Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια εχω ενα psvita και σκεφτομαι να αγορασω ενα ps3 μπορει να μου πει καποιος τι ειναι η λειτουργεια ps3 link που εχει το vita και τι ακριβως κανει?

Συνδεονται ασυρματα οι 2 συσκευες και καποια ελαχιστα παιχνιδια του πσ3 μπορεις να τα παιξεις στο vita...Παραλληλα το vita γινεται και καθρεπτης του κεντρικου μενου του ps3, με αποτελεσμα να μπορεις να δεις καποιο βιντεο που εχεις ενδεχομενως κατεβασει στο τελευταιο κτλ. Αν θες τη γνωμη μου δεν εχει ιδιαιτερη αξια το εν λογω χαρακτηριστικο. H λειτουργια remote play, η ασυρματη σνδεση δηλαδη, μεσω του οικιακου σου δικτυου μεταξυ  vita k ps4, ειναι αυτη που εχει καποια χρησιμοτητα, ομως δεν εχεις καμια απο τις δυο κονσολες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να αλλάξω τη μπαταρία του vita μου.Δε μου βγαζει ούτε 2 ώρες πια,βαρέθηκα να είμαι με ένα φορτιστή στο χέρι.

Ξέρει κανένας πιο μοντέλο θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω ως ανταλλακτικό? Από tablet/smartphone κάνει?

Επίσης θα ήθέλα να είναι περισσότερα mah αν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να αλλάξω τη μπαταρία του vita μου.Δε μου βγαζει ούτε 2 ώρες πια,βαρέθηκα να είμαι με ένα φορτιστή στο χέρι.

Ξέρει κανένας πιο μοντέλο θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω ως ανταλλακτικό? Από tablet/smartphone κάνει?

Επίσης θα ήθέλα να είναι περισσότερα mah αν γίνεται.

Απο Ελλαδα δεν ξερω, παντως το ebay εχει καποια! http://www.ebay.com/bhp/ps-vita-battery

Δεν ξερω αν ειναι ευκολο να την αλλαξεις μονος σου, βεβαια υπαρχουν βιντεο (how to, tutorial) που μπορουν να σε βοηθησουν!

παιδια αυτη την στιγμη το need for speed ειναι τζαμπα στο store

Και να φανταστειτε οτι το ειχα αγορασει οταν πρωτοβγηκε, μετα το επεστρεψα στα public!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

PSVita noob εδώ. Plz don't judge!

Πήρα στον ανιψιό μου ένα PS Vita, το πακέτο που είχε μαζί και το Fifa15. Κουτσά στραβά του το πέρασα στη κάρτα που υπήρχε μέσα.

Απ' ότι είδα, μπορώ να του αγοράσω καινούρια παιχνίδια από το Playstation Store ή retail. Η κάρτα μνήμης που έδινε μαζί ήταν 4GB και σχεδόν γέμισε με το παιχνίδι. Απ ότι μπορώ να καταλάβω, αν θέλω να του αγοράσω κάποιο παιχνίδι από το PS Store θα πρέπει ή να του πάρω μεγαλύτερη κάρτα μνήμης, ή να είναι γράψε το ένα-σβήσε το άλλο, σωστά; Αν το αγοράσω retail όμως, υπάρχει μέσα στο κουτί επιπλέον κάρτα ή και πάλι πρέπει να αγοράσω καινούρια;

Ξέρω ότι η ερώτησή μου για εσάς τους παλιούς μπορεί να φανεί γελοία, αλλά αν μπορείτε, δώστε μου μια απάντηση. Πιθανότατα να υπάρχει κάπου μέσα στο thread αλλά 165 σελίδες, δε ψάχνονται εύκολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το need for speed δε το βγαζει πλεον δωρεαν ε;κριμα δε το προλαβα..με το invizimals:η συμμαχια τι παιζει;μου το βγαζει και με χρηματα και free το full game..εχουν κανει λαθος και το free ειναι κανα demo;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ πιθανό να είναι demo, πηγαινε στα demo να το δεις


PSVita noob εδώ. Plz don't judge!

Πήρα στον ανιψιό μου ένα PS Vita, το πακέτο που είχε μαζί και το Fifa15. Κουτσά στραβά του το πέρασα στη κάρτα που υπήρχε μέσα.

Απ' ότι είδα, μπορώ να του αγοράσω καινούρια παιχνίδια από το Playstation Store ή retail. Η κάρτα μνήμης που έδινε μαζί ήταν 4GB και σχεδόν γέμισε με το παιχνίδι. Απ ότι μπορώ να καταλάβω, αν θέλω να του αγοράσω κάποιο παιχνίδι από το PS Store θα πρέπει ή να του πάρω μεγαλύτερη κάρτα μνήμης, ή να είναι γράψε το ένα-σβήσε το άλλο, σωστά; Αν το αγοράσω retail όμως, υπάρχει μέσα στο κουτί επιπλέον κάρτα ή και πάλι πρέπει να αγοράσω καινούρια;

Ξέρω ότι η ερώτησή μου για εσάς τους παλιούς μπορεί να φανεί γελοία, αλλά αν μπορείτε, δώστε μου μια απάντηση. Πιθανότατα να υπάρχει κάπου μέσα στο thread αλλά 165 σελίδες, δε ψάχνονται εύκολα!

 

 

Αυτά που είναι στην κάρτα τρώνε πολύ λίγο χώρο όταν είναι retail Είναι κάτι μπλε κάρτες και τρώνε λίγα

 

Πάντως γενικά χωρίς 16 GB δε πας πουθενα

Επρεπε να στο πει ο πωλητής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...