Προς το περιεχόμενο

Τι σας ξενερώνει σε μια γυναίκα..


QQTilt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι σοβαρα μιλωντας,η προσωπικοτητα ειναι στην ουσια το πιο σημαντικο,και ολα τα αλλα επονται.

 

πραγματικα , ποσο ευκολο ειναι να παρακαμψεις την εικονα;

προφανως και δε θα εισαι με καποιον στον οποιο βλεπεις ενα ασχημο χαρακτηρα , αλλα ειναι σημαντικος παραγωντας η εικονα , εστω και υποσυνειδητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 327
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

πραγματικα , ποσο ευκολο ειναι να παρακαμψεις την εικονα;

προφανως και δε θα εισαι με καποιον στον οποιο βλεπεις ενα ασχημο χαρακτηρα , αλλα ειναι σημαντικος παραγωντας η εικονα , εστω και υποσυνειδητα.

 

Εγω,σοβαρα τωρα,δυσκολο να πω καποιον/αν ασχημο.

 

Αν μια γυναικα εχει πολυ ενδιαφερουσα προσωπικοτητα,ακομη και να ειναι αντικειμενικα μετρια εμφανισιακα(δεν ειπαμε να ειναι ασχημη η καημενη) θα την προτιμησω απο μια γκομεναρα που ειναι αδεια απο περιεχομενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλε Freedubus, τα αγαπαω συναισθηματικα τα παιδια μου. Αλλα οταν μου ερχονται καυτα ντυμενα και καλοντυμενα,τα θαυμαζω αισθητικα.

 

 

i-see-a-pedo.jpg

 

 

:-D

 

Δε φταίει αυτό , η καθιστική ζωή φταίει ( και TV να βλέπεις κάθεσαι , δεν ξέρω και πολλούς / ές να γυμνάζονται βλέποντας παράλληλα TV ) . Φταίει η μουνοδουλίαση και οι ατάκες του στυλ " η γυναίκα πρέπει να έχει καμπύλες " κ.λ.π. Και τρώνε αυτές χαρούμενες τον άμπακο και μετά νομίζουν ότι έχουν γοητευτικές καμπύλες. Και βάζουν και τα κοντά στενά σορτς μετά με τις σαγιονάρες ή τα στενά άσπρα παντελόνια που διαγράφουν όλη τη κυτταρίτιδα και υποφέρουν τα μάτια των υπόλοιπων. Βάλε χρυσό μου ένα ωραίο αέρινο φορεματάκι φυσιολογικού μήκους και λίγο τακουνάκι.

 

Το εάν διαχρονικά έχει πέσει ο μέσος όρος δεν ξέρω αλλά κακά τα ψέμματα πιο πολλούς άντρες ξέρω να προσέχουν διατροφή , να γυμνάζονται παρά γυναίκες.

 

Στο γυμναστήριο που πάω έχει αρκετές γυναίκες πάντως αν και οι άντρες είναι περισσότεροι βέβαια.Ίσως φταίει ότι οι γυναίκες μπορούν να έχουν καλό σώμα και χωρίς γυμναστική ενώ ένας άντρας για να πεις ότι έχει ωραίο σώμα πρέπει να είναι γυμνασμένος.Βέβαια γενικά ίσως στους άντρες να αρέσει περισσότερο η γυμναστική απ'ότι στις γυναίκες ή ίσως να ντρέπονται να γυμνάζονται μεταξύ αντρών.Τι να πω δε ξέρω.

 

Btw +1 για το ντύσιμο,δεν μου αρέσουν τα προκλητικά ντυσίματα πόσο μάλλον αν είναι πατσαβούρα η άλλη :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χαλιέμαι πολύ όταν βλεπώ γυναίκα να καπνίζει σαν αράπης και με μαγκιόρικο ύφος 10 καρδιναλίων του στυλ "τα έχω ζήσει όλα στη ζωή μου..." και επίσης όταν ανοίγει το στόμα της και μιλάει σαν βόθρος (ειδικά όταν είναι άνετη με γυναικοπαρέα-φίλες της)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. · Κρυμμένο από Lucifer, 3 Αυγούστου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Lucifer, 3 Αυγούστου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

Χωρις να παρεξηγηθω,προσωπικα θα ηθελα να σε γνωρισω μονο και μονο απο το επιπεδο που εχουν τα posts σου.Ειλικρινα ,χωρις διαθεση γλειψιματος.

 

(Χωρις παρεξήγηση) Γέλασα λιγο...

 

Γιατι σοβαρα μιλωντας,η προσωπικοτητα ειναι στην ουσια το πιο σημαντικο,και ολα τα αλλα επονται.

 

Απο κι και περα, εξαρτάται σε τι περιοδο εισαι και τι θελεις εκείνη τη στιγμη! Αν θελεις απλως να ικανοποιήσεις τις ορμές σου, δεν σε νοιαζει ποσο μπετοβλακας ειναι ο/η αλλος/η

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Χωρις να παρεξηγηθω,προσωπικα θα ηθελα να σε γνωρισω μονο και μονο απο το επιπεδο που εχουν τα posts σου.Ειλικρινα ,χωρις διαθεση γλειψιματος.

 

(Χωρις παρεξήγηση) Γέλασα λιγο...

 

Γιατι σοβαρα μιλωντας,η προσωπικοτητα ειναι στην ουσια το πιο σημαντικο,και ολα τα αλλα επονται.

 

Απο κι και περα, εξαρτάται σε τι περιοδο εισαι και τι θελεις εκείνη τη στιγμη! Αν θελεις απλως να ικανοποιήσεις τις ορμές σου, δεν σε νοιαζει ποσο μπετοβλακας ειναι ο/η αλλος/η

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Εγω,σοβαρα τωρα,δυσκολο να πω καποιον/αν ασχημο.

 

2)Αν μια γυναικα εχει πολυ ενδιαφερουσα προσωπικοτητα,ακομη και να ειναι αντικειμενικα μετρια εμφανισιακα(δεν ειπαμε να ειναι ασχημη η καημενη) θα την προτιμησω απο μια γκομεναρα που ειναι αδεια απο περιεχομενο.

 

1) συμφωνουμε

2) προφανως, για αλλο θα θες την αδεια-γκομεναρα και για αλλο αυτη που θεωρεις οτι εχεις να δωσεις και να παρεις.

σου ξυπνουν διαφορετικα συναισθηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στο γυμναστήριο που πάω έχει αρκετές γυναίκες πάντως αν και οι άντρες είναι περισσότεροι βέβαια.Ίσως φταίει ότι οι γυναίκες μπορούν να έχουν καλό σώμα και χωρίς γυμναστική ενώ ένας άντρας για να πεις ότι έχει ωραίο σώμα πρέπει να είναι γυμνασμένος.Βέβαια γενικά ίσως στους άντρες να αρέσει περισσότερο η γυμναστική απ'ότι στις γυναίκες ή ίσως να ντρέπονται να γυμνάζονται μεταξύ αντρών.Τι να πω δε ξέρω.

 

Btw +1 για το ντύσιμο,δεν μου αρέσουν τα προκλητικά ντυσίματα πόσο μάλλον αν είναι πατσαβούρα η άλλη :-(

 

Γυμναστική δεν εννοώ απαραίτητα να πηγαίνεις γυμναστήριο , μπορείς να περπατήσεις , να κάνεις ασκήσεις σπίτι , να πάρεις ένα στατικό ποδήλατο καθώς βλέπεις TV και όχι να μασαμπουκιάζεις . Ο μεταβολισμός γίνεται πιο αργός με τα χρόνια και πλαδαρεύει το σώμα. Έχω την εντύπωση ότι ο μεταβολισμός των αντρών είναι καλύτερος κιόλας εκ φύσεως αλλά δεν ξέρω εάν είναι ράδιο αρβύλα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με φτιαχνουν γυναικες με το σκεπτικο της black widow,την οποια κ παω αφανταστα,αν κ ποτε δεν της το εχω πει

 

Αυτό ήταν έκπληξη :mrgreen: Και εγώ σε πάω ρε Τοξο , είσαι μορφή. Άσε που πιστεύω ότι πρέπει να γίνεις και mod κιόλας.

 

Εγώ μασαμπουκιάζω όλη την ώρα αλλά δεν παίρνω δράμι πάνω μου :(

 

Ναι χαίρω πολύ μέχρι τα 22 -23 δε χρειαζόταν να προσέχω καθόλου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ξενερώνει όταν βλέπω ένα ωραίο μωρό, περιποιημένο, απλό, αρωματισμένο με μέτρο, γλυκό.. Και με ξενερώνει γιατί είμαι μόνος μου αυτή την περίοδο και δεν έχω ένα τέτοιο μωρό!! Μαζόχας λέτε?

 

σε ξενερωνει η παραπανω περιγραφη;

 

Με ξενερώνει όταν βλέπω τόσο ωραία κοπέλα αλλά δε την έχω! Κάθε άλλο, η περιγραφή είναι το στυλ που μου αρέσει..

Μου τη σπάει να βλέπω γυναίκες/κοπέλες που σκόπιμα δεν επιμελούνται τον ευατό τους. Και καλά μένουν άβαφες/απεριποίητο νύχι/πολύ απλοϊκό έως θεολόγικό ντύσιμο και γενικά το παίζουν φυσικές. Μου χαλάει την αισθητική.

 

Συμφωνώ με τον tarantules περί βόθρων/βρισιών. Τι να το κάνεις αν είναι ωραία η άλλη αλλά μιλάει σα νταλικέρης ή σα να είναι σε γήπεδο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...