Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αγόρασε κανεις το mortal kombat απτο psn? εγω χθες το κατεβασα μολις το περασαν ......... Σιγουρα ειναι πιο δυνατο απο ενα 3ds και το αρχαιο πλεον psp, αλλα οι περισσοτεροι μαλλον περιμεναμε πιο καλα γραφικα.

 

Που το βρηκες? γιατι το ψαχνω (απο Psn) αλλα δεν........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το βρηκες? γιατι το ψαχνω (απο Psn) αλλα δεν........

 

στο US psn store, εχω κανει εκει account διοτι $39=39ευρω για την sony :rolleyes:

οποτε το πηρα γυρω στα 29 ευρω, και σε αλλα games γενικα οι τιμες με την ισοτιμία ειναι πολυ χαμηλοτερες σε σχεση με το ευρωπαικο psn. Απλα δεν γινεται με ελληνική πιστωτικη να ψωνίσεις. Αγορασα ομως points για US PSN και εκανα add funds to wallet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγορασα κι εγω το mortal komba απο public,το ειχα στο xbox,καλο ειναι...ακομα δεν εχουν βγει τα καλα παιχνιδια,ας περιμενουμε το χειμωνα και βλεπουμε τι μπορει να κανει η κονσολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο US psn store, εχω κανει εκει account διοτι $39=39ευρω για την sony :rolleyes:

οποτε το πηρα γυρω στα 29 ευρω, και σε αλλα games γενικα οι τιμες με την ισοτιμία ειναι πολυ χαμηλοτερες σε σχεση με το ευρωπαικο psn. Απλα δεν γινεται με ελληνική πιστωτικη να ψωνίσεις. Αγορασα ομως points για US PSN και εκανα add funds to wallet.

 

αυτα τα λενε νωριτερα φιλε sazista!

γινεται να βαλουμε μεσω paypal λεφτα σε αυτο το αγγλικο psn?

και μηπως ξερεις πως "αλλαζω" απ'το default psn? (αν γινεται απλα

μεσω settings ενταξει το βρισκω αλλα αν θελει ιστοριες, any help

would be much appreciated) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα τα λενε νωριτερα φιλε sazista!

γινεται να βαλουμε μεσω paypal λεφτα σε αυτο το αγγλικο psn?

και μηπως ξερεις πως "αλλαζω" απ'το default psn? (αν γινεται απλα

μεσω settings ενταξει το βρισκω αλλα αν θελει ιστοριες, any help

would be much appreciated) :-)

 

 

δεν ειναι δυσκολο, απλα θα μπεις στο recovery menu και θα κανεις format/restore to psvita. Μολις το ανοιξεις παλι θα σου εχει τον wizard για να κανεις τις ρυθμίσεις εκ νεου και καινουργιο register στο psn επιλεγοντας αυτη τη φορα USA για χωρα. Δυστυχως ο μονος τροπος για να βαλεις χρηματα σε αμερικανικο PSN account ειναι μεσω PSN card. Να αγορασεις points δηλαδή που προορίζονται για αμερικανικο account. Πιστωτικη, paypal κλπ δεν τα δεχεται γιατι βλεπει οτι δεν εισαι απο USA. Υπαρχουν πολλα sites στο internet που πληρωνεις με paypal και σου στελνουν αυτοματα στο email τον κωδικο για να βαλεις χρηματα στο psn store

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον κσποιος ανωνυμος διερευσε dumb του psp vita firmware συντομα θα χουμε τις πρωτες custom εκδοσεις λογισμικου ,για μενα το θετικο ειναι τα homebrew και επιτελους οτι θα μπορω να παιξω οτι umd εχω χωρις να το ξαναπληρωσω και ισως να δοκιμασω και κανενα που δεν εχω :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον κσποιος ανωνυμος διερευσε dumb του psp vita firmware συντομα θα χουμε τις πρωτες custom εκδοσεις λογισμικου ,για μενα το θετικο ειναι τα homebrew και επιτελους οτι θα μπορω να παιξω οτι umd εχω χωρις να το ξαναπληρωσω και ισως να δοκιμασω και κανενα που δεν εχω :devil:

αμην :-D

θα χρειαστουμε δλδ 16αρα καρτα ε?

με την 4αρα θα πρεπει να βαζουμε 1-2 παιχνιδια και μολις τα τελειωσουμε τα διαγραφουμε και βαζουμε καινουρια.ετσι δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειναι ετσι...ενα παιχνιδι του PS VITA (πχ UGA) ειναι γυρω στα 4GB οποτε οπως καταλαβαινεις μια 4αρα δεν σου φτανει ουτε για ΖΗΤΩ!!!!!16αρα θα ειναι μονοδρομος και η 32αρα must για οποιον θελησει να "πειραξει" το vita του!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειναι ετσι...ενα παιχνιδι του PS VITA (πχ UGA) ειναι γυρω στα 4GB οποτε οπως καταλαβαινεις μια 4αρα δεν σου φτανει ουτε για ΖΗΤΩ!!!!!16αρα θα ειναι μονοδρομος και η 32αρα must για οποιον θελησει να "πειραξει" το vita του!!!!!

δλδ ουτε ενα παιχνιδι δεν θα μπορω να εχω μεσα στην καρτα μου?και καλα το UGA το εχω το παιχνιδι αυθεντικο το fifa ή καποιο αλλο οπως motorstorm κλπ δεν θα χωρανε εστω ενα ενα μεσα και οταν καποιο τελειωνω το πεταω και βαζω αλλο?λογικα θα γινετε, δεν υπαρχουνε 50Ε για 16αρα δυστυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμην :-D

θα χρειαστουμε δλδ 16αρα καρτα ε?

με την 4αρα θα πρεπει να βαζουμε 1-2 παιχνιδια και μολις τα τελειωσουμε τα διαγραφουμε και βαζουμε καινουρια.ετσι δεν ειναι?

 

Πόσα παραπάνω θες να βάλεις με μία 4άρα? :P Για παιχνίδια του psp καλή θα είναι όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν καταλαβενετε τι λεω, δεν ζηταω αλλα ουτε θελω να βαλω περισσοτερα απο 1-2 παιχνιδια στην memory δεν θα μου χρεισημευσουνε.θελω να βαλω 1 παιχνιδι του vita πχ fifa12 και οποτε μουρθει να το πεταξω και να κατευασω και να βαλω αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν καταλαβενετε τι λεω, δεν ζηταω αλλα ουτε θελω να βαλω περισσοτερα απο 1-2 παιχνιδια στην memory δεν θα μου χρεισημευσουνε.θελω να βαλω 1 παιχνιδι του vita πχ fifa12 και οποτε μουρθει να το πεταξω και να κατευασω και να βαλω αλλο.

 

Μπορεί να μην χρειαστείς και την 16άρα τότε... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε εχετε νεοτερα επι του θεματος καντε ποστ!

επισης, οταν βγει αυτη η ιστορια θα μπορεσουμε να περασουμε κανα snes, mame, gb emulator?! i would LOVE that.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξυ εδω δεν εχει σπασει το PS3 (απο την εκδοση 3.55 και μετα) και αλλοι ονειρευονται να παιζουν τζαμπα τα παιχνιδια του vita απο την καρτα μνημης :P Και οχι μονο ονειρευονται αλλα κανουν πραγματικοτητα τα ονειρα τους αγοραζοντας απο τωρα μεγαλη καρτα μνημης για να τα παιξουν...

Ε ρε κατι σκοταδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...