Προς το περιεχόμενο

Ο Steve Jobs αποκάλυψε το μελλοντικό campus της Apple


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν μιλάς για την WWDC και εγώ νόμιζα ότι ήταν ζωντανός νεκρός.... Εφόσον δεν του λείπουν τα λεφτά να το κάνει από αναγκη μόνο το τρελό πάθος για τη δουλειά του μένει...

 

όντως, το εκρού του νεκρού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν θα ηταν ετοιμο το 2015, σκεψου ποσα χρονια θα εκανε να παρει αδεια απο την πολεοδομια (σκεψου μονο τη γινεται με το γηπεδο του παναθηναϊκου) οπου και κει πιθανως θα χρειαστει λιγο "βοηθεια" . Ασε που πεζει να βρισκαν και κανα αρχαιο αρα το κατα το 2040 ετοιμο θα ναι

Μου λες για τον Παναθηναϊκό που απαιτεί από τον Δήμο Αθηναίων (κοινώς από το κράτος) να του παραχωρήσει χώρο για να φτιαχτεί το γήπεδο του. Από που και ως που; Του το χρώσταγε; Δεν είναι ιδιοκτησία του Παναθηναϊκού ο χώρος στον Βοτανικό, όπως και η Ν.Φιλαδέλφεια δεν είναι της ΑΕΚ. Άρα τι συγκρίνουμε;

 

Και μην ξεχνάς πως μιλάμε για την Ελλάδα. Με λίγα μάχιμα κονέ και φιλοδωρήματα (έτσι για το καλό, στο όνομα της μίζας) παίζει να σηκωνόταν χωρίς καν άδεια. (βλέπε Athens Mall)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σας φανηκε παράζενο που το συμβούλιο απαρτήζεται σχεδόν αποκλειστικά από ασιάτες? Μαλλον για China Town θα το πάνε. Ο ένας μάλιστα δεν μίλαγε ούτε άπταιστα αγγλικά...

 

Και όσο για τη σύμβουλο είχε και το θράσος να ζητήσει τζάμπα WIFI...που άμα φυγει η Apple από κει πέρα θα χάσουνε δις και τρις. Έπρεπε να τους παρακαλάνε αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφο κτίριο, Πραγματικά κατασκευαστικό θαύμα..

 

Λίγο κοντό δεν είναι?

 

 

 

που το ειδες το κατασκευαστικο θαυμα δλδ ?

δεν ειμαι αρχιτεκτονας ... ΑΛΛΑ να φτιαξεις ενα στρογγυλο πραγμα , δεν ειναι θαυμα .

το ωραιο ειναι οτι ειναι δακτυλιος και τα γραφεια που θα εχουν βρισκονται απο την εξωτερικη και εσωτερικη πλευρα δεν θα χρειαζονται τοσο πολυ τεχνιτο φως λογω της τζαμαριας .

Ολες οι εταιριες τετοιου μεγεθους σταματανε να φτιαχνουν τετραγωνα πραγματα . πλεον η ενεργειακες απαιτησεις ειναι μεγαλες και ψαχνουν λυσεις για την εξοικονομιση ενεργειας . αυτο ειναι ολο . σιγα μην εφτιαχνε τωρα ενα στρογγυλο πραγμα αν δεν τον ενδοιεφερε να εξοικονομησει κ ενεργεια .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που σας έκανε εντύπωση που ζήτησε WiFi η σύμβουλος.

 

...την ίδια ώρα σε ένα τυπικό δημοτικό συμβούλιο στη Ελλάδα

 

Χα χα χα!

 

Εμείς έχουμε άλλα προβλήματα. Το Wifi μας μάρανε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...