Προς το περιεχόμενο

The Amazing Spider-Man


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως ο Spiderman δεν νομίζω πως ηταν ποτέ σκοτεινός ως χαρακτήρας. Εμένα αυτο που μου έλειπε από τα πρώτα 3 ήταν η δράση οπότε ελπίζω να έχουμε πολύ περισσότερη στα επόμενα.

 

Αποστολή από το GT-N7000 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι φημες παντως λενε οτι η Σονυ δεν ειναι καθολου ευχαριστημενη με την τελικη ταινια.

Κατι που ενισχυεται απο το γεγονος οτι βιαστηκαν να ανακοινωσουν πως το σηκουελ γραφεται απο νεους σεναριογραφους,τα σιχαματα Βοb Orci και Alex Kurtzman.

ιδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να αφήσει ο Lee να ξεφτιλιστεί η πρώτη του σειρά comic (if im not mistaken). Όσο για το ποσο Dark είναι ο Spidy απλά διάβασε από 200 και μετά comic που παίρνει το black suit. Anyways έχω υψηλές προσδοκίες μετά το Avengers και ελπίζω να μην θέλω να φάω το εισιτήριο όπως στην προβολή του Spiderman 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να αφήσει ο Lee να ξεφτιλιστεί η πρώτη του σειρά comic (if im not mistaken).

 

 

Δεν ηταν η πρωτη σειρα υπεηρωων της Marvel,το FF ηταν και ο 90χρονος Lee δεν εχει κανενα λογο στο πως γινονται οι ταινιες η καν τα κομικ της Marvel πια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες θα ειναι καλο.. βεβαια καπου διαβασα (στο CBM αν θυμαμαι καλα)οτι παιζει να αλλαξουν εντελως το origin του spidey, οτι δηλαδη και καλα ειχε απο μικρος "κατι" μεσα του και οταν τον τσιμπαει η αραχνη, αυτο ενεργοποιειται :/ δεν ειμαι 100% σιγουρος βεβαια αν οντως θα γινει ετσι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να αφήσει ο Lee να ξεφτιλιστεί η πρώτη του σειρά comic (if im not mistaken). Όσο για το ποσο Dark είναι ο Spidy απλά διάβασε από 200 και μετά comic που παίρνει το black suit. Anyways έχω υψηλές προσδοκίες μετά το Avengers και ελπίζω να μην θέλω να φάω το εισιτήριο όπως στην προβολή του Spiderman 3.

 

Η Μarvel δεν ανηκει στον Stan Lee εδω και δεκαετιες,αφου ειχε καταφερει πρωτα να την χρεωκοπησει.

στις ταινιες τον βαζουν μονο ως φορο τιμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι οχι οχι

θα συμφωνησω πως ο Maguire ως Spiderman, ηταν πιο κοντα στο κομικ.

 

Δεν θα συμφωνησω πως ειναι reboot, καθως ειναι τελειος διαφορετικο κομικ το amazing, απο το spiderman οπως και το spectacular oπως και το avenging οπως και το ultimate οπως και το spiderman 2099.

 

Τεσπα, για τους fans, ειναι μια νεα ταινια και οχι ενα reboot και ελπιζω να κρατησει τα στοιχεια του franchise του κομικ.

 

Αλλα κακος ή κακος τον Garfield τον εχω συνδεσει υποσυνιδητα με τον ρολο του ως Saverin.

:P

 

περισσοτερες πληροφοριες για τις "εκδοσεις" που εχει ο spiderman, στο site της marvel ή στο wikipedia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες θα ειναι καλο.. βεβαια καπου διαβασα (στο CBM αν θυμαμαι καλα)οτι παιζει να αλλαξουν εντελως το origin του spidey, οτι δηλαδη και καλα ειχε απο μικρος "κατι" μεσα του και οταν τον τσιμπαει η αραχνη, αυτο ενεργοποιειται :/ δεν ειμαι 100% σιγουρος βεβαια αν οντως θα γινει ετσι..

 

 

 

ναι κατι τετοιο παιζει.

σαν το Hulk του Ang Lee δηλαδη.και οι γονεις του δουλευαν για την SHIELD.

μεγαλο fail για εμενα.το οrigin του Raimi μια χαρα ηταν,ασχετα αν δεν πετυχε τον SM και την MJ 100%.

θα μπορουσαν να συνεχισουν μεσα στο συμπαν του Ραιμι,αγνοωντας το 3 με τους δικους τους ηθοποιους.

και οχι να κανουν reboot μολις μετα απο 3 χρονια.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Μarvel δεν ανηκει στον Stan Lee εδω και δεκαετιες,αφου ειχε καταφερει πρωτα να την χρεωκοπησει.

στις ταινιες τον βαζουν μονο ως φορο τιμης.

 

Η Marvel δεν ανηκε ποτε στον Stan Lee,εργαζομενος ηταν εκει σε διαφορες θεσεις(συγγραφεας,αρχισυντακτης,εκδοτης) αλλα οχι ιδιοκτητης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...