Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Περισι θυμαμαι εβλεπα τον ημιτελικο στην tv Μπαρτσα-Ρεαλ και ειχε πει ο σχολιαστης οτι στην μαυρη αγωρα 1 εισητηριο για τον τελικο πωλειτε στα 10.000Ε. :shock:

Tέτοια τιμή πρεπει να ήταν το καιρό που ανακοινώθηκε ότι υπήρχε sold out οπότε οποιοσδήποτε 'καμένος' οπάδος μπορεί να έδινε τέτοιο τρελό ποσό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επισης σόρρυ για την noobia αλλά ταινίες με ποιο πρόγραμμα μπορούμε να τις κάνουμε convert και πως τις βάζουμε μέσα να παίξουνε;

 

 

Xilisoft Video Converter Ultimate 6 ή 7, ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ σε converter αφου εχει και κατευθειαν επιλογη για μετατροπη σε forma + αναλυση του vita. Περνας Ή ΜΑΛΛΟΝ μπορεις να κανεις τα παντα αφου εχεις συνδεσει το vita kai to PC σου με το Content Manager Assistant, ΟΜΩΣ, πρεπει να εισαι ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ συνδεδεμενος στο ιντερνετ διαφορετικα (ετσι οπως τα εκανε η $ΟΝΥ) δεν μπορεις να περασεις ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το 'ξερα οτι το λευκό είναι κοριτσίστικο χρώμα.. :rolleyes:

 

Μια χαρά είναι και το λευκό.

 

'Aσε που δεν χτυπάνε έντονα οι σκόνες :rolleyes:

 

Εδώ έχεις ένα δίκιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tέτοια τιμή πρεπει να ήταν το καιρό που ανακοινώθηκε ότι υπήρχε sold out οπότε οποιοσδήποτε 'καμένος' οπάδος μπορεί να έδινε τέτοιο τρελό ποσό...

εννοειτε ρε οτι ηταν sold out το εγραψα κιολας στην μαυρη αγορα αλλα εκτος αυτου οπως του ειπα και σε προηγουμενο ποστ αν ηθελε να βρει εισητηριο για τελικο CL επρεπε να το ειχε σκεφτει απο τον σεπτεμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει ..να....σπασει..... η συσκευη.......τερματισα motorstorm..δεν την παλευω να τελειωσω και στο hard το uga γιατι ειμαι στο 35% και βαριεμαι αφου τα εχω ηδη τελειωσει ολα.. γκρρ.... θελω να παιξω μεταλ σλαγκ και final fantasy αλλα θελω..να...τα...κατεβασω...στην καρτουλα μου..χαχαχαχααχ.... αντε αντε.. και ενα mame ή n64/snes emulator δεν με χαλαγε ειναι η αληθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χθες το βράδυ πήρα το FA Cup και το npower με την Reading και ετσι την ανέβασα κατηγορία. :P Πρώτος σκορερ ο Σαμαράς (τον αγόρασα έναντι 4.000.000 :o )

Τσίμπησα τώρα και τον Φέτφα και είμαι κομπλέ.

Υ.Γ

Τα market value πάντως πρέπει να τα διορθώσουν...

Όχι να θέλει 15.000.000 να πάρω τον Mirallas. :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...