Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 minutes ago, Grim Ripper said:

Χωρίς την οθόνη το θες;

Εγώ από alliexpress  λογικά θα πάρω την οθόνη/frame.

Ναι σκετο, μονο το πλαστικο κελυφος, οχι ηλεκτρονικα μερη κτλ.

Δεν ξερω αν ειναι πολλοι οι κατασκευαστες και οι ποιοτητες τους, παλαιοτερα που το εψαχνα παντως διαβασα πως δεν εχει καμια μα καμια σχεση ποιοτικα με τα αυθεντικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Άσχημα νέα για τους φίλους του PS Vita αφού η Sony ανακοίνωσε (μάλλον εσωτερικά αφού δε βρήκα δική της πηγή αλλά από συνεργάτη / εκδότη) πως τα ps vita cartridge που έχουν μείνει είναι ελάχιστα και το πιθανότερο είναι πως θα ακυρωθούν πολλά αναμενόμενα παιχνίδια, ειδικά από limited κυκλοφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω πως οι περισσότεροι εδώ μέσα το έχετε είτε σπασμένο είτε δεν ασχολείστε με digital παιχνίδια στο PS Vita, αλλά έχει πραγματικά καλές εκπτώσεις για όποιον ενδιαφέρεται.

Μπορείτε να μου προτείνετε τίποτα σε Action RPG, τύπου Diablo, από τα παιχνίδια που παίζουν στις εκπτώσεις τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Καμία πρόταση για το από που να αγοράσω την κονσόλα καινούρια;

Amazon και το πιθανότερο θα είναι από Ιαπωνία, πλέον δεν βγαίνουν καινούργια ps vita σε Ευρώπη/Αμερική.
Δεν ψήνεσαι καθόλου για μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση είτε από εδώ, είτε από το facebook marketplace;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Amazon και το πιθανότερο θα είναι από Ιαπωνία, πλέον δεν βγαίνουν καινούργια ps vita σε Ευρώπη/Αμερική.
Δεν ψήνεσαι καθόλου για μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση είτε από εδώ, είτε από το facebook marketplace;

Μάλλον τελικά θα πάρω από εδώ μεταχειρισμένο. Αν και ως συλλέκτης γενικά προτιμώ καινούρια, φαντάζομαι βέβαια το γιαπωνέζικο ότι δεν θα είναι και στην ζελατίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς σε ζελατίνα;
Στο κουτί του, ολοκαίνουργιο θα σου έρθει.

Νομίζω ο @Malthador είχε πάρει ένα λευκό ή ήθελε να πάρει οπότε ίσως ξέρει κάτι παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

hello γνωρίζει κανείς αν τα Γιαπωνέζικα 1000(phat) vita έχουν κάνα θέμα συμβατότητας ή κάτι άλλο περίεργο. Αξίζει η αγορά τους απο Ebay; Έχω ήδη το 2000 αλλά θέλω να πάρω και ένα 1000αρι μεταχειρισμένο. Με προβληματίζει λίγο το γεγονός ότι η μπαταρία θα έχει φάει τα ψωμιά της. Είναι κορυφαία κονσόλα η ριμάδα και τώρα που κάνω stream steam games έχω πραγματικά πορωθεί.

Επεξ/σία από shadowlike
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ενδιαφέρεται για ps tv , έχει προσφορά στα 20 ευρώ το public. Είναι όμως μόνο διαθέσιμο στο κατάστημα στην Καλλιθέα..

https://www.public.gr/product/sony-playstation-tv-and-3-ps-vita-games/prod6890132pp/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...