μπορείς να το κάνεις σε διαφορετικά vita ή αν διαβάζει το id τους και δεν αφήνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

Παιδια έχω μερικές απορίες σχετικά με το ps plus. Αν κανω συνδρομή για να παίξω τα παιχνίδια θα πρέπει να έχω ελεύθερο χώρο στη κάρτα μνήμης; Ευχαριστώ πολυ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...