Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tο παρήγγειλα το ps tv άντε να δούμε, εκτός από το persona 4 golden σκέφτομαι και το yomawari night alone αξίζει τα λεφτά του ???(ξεκίνησα και το corpse party :)    )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα σε όλους απέκτησα προσφατα ενα Vita μεταχειρισμένο μαζί με μια κάρτα 8 GB. Με συγχωρείτε αν είναι χαζή η ερώτηση που θα κάνω αλλά θέλω να γνωρίζω. Αγόρασα από το store το persona 4 golden και τα 3 grand theft auto σε πακέτο γιατί τα είχε 10 ευρώ και τα τρία μαζί και τώρα σαν ελεύθερο χώρο μου δείχνει πως έχω 850 mb . Η ερώτηση μου είναι η εξής. Αν θελήσω στο μέλλον να πάρω καποιο παιχνίδι από το store και για να ελευθερωσω πχ χώρο διαγράψω το persona αυτό μένει στον λογαριασμό μου ;δηλαδή παιχνίδια που αγοράζεις και αφού τερματίσεις τα διαγραφείς μένουν στον λογαριασμό σου και οπότε θέλεις απλά τα κάνεις εγκατάσταση ξανα;ειναι η πρώτη φορά που κάνω αγορα από το store γιαυτό και η απορία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Με το που το αγοράσεις μένει για πάντα στον λογαριασμό σου. Απλώς αν το διαγράψεις είτε θα πρέπει να το ξανακατεβάσεις από το store, είτε να κατεβάσεις το back up του (πιο χρήσιμο γιατί το save θα παραμείνει, ενώ στην άλλη περίπτωση χάνεται) από τον υπολογιστή σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...