Προς το περιεχόμενο

The Amazing Spider-Man


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα γίνω σπαστικος αλλά ρε γαμώτο δεν μπορώ με τίποτα να χωνεψω τον ηθοποιό που παίζει τον Spiderman. Όχι ότι είναι κακός ηθοποιός αλλά δεν του πάει ο ρόλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνω σπαστικος αλλά ρε γαμώτο δεν μπορώ με τίποτα να χώνεψε τον ηθοποιό που παίζει τον Spiderman. Όχι ότι είναι κακός ηθοποιός αλλά δεν του πάει ο ρόλος.

 

 

Τοτε ας ξαναγυρισουν την ταινια με εσενα ως πρωταγωνιστη.

 

Στειλε τους σχετικο mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δε με ενθουσιαζει ουτε το trailer, ουτε ο κακος (μακαρι να εβαζαν Carnage ο πιο ψυχοπαθης κακος στα κομικ του Spidey, η ενα συνδυασμο απο τους παρακατω Kingpin,Venom,Carnage), ουτε οι ηθοποιοι. Ο Peter Parker ειναι nerd οχι αντιγραφο του Robert Pattinson. Αν υποψιαστω οτι πανε να κανουν μια σειρα στο κλιμα του Twilight για να τραβηξουν το συγκεκριμενο κοινο θα ξενερωσω τελειως

 

 

ΥΓ Ξεχασα και τον Mysterio στους κακους. Oποιοσδηποτε απο αυτους η ιδανικα ενας συνδυασμος κακων με Mastermind τον Kingpin θα ειχε τραβηξει πολυ περισσοτερο κοινο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ Ξεχασα και τον Mysterio στους κακους. Oποιοσδηποτε απο αυτους η ιδανικα ενας συνδυασμος κακων με Mastermind τον Kingpin θα ειχε τραβηξει πολυ περισσοτερο κοινο

 

Κοινό θα τραβήξουν όπως και να χει. Ειδικά τώρα μετάAvengers εποχή

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταια δεν εχουν ιδεες και κάνουν remake άλλες ταινίες... Βλέπε Hulk, Spider Man, και αλλα πολλά. Λοιπόν, αυτό το SpiderMan δεν θα πάω να το δω. Απλά θα κολλήσω την φωτογραφία του νέου SpiderMan στου παλιού με Photoshop και θα δω το Spider Man 1.

 

Αποστολή από το ST18i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν είναι remake. Νέο σενάριο, διαφορετική ιστορία και εν μέρει διαφορετικοί χαρακτήρες...

Και αν δε κάνω λάθος είναι εμπνευσμένο από διαφορετική σειρά comic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ντάξει στέκεται αξιοπρεπώς.

 

Αν και ο Garfield μου άρεσε στο The Social Network, σαν Spiderman προτιμώ τον Maguire. Για να το πω καλύτερα. Προτιμώ τον Maguire σαν Peter Parket παρά τον Garfield. Σαν Spiderman ο δεύτερος έχει ένα cocky στυλάκι που ούτε κρύο ούτε ζέστη συγκριτικά πάλι με Spiderman 1&2.

 

Ο uncle Ben στο ίδιο επίπεδο, η aunt May λιγότερο γιαγιούλα, η Gwen αντί για Mary Jane, μάλλον υποκειμενικό. Αν και η σχέση της με τον Peter είναι περισσότερο ανεπτυγμένη.

 

Ο Lizard ΤΡΕΛΟΣ! Έχει επιβλητικότητα και σου προκαλεί τρόμο σε φάση Venom. (όχι του Spiderman 3)

 

Τώρα σαν ταινία, παρόλο που περνάει ευχάριστα η ώρα, μου έμεινε αυτό το feeling, "ναι αλλά γιατί reboot?".

Δε μπορώ να πω ότι μου έκατσε καλά να βλέπω ξανά το story από την αρχή, γνωρίζοντας την εξέλιξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει στέκεται αξιοπρεπώς.

 

Αν και ο Garfield μου άρεσε στο The Social Network, σαν Spiderman προτιμώ τον Maguire. Για να το πω καλύτερα. Προτιμώ τον Maguire σαν Peter Parket παρά τον Garfield. Σαν Spiderman ο δεύτερος έχει ένα cocky στυλάκι που ούτε κρύο ούτε ζέστη συγκριτικά πάλι με Spiderman 1&2.

 

Ο uncle Ben στο ίδιο επίπεδο, η aunt May λιγότερο γιαγιούλα, η Gwen αντί για Mary Jane, μάλλον υποκειμενικό. Αν και η σχέση της με τον Peter είναι περισσότερο ανεπτυγμένη.

 

Ο Lizard ΤΡΕΛΟΣ! Έχει επιβλητικότητα και σου προκαλεί τρόμο σε φάση Venom. (όχι του Spiderman 3)

 

Τώρα σαν ταινία, παρόλο που περνάει ευχάριστα η ώρα, μου έμεινε αυτό το feeling, "ναι αλλά γιατί reboot?".

Δε μπορώ να πω ότι μου έκατσε καλά να βλέπω ξανά το story από την αρχή, γνωρίζοντας την εξέλιξη.

αυτα και απο μενα, μαζι με το οτι δεν αξιζει να το δειτε 3d!

βλεπετε ευχαριστα, αλλα δεν ειναι spiderman 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε και μάπα να είναι μόνο και μόνο για την Emma Stone χαλάλι τα έουρος μας :devil:

 

 

Εννοειται, και για μενα βασικη προυποθεση να δω μια ταινια και να δωσω 15 ευρω ειναι το ποσα ζευγαρια βυζια θα δειξει στην ταινια. Ποιος χεζει σεναριο/ηθοποιους/σκηνοθεσια οταν βλεπεις την Emma Stone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε και μάπα να είναι μόνο και μόνο για την Emma Stone χαλάλι τα έουρος μας :devil:

 

 

Εννοειται, και για μενα βασικη προυποθεση να δω μια ταινια και να δωσω 15 ευρω ειναι το ποσα ζευγαρια βυζια θα δειξει στην ταινια. Ποιος χεζει σεναριο/ηθοποιους/σκηνοθεσια οταν βλεπεις την Emma Stone

 

δικοι μου ειστε εσεις

Emma Stone και τα μυαλα στα καγκελα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...