Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Όχι μόνο δεν πάνε πουθενά χωρίς αυτοκίνητο, αλλά καβαλάνε το όχημα και ξαφνικά μετατρέπονται σε κατά φαντασίαν ραλλίστες!!!!!!

 

Καλά, για οριζόντια σήμανση ούτε λόγος βέβαια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μόνο δεν πάνε πουθενά χωρίς αυτοκίνητο, αλλά καβαλάνε το όχημα και ξαφνικά μετατρέπονται σε κατά φαντασίαν ραλλίστες!!!!!!

 

Καλά, για οριζόντια σήμανση ούτε λόγος βέβαια...

 

Φιλαράκι, ένα κοκ υπάρχει εδώ και αυτό είναι το γλυκό.;ρ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα ρωταω, δεν ειπα για σενα. προφανως και δεν εισαι παχυσαρκος στα 75 κιλα, απλα με ολα αυτα που περιγραφεις που φαινεται να ειναι ο κανονας στην διατροφη των κρητικων, αναρωτιεμαι τι αντικτυπο εχει στα κιλα τους

Το κατάλαβα, απλά ήθελα να χρησιμοποιήσω τη λέξη φισφιρίγκος. Δυστυχώς έχεις δίκιο πάντως.

 

Παρ' όλα αυτά, Dessert Vol. 2:

 

 

photoqsz.jpg

 

 

photo1sx.jpg

 

Διακρίνονται παγωτό, homemade πορτοκαλόπιτα (γαμάει), homemade τούρτα, homemade εκμέκ, homemade πανακότα. Guest star, φρούτα με γλυκά κουταλιού :P

 

 

 

Αυτό που λέει ο nicoc ισχύει που και που πάντως. Ο παππούς μου κάνει κάθε μήνα 6 ώρες ποδαρόδρομο για να πάει να πουλήσει χοχλιούς και καθημερινά πηγαινοέρχεται στα ζα. Δεν ξέρει να οδηγεί ούτε πατίνι οπότε όταν φεύγει κανα κατσίκι πέφτει γερό Peugeot2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά ρώτησα και χθες ..

το θέμα "Ζιγκολό (επάγγελμα ή λειτούργημα?)" να το ανοίξω λέτε ή δεν επιτρέπετε?

ποιον mod να ρωτήσω πριν το ανοίξω να μου δώσει το ok?

 

η δουλειά δεν είναι ντροπή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο εφιάλτης μου, είναι όταν προσεγγίζω κλειστή στροφή σε ανάβαση και μου σκάει ο άλλος απο το αντίθετο ρεύμα με γραμμή αγώνα(!!!!!!!!!!!!!!!). Που πας ρε θάνατε...

 

τελικά ρώτησα και χθες ..

το θέμα "Ζιγκολό (επάγγελμα ή λειτούργημα?)" να το ανοίξω λέτε ή δεν επιτρέπετε?

ποιον mod να ρωτήσω πριν το ανοίξω να μου δώσει το ok?

 

η δουλειά δεν είναι ντροπή.

Ρε nicoc89, είναι σαν να ρωτάς αν η πόρνη είναι επάγγελμα ή λειτούργημα!!! Στο ηθικό κομμάτι είναι το ίδιο, όπως και στο επαγγελματικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατάλαβα, απλά ήθελα να χρησιμοποιήσω τη λέξη φισφιρίγκος. Δυστυχώς έχεις δίκιο πάντως.

 

Παρ' όλα αυτά, Dessert Vol. 2:

 

 

photoqsz.jpg

 

 

photo1sx.jpg

 

Διακρίνονται παγωτό, homemade πορτοκαλόπιτα (γαμάει), homemade τούρτα, homemade εκμέκ, homemade πανακότα. Guest star, φρούτα με γλυκά κουταλιού :P

 

 

 

Αυτό που λέει ο nicoc ισχύει που και που πάντως. Ο παππούς μου κάνει κάθε μήνα 6 ώρες ποδαρόδρομο για να πάει να πουλήσει χοχλιούς και καθημερινά πηγαινοέρχεται στα ζα. Δεν ξέρει να οδηγεί ούτε πατίνι οπότε όταν φεύγει κανα κατσίκι πέφτει γερό Peugeot2.

 

μανα μου :fear: :fear: :fear:

 

μπορω να εχω την συνταγουλα για το εκμεκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκμεκ και αρχιδια. Μπουγατσα σπιτικη εχεις φαει?

 

οχι για να ειμαι ειλικρινης. εχω δοκιμασει μπουγατσα στην αθηνα (μην βαρατε) απο ενα μαγαζι που και καλα εχει καλη μπουγατσα. σαν εδεσμα ειναι εξαιρετικα ενδιαφερον, αυτη η ωραια κρεμα μεσα ειναι μουρλια. καποιοι βεβαια βαζουν και σοκολατα απο πανω, κατι που προσωπικα δεν το καταλαβενω. ωραια ρε πουστη μου η σοκολατα αλλα δεν χρειαζεται να μπαινει παντου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι για να ειμαι ειλικρινης. εχω δοκιμασει μπουγατσα στην αθηνα (μην βαρατε) απο ενα μαγαζι που και καλα εχει καλη μπουγατσα. σαν εδεσμα ειναι εξαιρετικα ενδιαφερον, αυτη η ωραια κρεμα μεσα ειναι μουρλια. καποιοι βεβαια βαζουν και σοκολατα απο πανω, κατι που προσωπικα δεν το καταλαβενω. ωραια ρε πουστη μου η σοκολατα αλλα δεν χρειαζεται να μπαινει παντου.

 

Amen sistah!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...