Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιστευω παντως οτι εαν το αργησεις θα εχουν βγει πολυ καλυτερα παιχνιδια και δεν θα πολυαξιζει η αγορα του....γιατι καλο ειναι για τωρα που υπαρχει λειψυδρια απο τιτλους, αλλα εαν η $ΟΝΥ το υποστηριξει οπως του αξιζει, τοτε δε νομιζω οτι θα σε ενδιαφερει να το αγορασεις περα ισως απο το "συλλεκτικο" του πραγματος (το πρωτο Uncharted σε φορητο...).

 

Η το καλοκαίρι θα το αγοράσω ή κατά τα Χριστούγεννα μεριά. Θα δείξει. Θα το παίξω σίγουρα πάντως. Άμα βγει καμιά καλή προσφορά πάντως θα το τσιμπήσω το καλοκαίρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειχαν βγει πολυ καλες προσφορες παντως τις προηγουμενες ημερες...κριμα που δεν προλαβες καμμια απο αυτες!!!!

 

Τις έβλεπα τις προσφορές απλά δεν υπήρχαν λεφτά! :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουπς...καταλαβαινω... :( οποτε υπομονη μεχρι το καλοκαιρι!!! :)

 

Άμα βγάλουν προσφορές παρόμοιες... αλλιώς δεν μας βλέπω ούτε για το καλοκαίρι. και θέλω να μπω στην παρέα σας να παίξουμε και τίποτα online ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως βλεπω την "ποικιλια" που αναφερεις πως δεν υπαρχει.

και στο ps3 δεν υπηρχαν και τραγικες εναλλαγες περιβαλλοντος.. παντως προχωρα ακομα λιγο και θα δεις ενα τραγικα διαφορετικο περιβαλλον που δεν εχει ξαναπαει ο drake! mrgreen.png

 

αναφερομαι σε ενα βασιλειο πανω σε μια τεραστια λιμνη στο βαθος βαθος της γης.. οπου μετα θα τραβηξεις τα παντα για να βγεις ως πανω ξανα στην επιφανεια!devil.png

 

το ξεκινησε και η κοπελια μου στο very easy (frown.png) και εχει πολυ πλακα.. βγαινουν 2 bad guys και αρχιζει και τρεχει γυρω γυρω τους και αυτοι την πυροβολανε και ανγχωνεται και δεν ξερει πως να καλυφθει πισω απο κανα βραχο αχααχχα..ριχνω πολυ γελοιο..της το παιρνω και τους πλακωνω στις φαπες and i save the day mrgreen.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο store νομίζω είναι σε προσφορά αυτήν την περίοδο...

 

αυτες ειναι προσφορες :-D

ξερει κανεις αν τωρα που εχει αγοραστει απ'τον λογαριασμο μου το motorstorm rc

αν πχ παω σε καποιο αλλο psvita και δωσω κωδικους..θα μπορει να κατεβει και απο κει?

αν ναι συμφερει να φτιαξουμε ενα sname του στυλ psvitainsomnia και να βαζουμε ολοι απο

10 ευρω και να παιρνουμε παιχνιδαρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λενε τα παλικαρια ρε? --> http://www.zavvi.com/10587815.html

37 ευρω? αφου στο store το ειχε 6 ευρω full game! fear.png

 

Ποσο κοροιδο μπορει να αισθανθει μετα καποιος, εαν αγορασει απο αυτο το Link.....επισης, ΜΑΚΡΙΑ απο Asphalt injection και Dungeon Hunter.....ειναι ΚΑΘΑΡΑ imports των αντιστοιχων απο τα smartphones σε τιμη ομως PSVITA!!!!

 

 

 

αυτες ειναι προσφορες :-D

ξερει κανεις αν τωρα που εχει αγοραστει απ'τον λογαριασμο μου το motorstorm rc

αν πχ παω σε καποιο αλλο psvita και δωσω κωδικους..θα μπορει να κατεβει και απο κει?

αν ναι συμφερει να φτιαξουμε ενα sname του στυλ psvitainsomnia και να βαζουμε ολοι απο

10 ευρω και να παιρνουμε παιχνιδαρες!

 

Καλη ιδεα, ομως...θα πρεπει ΟΛΟΙ να εχουμε το ιδιο USERNAME+κωδικο, πραγμα ΑΔΥΝΑΤΟ, επισης αλλα trophies θα εχεις εσυ, αλλα εγω αλλα ο ταδε, κ.ο.κ, επισης, αλλα apps & games εσυ, αλλα εγω, alla Ο ταδε, κ.ο.κ, οποτε μας βλεπω να τρωμε ενα ξεγυρισμενο ΒΑΝ και τιποτα παραπανω!!!!! :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη ιδεα, ομως...θα πρεπει ΟΛΟΙ να εχουμε το ιδιο USERNAME+κωδικο, πραγμα ΑΔΥΝΑΤΟ, επισης αλλα trophies θα εχεις εσυ, αλλα εγω αλλα ο ταδε, κ.ο.κ, επισης, αλλα apps & games εσυ, αλλα εγω, alla Ο ταδε, κ.ο.κ, οποτε μας βλεπω να τρωμε ενα ξεγυρισμενο ΒΑΝ και τιποτα παραπανω!!!!! :) :)

 

λες ε? αν ειμαστε 3 ατομα δηλαδη (οχι 43 grin.png) και εχουμε ενα κοινο mail/sname με διαφορετικα save games (εννοειται) ο καθενας στο vita του (πχ εγω το uncharted μου το εχω τερματισμενο και η κοπελα μου ακομα το παιζει στο very easy..hmm).. δεν νομιζω να παρουν πρεφα κατι παντως για 3-4 games. και στην τελικη ψιλοχε**ηκα για τα trophies αν ειναι να εχω το fifa και ολα τα top games με 10-12 ευρω!devil.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...