Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω ενα 3g vita,του εβαλα μια καρτα vodafone καρτοιντερνετ,συνδεεται κανονικα...απλα θελω να μαθω πως θα βλεπωποσα gb μου μενουν? στο my vodafone εχω ενα κινητο γραμμενο..το νουμερο του vita που θα το βλεπω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατημένο το έχετε όλοι το PSVita? :P

Τώρα το καλοκαίρι έπρεπε η sony να έβγαζε 2-3 exclusives (εκτός του Gravity Rush)μπας και προωθήσει το καημένο λόγω καλοκαιριού...ελπίζω να έχουμε τίποτα εκπλήξεις-ανακοινώσεις για νέους τίτλους. Ένα GoW στο Vita θα "μαζέψει" πολύ την κατάσταση πάντως :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έπαιξα το Gravity Rush demo στα public σήμερα και μπορώ να πω πως με ενθουσίασε. Ο στόχος μου φάνηκε λίγο δύσκολος αλλά πιστεύω είναι θέμα συνήθειας. Πολύ καλό παιχνίδι πάντως. Σίγουρα το πρώτο μου όταν πάρω Vita.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν Μπορώ να βάλω στο vita την κάρτα της Vodafone mobile broadband που έχω στο pc?γιατι την έβαλα και μου λέει network error και ένα νούμερο. Πρεπει να κάνω τπτ ρυθμίσεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σκευτομαι να παρω αλλα θελω να ρωτησω αν καποιοσ εχει συναντησει προβλημα με framerate και crushαρισματα.μηπως μετα τα τελευταια update εχουν φτιαχτει τα περισσοτερα προωληματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ακομα μην παρεις.

 

Το μηχανακι ειναι πανακριβο για αυτα που προσφερει, και οταν εννοω προσφερει, εννοω τα Games.

 

Αστο να τσουλησει καλα να βγουν και αρκετοι αξιολογοι τιτλοι και τοτε προχωρα σε αγορα.

 

Αν το παρεις τωρα σε 1 βδομαδα θα το κλειδωσεις στην ντουλαπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεσ?και το 3ds κλειδωμενο το εχω μετα το resident.απλα ηθελα να παιξω τα uncharted και gravity rush.μεταζειρισμενο σκετομαι να το παρω αλλα μαλλον εχεισ δικιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ακομα μην παρεις.

 

Το μηχανακι ειναι πανακριβο για αυτα που προσφερει, και οταν εννοω προσφερει, εννοω τα Games.

 

Αστο να τσουλησει καλα να βγουν και αρκετοι αξιολογοι τιτλοι και τοτε προχωρα σε αγορα.

 

Αν το παρεις τωρα σε 1 βδομαδα θα το κλειδωσεις στην ντουλαπα.

 

+1000!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...