Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

καλά δεν υπάρχει αυτό !

έβαλα σόδα και χυμό λεμονιού σε ενα σάκερ και όταν το χτύπησα πάω να το ανοίξω και πέταγε πράματα εδω και εκεί και υποτίθετε οτι είναι για γαργάδες για τον λαιμό οταν πονάει

 

τα γιατροσόφια μου μέσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παχύσαρκος στα 75? Μήπως σ' αρέσουν οι φισφιρίγκοι κατά βάθος?

 

γενικα ρωταω, δεν ειπα για σενα. προφανως και δεν εισαι παχυσαρκος στα 75 κιλα, απλα με ολα αυτα που περιγραφεις που φαινεται να ειναι ο κανονας στην διατροφη των κρητικων, αναρωτιεμαι τι αντικτυπο εχει στα κιλα τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά δεν υπάρχει αυτό !

έβαλα σόδα και χυμό λεμονιού σε ενα σάκερ και όταν το χτύπησα πάω να το ανοίξω και πέταγε πράματα εδω και εκεί και υποτίθετε οτι είναι για γαργάδες για τον λαιμό οταν πονάει

 

τα γιατροσόφια μου μέσα!

 

δοκιμασε κοκα κολα με καραμελα μεντως τρελη εκρηξη..δες βιντεακια στο youtube...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά η Εύα είναι χημικός μηχανικός Μαίρη, οπότε 1-0.

 

in other news, βγαίνει το iphone 5 και κρατιέμαι να μην τα κάνω πάνω μου.

Γι' αυτό αγόραζαν όλοι μπεϊμπιλίνα σήμερα στο σούπερ μάρκετ.

Θα είμαι με το δάχτυλο στο touchpad να κάνω tap την ώρα που θα αρχίσει το λάηβ φίντ.

 

Χημικός μηχανικός(!!!), δηλαδή; Ποιό είναι το αντικείμενό σου evabb;

 

 

καλά δεν υπάρχει αυτό !

έβαλα σόδα και χυμό λεμονιού σε ενα σάκερ και όταν το χτύπησα πάω να το ανοίξω και πέταγε πράματα εδω και εκεί και υποτίθετε οτι είναι για γαργάδες για τον λαιμό οταν πονάει

 

τα γιατροσόφια μου μέσα!

 

Απόλυτα λογικό φίλε μου, αφού τα δύο μέρη είναι αντίθετα (να το πω έτσι...)! Η σόδα αλκαλική και το λεμόνι οξύ.Το ένα "έφαγε" το άλλο, γι αυτό και δεν έμεινε τίποτα για να πιείς(ευτυχώς!!!)...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα ρωταω, δεν ειπα για σενα. προφανως και δεν εισαι παχυσαρκος στα 75 κιλα, απλα με ολα αυτα που περιγραφεις που φαινεται να ειναι ο κανονας στην διατροφη των κρητικων, αναρωτιεμαι τι αντικτυπο εχει στα κιλα τους

 

Πολλά, πολλά εμφράγματα..;ρ

 

Αλλά μην φανταστείς, κατά κύριο λόγο τρώνε πιο πολύ πρασινάδα στα χωριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά, πολλά εμφράγματα..;ρ

 

Αλλά μην φανταστείς, κατά κύριο λόγο τρώνε πιο πολύ πρασινάδα στα χωριά.

 

Καταπληκτικά "άγρια" χόρτα ας πούμε.

=)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ξεχνάτε όμως πως άλλο να κάθετε κάποιος στον κώλο του 10 ώρες την μέρα και άλλο να του "φεύγει ο κώλος" με χειρωνακτικές δουλειές κλπ.

 

γιαυτό οτι και να τρωνε δεν ειναι παχύσαρκοι κυρα-Ευα , γιατι εσύ σαν γυναίκα (το βασικό) αλλα και άτομο που δεν γυμνάζετε (και να γυμνάζεσαι δεν τους φτάνεις χουχου :devil: ) έχεις πχ 1000 θερμίδες συντήρησης και ενας απο αυτούς 3000

 

κάποιοι Κρητικοί μάλιστα για να πάνε απο ενα μέρος στο άλλο δεν χρησιμοποιούν αυτοκίνητα, περνάνε απο λαγκάδια και σκαρφαλώνουν βουνά με ταξίδια μιας ολόκληρης μέρας για να πάνε στην αγορά να ψωνίσουν .

 

και γράφουν και μαντινάδες

 

καλημερα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο μια βδομαδα μου απαντησε ο ΔΟΑΤΑΠ στο ερωτημα που ειχα κανει

 

 

***********************

This message has been scanned by the InterScan for CSC SSM and found to be free of known security risks.

 

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ξεχνάτε όμως πως άλλο να κάθετε κάποιος στον κώλο του 10 ώρες την μέρα και άλλο να του "φεύγει ο κώλος" με χειρωνακτικές δουλειές κλπ.

 

γιαυτό οτι και να τρωνε δεν ειναι παχύσαρκοι κυρα-Ευα , γιατι εσύ σαν γυναίκα (το βασικό) αλλα και άτομο που δεν γυμνάζετε (και να γυμνάζεσαι δεν τους φτάνεις χουχου :devil: ) έχεις πχ 1000 θερμίδες συντήρησης και ενας απο αυτούς 3000

 

κάποιοι Κρητικοί μάλιστα για να πάνε απο ενα μέρος στο άλλο δεν χρησιμοποιούν αυτοκίνητα, περνάνε απο λαγκάδια και σκαρφαλώνουν βουνά με ταξίδια μιας ολόκληρης μέρας για να πάνε στην αγορά να ψωνίσουν .

 

και γράφουν και μαντινάδες

 

καλημερα :-)

 

μας εκανες να γελασουμε. δεν εχω δει χωριατη χωρις αυτοκινητο η μηχανακι. ουτε στο περιπτερο για τσιγαρα δεν πανε με τα ποδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

κάποιοι Κρητικοί μάλιστα για να πάνε απο ενα μέρος στο άλλο δεν χρησιμοποιούν αυτοκίνητα, περνάνε απο λαγκάδια και σκαρφαλώνουν βουνά με ταξίδια μιας ολόκληρης μέρας για να πάνε στην αγορά να ψωνίσουν .

 

ούτε Amish να ήταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...