Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως είχες σκυμμένο το κεφάλι σου και ζαλίστηκες λόγω αυχένα;

οντως το ειχα σκημενο το κεφαλι αλλα και σημερα που καθομουνα στο γραφειο και επαιζα ακουμπαγα το βιτα ορθιο στο γραφειο και το κραταγα με τα χερια αλλα το κεφαλι το ειχα σχετηκα στην ευθεια και παλι σε ζαλιζει, εγω πιστετω ειναι λογω της μικρης οθονης.

 

Χαζομαρούλες. Άντε να βγάλουν κανένα flash player! Skype έχει ή έρχεται σύντομα??

προς το παρων δεν το εχουν διαθεσημο στο store, αποτι ειδα μονο 4 εφαρμογες εχουν στο store, το skype το περιμενουμε.

flash player ειναι το πιο σημαντικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μαζί τους να βγουν και άλλα παιχνίδια...

Θέλω killzone εγώ και Gran Turismo :-D

Για να δούμε...

 

Για "εμπειρια" :-D GT μπορεις να κατεβασεις την εκδοση για το psp η οποια ειναι αρκετα ικανοποιητικη οσον αφορα το gameplay τα γραφικα και τον ηχο.

 

 

Το Paint Park Πλακα εχει, το κατεβασα, ειναι καλο εαν εχεις παιδια, ανηψια, ενω εαν "πιανουν" τα χερια σου...μπορεις να φτιαξεις, απο διαφορα videos Που ειδα, απιστευτες ζωγραφιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκλείεται η Sony να βγάλει παιχνίδι Pokemon. Είναι αποκλειστικότητα της Nintendo αυτή. Είναι σαν να λέμε να βγάζει Zelda ή Mario. Ή σαν να λέμε το Wii U να βγάλει Uncharted και God of War. :rolleyes:

Ναι γιαυτό ανέφερα να το αγοράσει. Όπως αγοράστηκαν τα δικαιώματα και βγάζουν και άλλες εταιρίες (εκτός της Sega) sonic the hedgehog πλέον ~ [ και ξερω οτι ειναι απιθανο να γινει γιαυτο και το κατεταξα στα "ονειρα" mrgreen.png]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kjtzemis όλα αυτά σε τι τιμή τα αγόρασες?

 

edit: ακυρο το βρηκα στο thread με τις προσφορές

στα 216Ε φιλε μου απο 309Ε που ειναι η αρχικη του. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα 216Ε φιλε μου απο 309Ε που ειναι η αρχικη του. ;)

 

Δε μπορώ να καταλάβω πως μπόρεσε η electro και είχε αυτή την προσφορά για τόσες μέρες;

Έβγαλε κέρδος απο αυτή την προσφορά;

Ή το πούλαγε σε τιμή κόστους;

 

Αν ισχύει το πρώτο πιστεύω οτι θα ξαναδούμε τέτοιες τιμές σύντομα και μακάρι για όσους δεν προλάβαμε.

Αν ισχύει το δεύτερο δεν καταλαβαίνω τι κέρδισε.

Ξεστοκάρισμα δεν παίζει γιατί προκειται για ολοκαίνουριο μηχάνημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για "εμπειρια" :-D GT μπορεις να κατεβασεις την εκδοση για το psp η οποια ειναι αρκετα ικανοποιητικη οσον αφορα το gameplay τα γραφικα και τον ηχο.

 

Εμενα παντως στο store δεν μου εμφανιζει το gt ή κ αλλα games που λεγατε κ ποιο πριν οτι ειναι κ σε προσφορα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ να καταλάβω πως μπόρεσε η electro και είχε αυτή την προσφορά για τόσες μέρες;

Έβγαλε κέρδος απο αυτή την προσφορά;

Ή το πούλαγε σε τιμή κόστους;

 

Αν ισχύει το πρώτο πιστεύω οτι θα ξαναδούμε τέτοιες τιμές σύντομα και μακάρι για όσους δεν προλάβαμε.

Αν ισχύει το δεύτερο δεν καταλαβαίνω τι κέρδισε.

Ξεστοκάρισμα δεν παίζει γιατί προκειται για ολοκαίνουριο μηχάνημα.

 

Ελπίζω να είχε κέρδη για να τα ξαναβγάλουν! Κάτσε να δούμε τι θα γίνει και με το Media Markt. Δεν είχαν πει θα έχουν προσφορές τις 3 τελευταίες μέρες κάθε μήνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως στο store δεν μου εμφανιζει το gt ή κ αλλα games που λεγατε κ ποιο πριν οτι ειναι κ σε προσφορα....

οι προσφορες πλεον τελειωσαν, οι περισσοτερες προσφορες για κονσολες και για περιφεριακα κονσολων ηταν μεχρι την Δευτερα του Πασχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ευτυχως προλαβα!ps vita+16gb καρτα στα 199ε!!!

και εγω αυτο κοιταζα στην αρχη επειδη ειχε την 16αρα αλλα μετα ηθελα αλλα λεφτα για να παρω παιχνιδι οποτε δεν συμφερε, γιαυτο με 217Ε πηρα ολα τα εξαρτηματα και το μονο που θα χρειαστω αργοτερα ειναι η 16αρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες το βραδυ δεν με παιρνε ο υπνος.. και εκανα το λαθος να αποφασισω να καβασω το Motorstorm RC στα 5,99 (αρχικα πιτευα πως θα ναι κατι σαν το παλιο re-volt του PSx (αν το θυμαται κανεις)). Τελικα απεδείχθη πως ειναι πιο κοντα στο πολυαγαπημενο μου micro machines που επαιζα καποτε στο sega genesis mrgreen.png!! (Ενα πραγμα που χρειαζεται να αλλαξει καποιος μονος του ειναι τα controls, εγω πχ το εβαλα με το R να ναι γκαζι και το L να ναι φρενο διοτι πριν ειχε το δεξι μοχλο για γκαζι και φρενο (πανω κ κατω αντιστοιχα)). Λαθος το χαρακτηρισα διοτι ο υπνος τελικα με στις 5παρα το πρωι χααχαχ... οποιος τερματισει το UGA (αν και αρχισα να το παιζω στο Hard... παλουκι..zero βοηθεια στο aiming και θες το 1/2 των σφαιρων για να πεθανεις απ'οτι στο medium) ειναι μια καλη λυση το Motorstorm RC. 4,2/5 απο εμενα. (Και αν το παρει καποιος, ας στειλει sname να παιξουμε κανα online αγωνα devil.png)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...