Προς το περιεχόμενο

[BOOKS] - Game of Thrones - Full Spoilers (Books & Series)


AMWN_RA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Kasrith το διάβαζα στο αεροπλάνο όταν κατέβαινα Ελλάδα που παντρευόταν φίλος μου. Φαντάζομαι καταλαβαίνεις.....

 

 

Κατεβαινες στον γαμο του Edmund στα Twins?? :P

Πω τι ξενερα εφαγα εκει...

 

 

Μια απορια πανω σαυτο

 

Ο Grey Wind του Rob εζησε? O Salla Saan (φιλος του Davos) ειπε πως κοψαν το κεφαλι του Robb και του βαλανε το κεφαλι του λυκου. Αλλα δεν εχω διαβασει ακομα την συνεχεια απο τους ποιο βορειους ακομα, και ο Salla ειναι μακρυα για να ξερει τετοιες λεπτομεριες (οι ραδιο αρβυλες σε τετοιες περιπτωσεις πεφτουν βροχη...). Ελπιζω αν εζησε, να βρει τουλαχιστον την Arya που ηταν εκει απεξω(οπως βρηκε ο Summer τον Jon) και να συνεχισουν μαζι

 

 

Εντιτ : Ακυρο, μολις διαβασα το κεφαλιο του Tyrion και τελικα ησχυουν τα λεγομενα του Salla :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις το a dance with dragons το εχει ο παπασωτηριου και πιστεψτε με ειναι τεραστιο βιβλιο! btw το μεσημερι περιμενω το πρωτο βιβλιο! (που μαλλον θα ειναι το πρωτο βιβλιο που θα διαβασω στη ζωη μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελείωσα προχτές. Ένα έχω να πω. Με τον ρυθμό που γράφει ο Martin με κόβω να το ρίχνω στα σκληρά μέχρι να βγει το επόμενο. Πάλι με τη τσαπου στο χέρι μείναμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελείωσα προχτές. Ένα έχω να πω. Με τον ρυθμό που γράφει ο Martin με κόβω να το ρίχνω στα σκληρά μέχρι να βγει το επόμενο. Πάλι με τη τσαπου στο χέρι μείναμε.

χαχαχαχαχαχα! τεσπα καλο το βιβλιο; εννοω σε σχεση με την σειρα! περιμενω σε καμια δυο ωρες να ερθει και μαλλον θα ειναι το πρωτο βιβλιο που θα διαβασω (περαν απο τα κομιξ! )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχα! τεσπα καλο το βιβλιο; εννοω σε σχεση με την σειρα! περιμενω σε καμια δυο ωρες να ερθει και μαλλον θα ειναι το πρωτο βιβλιο που θα διαβασω (περαν απο τα κομιξ! )

ειναι 950 σελιδες! enjoy!

 

Το τελείωσα προχτές. Ένα έχω να πω. Με τον ρυθμό που γράφει ο Martin με κόβω να το ρίχνω στα σκληρά μέχρι να βγει το επόμενο. Πάλι με τη τσαπου στο χέρι μείναμε.

ξερουμε ποτε θα βγει το 2ο στα ελληνικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ειναι αρκετές! ^_^

για πρωτο βιβλιο που θα διαβασει καποιος δεν το λες μονο αρκετες! :fear:

 

να το δευτερο http://www.papasotiriou.gr/product.gbook.asp?pfid=2005625&prid=1259853&deid=0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πρωτο βιβλιο που θα διαβασει καποιος δεν το λες μονο αρκετες! :fear:

 

να το δευτερο http://www.papasotiriou.gr/product.gbook.asp?pfid=2005625&prid=1259853&deid=0

α εχει βγει?

κ αυτο ιδιες σελίδες ειναι!πωπω τόμος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α εχει βγει?

κ αυτο ιδιες σελίδες ειναι!πωπω τόμος!!

ο παπασωτηριου εχει μεχρι και το πεμπτο στα αγγλικα! τωρα για τα ελληνικα δεν ξερω διοτι ειχαν τελειωσει στη γλυφαδα και γι αυτο το παρήγγειλα και θα ερθει σημερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο παπασωτηριου εχει μεχρι και το πεμπτο στα αγγλικα! τωρα για τα ελληνικα δεν ξερω διοτι ειχαν τελειωσει στη γλυφαδα και γι αυτο το παρήγγειλα και θα ερθει σημερα!

ναι το ξερω στα αγγλικά υπαρχουν τα 5. στα ελληνικά εχω βρει μόνο το 1ο! αυτό στο λίνκ ειναι το 2ο,ειναι στα αγγλικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...