Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά επειδή τα τελευταία χρόνια μόνο pes παίρνω και το τελευταίο μου fifa ήταν το 2007, θέλω να μάθω αν στο fifa 12( στο ps vita ) το career mode είναι το ίδιο με τα παλαιότερα fifa. Δηλαδή κατα την διάρκεια της season αλλάζεις ομάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά επειδή τα τελευταία χρόνια μόνο pes παίρνω και το τελευταίο μου fifa ήταν το 2007, θέλω να μάθω αν στο fifa 12( στο ps vita ) το career mode είναι το ίδιο με τα παλαιότερα fifa. Δηλαδή κατα την διάρκεια της season αλλάζεις ομάδα;

ναι φιλε μου ακριβως το ιδιο ειναι.

φετος αν δεν πας καλα με την ομαδα σου στο τελος της σεζον ή οποτε σου ληγει το συμβολαιο σε διωχνουν κιολας, εγω το εχω παθει κανα 2 φορες φετος επειη με δυσκολεψε να το μαθω (επαιζα και εγω προ) και μου εκαναν προταση κατι ομαδες αστα να πανε.

τωρα ομως ειμαι good.

 

Υ.Γ.σου ηρθε το Vita? :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες το αγορασα :-D

για πες μας εντυπωσεις.

το περιμενω και εγω ή το σαββατο ή απο δευτερα (την δευτερα το βραδυ το παρηγγειλα απο ελεκτρο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πες μας εντυπωσεις.

το περιμενω και εγω ή το σαββατο ή απο δευτερα (την δευτερα το βραδυ το παρηγγειλα απο ελεκτρο).

 

Σάββατο? Στέλνουν με τα κούριερ Σάββατα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να βρεις προστατευτικά στην Ελλάδα?

Είμαι από Κύπρο και τα ελάχιστα μεταφορικά για εδώ είναι στα 10 ευρώ :P

Για να πάρω από εδώ δεν αξίζει καν μιας και αγοράζω 2 απο εξωτερικό.

Π.χ

Το sony ericsson neo v που αγόρασα εδώ το 'χαν 260-270Ε και εκεί στην Ελλάδα περίπου στα 200. ^_^

Γενικά ήμαστε πιο ακριβοί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι από Κύπρο και τα ελάχιστα μεταφορικά για εδώ είναι στα 10 ευρώ :P

Για να πάρω από εδώ δεν αξίζει καν μιας και αγοράζω 2 απο εξωτερικό.

Π.χ

Το sony ericsson neo v που αγόρασα εδώ το 'χαν 260-270Ε και εκεί στην Ελλάδα περίπου στα 200. ^_^

Γενικά ήμαστε πιο ακριβοί...

 

Αχα κατάλαβα. Γενικά εγώ ρώτησα από Ελλάδα δεν έχει να αγοράσεις? Γιατί θα με ενδιαφέρει και εμένα στο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχα κατάλαβα. Γενικά εγώ ρώτησα από Ελλάδα δεν έχει να αγοράσεις? Γιατί θα με ενδιαφέρει και εμένα στο μέλλον.

Βρήκα κάτι μέσω skroutz. Aλλά γενικά νομίζω πως θα βρεις και στην Ελλάδα.

για πες μας εντυπωσεις.

το περιμενω και εγω ή το σαββατο ή απο δευτερα (την δευτερα το βραδυ το παρηγγειλα απο ελεκτρο).

Χθες επιτέλους κατάφερα και του ΄ριξα μια ματιά, είναι γενικά φιλικό στον χρήστη και εύκολο στην χρήση :rolleyes:

Μόνο στην αρχή κάτι ώρες,ημερομηνίες που πρέπει να φτιάξεις ήταν λίγο σπαστικές :P

Όσο για το φιφα, στο πρώτο μου παιχνίδι ηττήθηκα με 0-3 :P Αυτά παθαίνεις όταν παίζεις μόνο pes.

Καλούτσικο είναι, και δεν μπορώ να το συγκρίνω το παιχνίδι με το ps3 μιας και το μόνο φιφα που έχω στο ps3 είναι το 2008 και αυτό το ακούμπησα 2-3 φορές μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, μου λεει να κανω update σε 1,67 version.

τι λετε, να το κανω η δεν θα "σπαει" μετα :-/

 

Εγώ πιστεύω όταν σπάσει θα σπάσει στην έκδοση που θα έχει εκείνη την περίοδο. Εγώ στην θέση σου θα το έκανα. Αλλά μην σε πάρω και στον λαιμό μου. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν το μεταξυ κοιταξτε που αραξα σημερα και επαιξα κανα 50λεπτο unchartedmrgreen.png! μπαινεις κανονικα στο παιχνιδι (φωτο) και ναι λογικα θα το κανω το update γιατι εβγαλα κατι φωτος και για να συνδεθει το περιοχομενο του με pc θελει update

post-218943-0-72182500-1334854525_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυριο θα μου ερθει και εμενα, μου ηρθε σημερα μηνυμα στο κινητο για να δω που ειναι το δεμα (δεν θυμαμαι που ηταν) αλλα εχει ειδη φυγει απο εκει και ο επομενος προορισμος ειναι γιαννενα :-D

θα βαλω ξυπνητηρι κατα της 11 η ωρα το πρωι να σηκωθω να μην με βρει στον υπνο.

 

αν δεν κανουμε το update σε νεο firmware δεν εχουμε προσβαση στο ιντερνετ?

 

@coprse-grinder

σου το εφεραν σε καλη κατασταση το ολο πακετο?η συσκευασια του απο εξω ηταν χτυπημενη?

 

Χθες επιτέλους κατάφερα και του ΄ριξα μια ματιά, είναι γενικά φιλικό στον χρήστη και εύκολο στην χρήση :rolleyes:

Μόνο στην αρχή κάτι ώρες,ημερομηνίες που πρέπει να φτιάξεις ήταν λίγο σπαστικές :P

Όσο για το φιφα, στο πρώτο μου παιχνίδι ηττήθηκα με 0-3 :P Αυτά παθαίνεις όταν παίζεις μόνο pes.

Καλούτσικο είναι, και δεν μπορώ να το συγκρίνω το παιχνίδι με το ps3 μιας και το μόνο φιφα που έχω στο ps3 είναι το 2008 και αυτό το ακούμπησα 2-3 φορές μόνο.

εισαι τυχερος φιλε μου που εχεις το φιφα12 στο Vita.

και εγω αυτο ηθελα αλλα δεν ειχα λεφτα για να το τσιμπησω ξεχωριστα :/

εσυ αν καταλαβα καλα απο Κυπρο το πηρες ετσι δεν ειναι?

Το πηρες σκετο και ξεχωριστα το φιφα ή ηταν πακετο, και αν επιτρεπετε σε τι τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...