Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χθες το βραδυ δεν με παιρνε ο υπνος.. και εκανα το λαθος να αποφασισω να καβασω το Motorstorm RC στα 5,99 (αρχικα πιτευα πως θα ναι κατι σαν το παλιο re-volt του PSx (αν το θυμαται κανεις)). Τελικα απεδείχθη πως ειναι πιο κοντα στο πολυαγαπημενο μου micro machines που επαιζα καποτε στο sega genesis mrgreen.png!! (Ενα πραγμα που χρειαζεται να αλλαξει καποιος μονος του ειναι τα controls, εγω πχ το εβαλα με το R να ναι γκαζι και το L να ναι φρενο διοτι πριν ειχε το δεξι μοχλο για γκαζι και φρενο (πανω κ κατω αντιστοιχα)). Λαθος το χαρακτηρισα διοτι ο υπνος τελικα με στις 5παρα το πρωι χααχαχ... οποιος τερματισει το UGA (αν και αρχισα να το παιζω στο Hard... παλουκι..zero βοηθεια στο aiming και θες το 1/2 των σφαιρων για να πεθανεις απ'οτι στο medium) ειναι μια καλη λυση το Motorstorm RC. 4,2/5 απο εμενα. (Και αν το παρει καποιος, ας στειλει sname να παιξουμε κανα online αγωνα devil.png)

ειχα κατευασει και εγω το Trial, μου φανηκε πολυ καλο, καθαρα παιχνιδι που σε τραβαει να το παιξεις σε φορητο (και να εβγαινε δεν θα μπορουσα να το παιξω αλλου), το μονο που με δυσκολεψε ηταν ο χειρισμος ειδικα με το δεξια/αριστερα,ξερεις μεχρι να ποιασεις το νοημα γτ ειναι λιγο μπερδεγουεϊ για αρχη.

τελικα το πεταξα ομως γτ στην 4αρα δεν χωραει ενα καρο παιχνιδια και προτιμησα να κρατησω το UGA+fifa demo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα παντως στο store δεν μου εμφανιζει το gt ή κ αλλα games που λεγατε κ ποιο πριν οτι ειναι κ σε προσφορα....

 

Μου κανει εντυπωση....εμενα μου το "δινει" κανονικα για κατεβασμα...(για να μη νομιζεις οτι γραφω οτι και οτι :) οριστε και η αποδειξη... :-D

 

74198058.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλετε να αγοράσετε psvita να το πάρετε από τον Κωτσόβολο.Το έχει σε πολύ καλή τιμή. ^_^

 

Δεν έχει καμία ιδιαίτερα καλή τιμή. Έπρεπε να δεις τι προσφορές είχε η electroworld το Πάσχα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια απο rpg εχετε καποιο καλο να προτεινετε? ( για psp αναφερομαι).. αν οχι με κοβω ή για final fantasy ή... για metal slug mrgreen.png

φιλε να σε ρωτησω.

θυμασε ποσα chapter ειχε το UGA?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν το ξέρω απλά έψαξα να δω πόσα chapter έχει για να απαντήσω στον kjtzemis.Αν κρίνω από τον αριθμό των chapter τότε έχει μεγαλύτερη διάρκεια (από το u2 τουλάχιστον για τα υπόλοιπα δεν γνωρίζω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά είναι πιο μεγάλο από αυτά του ps3 ή όχι?

 

Oxi δεν ειναι πιο μεγαλο απο αυτα του PS3, επισης με εξαιρεση ισως τα πρωτα 2 chapters οι περιοχες ειναι σχεδον πανομοιοτυπες μεταξυ τους και με οχι μεγαλη "ποικιλια" (τουλαχιστον μεχρι το Chapter 22 Που εχω φτασει εγω), δηλ καμμια σχεση με τα 1, 2 και 3 του PS3. Παρολ΄αυτα, πιστευω, οτι μαζι με το φιφα και το rayman, ειναι ισως οτι καλυτερο θα μπορουσε να εχει το vita σαν launch titles.

 

Επισης για οποιον του αρεσουν τα fighting Games ριξτε μια ματια στο BlazBlue Extend, πιστευω οτι θα το λατρεψετε!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oxi δεν ειναι πιο μεγαλο απο αυτα του PS3, επισης με εξαιρεση ισως τα πρωτα 2 chapters οι περιοχες ειναι σχεδον πανομοιοτυπες μεταξυ τους και με οχι μεγαλη "ποικιλια" (τουλαχιστον μεχρι το Chapter 18 Που εχω φτασει εγω), δηλ καμμια σχεση με τα 1, 2 και 3 του PS3. Παρολ΄αυτα, πιστευω, οτι μαζι με το φιφα και το rayman, ειναι ισως οτι καλυτερο θα μπορουσε να εχει το vita σαν launch titles.

 

Επισης για οποιον του αρεσουν τα fighting Games ριξτε μια ματια στο BlazBlue Extend, πιστευω οτι θα το λατρεψετε!!!!!!!!

 

Και μικρό να είναι θα έχει πλάκα να το παίζεις όπου και αν είσαι! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 εχω φτασει (λαθος το 18) :) :) κοιτα ΔΕΝ διαφωνω, και μονο το οτι μπορουμε να παιξουμε Uncharted σε φορητη κονσολα μου φτανει!!!

 

Το πρώτο μου παιχνίδι θα είναι όταν με το καλό πάρω vita! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω παντως οτι εαν το αργησεις θα εχουν βγει πολυ καλυτερα παιχνιδια και δεν θα πολυαξιζει η αγορα του....γιατι καλο ειναι για τωρα που υπαρχει λειψυδρια απο τιτλους, αλλα εαν η $ΟΝΥ το υποστηριξει οπως του αξιζει, τοτε δε νομιζω οτι θα σε ενδιαφερει να το αγορασεις περα ισως απο το "συλλεκτικο" του πραγματος (το πρωτο Uncharted σε φορητο...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...