Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από πλήρες γεύμα 3.000 θερμίδων.

 

"Να σου τηγανήσω καμιά σφακιανή με λίγο μέλι?, ένα γλυκό του κουταλιού που έφτιαξα και είναι φρέσκο?". Όχι. "Καλά, εγώ θα σου βάλω λίγο κανταίφι με παγωτό εδώ στην άκρη και κάτι λουκουμάδες που τους έφτιαξα τώρα κι είναι ζεστοί, κι αν σου κάνει καρδιά πέτα τους".

 

 

Ε, ρε τι τραβάτε και εσείς οι μετανάσται!:Ρ

 

 

Ένας φίλος πήγε Αγγλία και γύρισε βίγκαν, ήθελα να ήμουν μπροστά όταν το είπε στους δικούς του..;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Μετά από πλήρες γεύμα 3.000 θερμίδων.

 

"Να σου τηγανήσω καμιά σφακιανή με λίγο μέλι?, ένα γλυκό του κουταλιού που έφτιαξα και είναι φρέσκο?". Όχι. "Καλά, εγώ θα σου βάλω λίγο κανταίφι με παγωτό εδώ στην άκρη και κάτι λουκουμάδες που τους έφτιαξα τώρα κι είναι ζεστοί, κι αν σου κάνει καρδιά πέτα τους".

Σαν να ακούω τη γιαγιά μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πλήρες γεύμα 3.000 θερμίδων.

 

"Να σου τηγανήσω καμιά σφακιανή με λίγο μέλι?, ένα γλυκό του κουταλιού που έφτιαξα και είναι φρέσκο?". Όχι. "Καλά, εγώ θα σου βάλω λίγο κανταίφι με παγωτό εδώ στην άκρη και κάτι λουκουμάδες που τους έφτιαξα τώρα κι είναι ζεστοί, κι αν σου κάνει καρδιά πέτα τους".

 

:confused: :confused: :confused: υπερβαλεις ετσι; ειχε και σφακιανες και γλυκο του κουταλιου και καταιφι και παγωτο και λουκουμαδες στο σπιτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:confused: :confused: :confused: υπερβαλεις ετσι; ειχε και σφακιανες και γλυκο του κουταλιου και καταιφι και παγωτο και λουκουμαδες στο σπιτι;

 

 

Και πας σε ταβερνίο, και εκεί που έχεις σκάσει και σκέφτεσαι ότι έτσι και φας ένα παξιμαδάκι ακόμα θα σκάσεις, μαζί με τον λογαριασμό σου φέρνει και ένα δίσκο με λογής γλυκά του κουταλιού.;ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:confused: :confused: :confused: υπερβαλεις ετσι; ειχε και σφακιανες και γλυκο του κουταλιου και καταιφι και παγωτο και λουκουμαδες στο σπιτι;

Xo μακάρι. Σφακιανές ΘΑ τηγάνιζε. Πάντα υπάρχουν σφακιανές και μέλι στο σπίτι. Γλυκά του κουταλιού φτιάχνει από χόμπι. Έχω φάει από τριαντάφυλλο και βύσσινο μέχρι λεμόνι, κολοκύθα (!) και σύκο. Κανταίφι με παγωτό είναι αγαπημένο οπότε το πήραν γιατί ήρθα. Λουκουμάδες έφτιαξε σε περίπτωση που κάποιος δεν έτρωγε κανταίφι.

 

Επίσης μπορώ να ανεβάσω φώτο από γαλακτομπούρεκο και σιροπιαστά.

 

Ήρθα 75 κιλά, φεύγω σε μια εβδομάδα. Ισχυρό challenge πόσα θα με "παραδώσουν πίσω".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα η γιαγιά μου τι παγωτά προσπαθεί να με ταΐσει τι γλυκά ποτέ δεν της κάνω την χάρη

αυτά είναι φαγητά για συγκεκριμένες περιστάσεις (εκτός του κρέατος που τρώω κάθε μέρα)

οποιος το κάνει αυτό θα με καταλάβει.

η απόλαυση που σου δίνει ενα γλυκό οταν δεν τρως γλυκά για καιρό πλησιάζει στο μισό την απόλαυση που σου δίνει ενα γλυκό όταν είσαι σκαλωμένος.

 

οποιος κατάλαβε , κατάλαβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πας σε ταβερνίο, και εκεί που έχεις σκάσει και σκέφτεσαι ότι έτσι και φας ένα παξιμαδάκι ακόμα θα σκάσεις, μαζί με τον λογαριασμό σου φέρνει και ένα δίσκο με λογής γλυκά του κουταλιού.;ρ

Xo μακάρι. Σφακιανές ΘΑ τηγάνιζε. Πάντα υπάρχουν σφακιανές και μέλι στο σπίτι. Γλυκά του κουταλιού φτιάχνει από χόμπι. Έχω φάει από τριαντάφυλλο και βύσσινο μέχρι λεμόνι, κολοκύθα (!) και σύκο. Κανταίφι με παγωτό είναι αγαπημένο οπότε το πήραν γιατί ήρθα. Λουκουμάδες έφτιαξε σε περίπτωση που κάποιος δεν έτρωγε κανταίφι.

 

Επίσης μπορώ να ανεβάσω φώτο από γαλακτομπούρεκο και σιροπιαστά.

 

Ήρθα 75 κιλά, φεύγω σε μια εβδομάδα. Ισχυρό challenge πόσα θα με "παραδώσουν πίσω".

 

πως παμε απο παχυσαρκια στην κρητη;

 

εμενα η γιαγιά μου τι παγωτά προσπαθεί να με ταΐσει τι γλυκά ποτέ δεν της κάνω την χάρη

αυτά είναι φαγητά για συγκεκριμένες περιστάσεις (εκτός του κρέατος που τρώω κάθε μέρα)

οποιος το κάνει αυτό θα με καταλάβει.

η απόλαυση που σου δίνει ενα γλυκό οταν δεν τρως γλυκά για καιρό πλησιάζει στο μισό την απόλαυση που σου δίνει ενα γλυκό όταν είσαι σκαλωμένος.

 

οποιος κατάλαβε , κατάλαβε.

 

χεσε μας με τον εθισμο σου πια. καμενε ε καμενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιον moderator να ρωτήσω πριν ανοίξω το θέμα "Ζιγκολό , επάγγελμα ή λειτούργημα?"

θέλω να πάρω το Οκ πριν το ανοίξω για να μην υπάρξει κάποιο πρόβλημα. :-)

 

 

 

χεσε μας με τον εθισμο σου πια. καμενε ε καμενε.

 

η μόνη εθισμένη είσαι εσύ , στα γλυκά και τα φαγητά.

anyway , γιατι τόσο μένος απέναντι μου ? μήπως με γουστάρεις? :mellow:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μόνη εθισμένη είσαι εσύ , στα γλυκά και τα φαγητά.

anyway , γιατι τόσο μένος απέναντι μου ? μήπως με γουστάρεις? :mellow:

 

αγαπαω τα τετραποδα ζωα οχι τα διποδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπαω τα τετραποδα ζωα οχι τα διποδα.

 

σε αυτό δεν έχω γνώμη , οι προτιμήσεις του καθενός ειναι προσωπικό θέμα :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...