Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Back to Greece κι αρχίσαμε την Κρητική διατροφή πάλι. Πρωινο, Ενισχυτικό, Πρόγευμα, Γεύμα, Επιδόρπιο, Συντήρηση, Απογευματινό, Μεζές, Βραδυνό, κάτι για τη βραδυνή λιγούρα.

 

Αν γίνει πόλεμος στην Ελλάδα, στέλνω παππουδογιαγιάδες και θειάδες Αθήνα να εξοπλίζουν 10 τάγματα στην καθισιά τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Back to Greece κι αρχίσαμε την Κρητική διατροφή πάλι. Πρωινο, Ενισχυτικό, Πρόγευμα, Γεύμα, Επιδόρπιο, Συντήρηση, Απογευματινό, Μεζές, Βραδυνό, κάτι για τη βραδυνή λιγούρα.

 

Αν γίνει πόλεμος στην Ελλάδα, στέλνω παππουδογιαγιάδες και θειάδες Αθήνα να εξοπλίζουν 10 τάγματα στην καθισιά τους.

 

θα κάνω ηρωικές πράξεις και το όνομα μου θα χαραχτεί στην ιστορία (αν δεν πεθάνω νωρίς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γίνει πόλεμος στην Ελλάδα, στέλνω παππουδογιαγιάδες και θειάδες Αθήνα να εξοπλίζουν 10 τάγματα στην καθισιά τους.

Προτιμώ να τους καθοδηγήσεις να "ρίξουν τις τιμές" καλύτερα,στο θεό είναι..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμώ να τους καθοδηγήσεις να "ρίξουν τις τιμές" καλύτερα,στο θεό είναι.. :P

 

και εκτός αυτού ειπα σε εναν να μου βγάλει 10ρα και μου είπε απο 20 και πάνω

εκει που παλιά παίρναμε και 5αράκι αντι για κάρτα για το κινητό και αράζαμε ..

οι τιμές στα ύψη και έλλειψη προϊόντων .. :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Μηνυμα απο ξαδερφακι, ποτε να σου φερω 2 pc για φορματ;

- ποτέ!

- Ελα ρε πες.

- Τι εχουν;

- Θελω φορματ.

- καλα φερτα οποτε θες, τι windows θελεις;

- 7αρια, α μηπως εχεις και τα 8;

- Τι pc ειναι;

- Ενα απο το 2004, δεν θυμαμαι και ενα λαπτοπ 3τιας.

- xp Και ισως 7 δηλαδη..

- α καλα οτι θες.

- Εχεις drivers?

- ε;

- καλα αστο, θα το ψαξω..

 

Τελικα δεν εγινε κανενα φορματ, στο ενα το ειχε φουλαρει και στους 2 σκληρους εχοντας καμια 100η MB ελευθερα και προφανως κολλούσε στα βιντεο (γι' αυτο ηθελε φορματ και δεν μπορουσε να το πει, γιατι ας πουμε το φορματ ειναι η πιο απλη διαδικασια και εγω δεν ειχα καλυτερο τρόπο να περασω τη μερα μου) και στο 2ο μου φανηκαν ότι ολα δουλευαν καλα και τελικά εμαθα οτι ηθελε φορματ γιατι δεν μπορουσε να εγκαταστησει το κρακ απο ενα προγραμμα..

Θα αρχισω να χρεώνω με φαινεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Back to Greece κι αρχίσαμε την Κρητική διατροφή πάλι. Πρωινο, Ενισχυτικό, Πρόγευμα, Γεύμα, Επιδόρπιο, Συντήρηση, Απογευματινό, Μεζές, Βραδυνό, κάτι για τη βραδυνή λιγούρα.

 

Αν γίνει πόλεμος στην Ελλάδα, στέλνω παππουδογιαγιάδες και θειάδες Αθήνα να εξοπλίζουν 10 τάγματα στην καθισιά τους.

 

 

Φάε κάτι, τσίμπησες μόνο..;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στατε μιας και σε βρηκα. Αν βαλω Ελληνικα 8αρια, εχχω επιλογη απο μεσα να τα αλλαξω σε 8 οπως στα win 7?

 

 

Κρισεξεξεξ, δεν το έχω ψάξει αλλά λογικά θα μπορείς.

 

 

Υστερόγραφο: πάλι τάπα έφαγες; ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φάε κάτι, τσίμπησες μόνο..;ρ

Μετά από πλήρες γεύμα 3.000 θερμίδων.

 

"Να σου τηγανήσω καμιά σφακιανή με λίγο μέλι?, ένα γλυκό του κουταλιού που έφτιαξα και είναι φρέσκο?". Όχι. "Καλά, εγώ θα σου βάλω λίγο κανταίφι με παγωτό εδώ στην άκρη και κάτι λουκουμάδες που τους έφτιαξα τώρα κι είναι ζεστοί, κι αν σου κάνει καρδιά πέτα τους".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...