Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• 8 μήνες μετά...
  • Απαντήσεις 3,4k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Αυτό που ενοχλεί είναι ότι θα μπορούσε να βγάλει άνετα μερικούς AAA τίτλους όπως ένα Gran Turismo, ένα Tekken, ένα God of War, ένα Crash Bandicoot ή ένα Spyro the Dragon αλλά δεν νιάστηκε κανένας. Εμέ

Πήρα αυτό από το Play-Asia μιας και έχω μια τρέλα με τα shoot em ups και πιστεύω πως πάνε 'γάντι' στο PS Vita. Με το εκπτωτικό που μου ήρθε σκέφτομαι να πάρω το Tokyo Xanadu που το έχω βάλει στο μάτι

παιδια αυτη την στιγμη το need for speed ειναι τζαμπα στο store

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επιλογή μοντέλου PS Vita

Καλησπερα σας παιδες ! Σκεφτομαι να αγορασω ενα Ps vita ετσι ωστε να το χακαρω και να παιζω και παλια παιχνιδια με emulator 

αλλα και φυσικά καποια απο τα παιχνιδια της ιδιας της κονσολας . Παλιος κατοχος PSP 3004 ειμουν παντα λατρεις τις φορητης κονσολας . Σκεφτηκα να παρω καποια απο τα κινεζικα μοντελα που εχουν μεσα emulator πχ ANBERNIC RG351M κτλπ , αλλα απο οτι ειδα σε μερικα παιχνιδια του psp ετρωγε κολληματα αρκετα ... και σκεφτηκα αντι να δωσω 100 ευρω σχεδον για το κινεζικο γιατι να μην κοιταξω να παρω κατι σε SONY μιας που ειδα οτι προσφατα χακαραν το ps vita  στην εκδοση 3.73 και κανεις ΠΑΠΑΔΕΣ . 

Αλλα δεν ξερω πιο να διαλεξω απο ολες τις εκδοσεις το PCH 1000 (FAT) H' το πιο καινουργιο το PCH 2000 (SLIM) ???? Δεν μπορω να αποφασισω

Πειτε την γνωμη σας ελευθερα ... Σας ευχαριστω !

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο (phat) έχει καλύτερη οθόνη (OLED), ειδική θύρα για την φόρτιση, υπάρχουν μοντέλα με 3g δυνατότητες όπου στην θέση της κάρτας 3g βάζεις έναν αντάπτορα για microSD.

Το δεύτερο (slim) έχει οθόνη LCD, μεγαλύτερη μπαταρία, θύρα micro-usb για την φόρτιση (όπως τα κινητά), είναι πιο ελαφρύ.

Αυτές νομίζω είναι οι διαφορές, διαλέγεις και παίρνεις.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
9 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Το πρώτο (phat) έχει καλύτερη οθόνη (OLED), ειδική θύρα για την φόρτιση, υπάρχουν μοντέλα με 3g δυνατότητες όπου στην θέση της κάρτας 3g βάζεις έναν αντάπτορα για microSD.

Το δεύτερο (slim) έχει οθόνη LCD, μεγαλύτερη μπαταρία, θύρα micro-usb για την φόρτιση (όπως τα κινητά), είναι πιο ελαφρύ.

Αυτές νομίζω είναι οι διαφορές, διαλέγεις και παίρνεις.

Εσυ πιο απο τα 2 θα επαιρνες αν το αγοραζες τωρα ? 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δεν είμαι και πολύ σίγουρος αλλά νομίζω το phat.

Τα έχω και τα δύο ούτως ή άλλως οπότε ευτυχώς δεν χρειάζεται να πάρω κάτι. Αν έπαιζα κιόλας καλά θα ήταν. 😛

• Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
4 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Δεν είμαι και πολύ σίγουρος αλλά νομίζω το phat.

Τα έχω και τα δύο ούτως ή άλλως οπότε ευτυχώς δεν χρειάζεται να πάρω κάτι. Αν έπαιζα κιόλας καλά θα ήταν. 😛

ΧΑΧΑΧΑ σε καταλαβαινω ... εμμ με τοσα που εχουν βγει τι να πρωτοπαιξεις .... λογικο ειναι ... 

Αν πουλας κανενα μου λες ΄;)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 ώρες πριν, GamingRoom είπε

ΧΑΧΑΧΑ σε καταλαβαινω ... εμμ με τοσα που εχουν βγει τι να πρωτοπαιξεις .... λογικο ειναι ... 

Αν πουλας κανενα μου λες ΄;)

Μπα, μου αρέσει να τις έχω για συλλογή. Επίσης δεν θα με χάλαγαν κάποια slim σε αλλά χρώματα. 😛

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Επιλογή μοντέλου PS Vita

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.