Προς το περιεχόμενο

Τι σας ξενερώνει σε μια γυναίκα..


QQTilt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 327
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

κοίτα εξαρτάται τον άνθρωπο,την συγκεκριμένη στιγμή,αν έχεις φάει καλά κτλ

κατα μέσο όρο θα έλεγα περίπου 5 ποτά δύσκολο

 

οπως λεμε ,δεν υπαρχουν ασχημες γυναικες,υπαρχουν αντρες που δεν πινουν?? :P :P :P

 

(καθαρα χιουμοριστικη διαθεση ) ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απεχθανομαι και ξενερωνω με:

1. Καθε ειδους δυσοσμια, ειδικα σε στομα, μασχαλες, ποδια και λοιπα προσωπικα σημεια

2. Κατινο-αυθαδεια

3. Το να βριζει σε οποιαδηποτε φαση, ακομα και ο κοσμος να καιγεται και το συμπαν να συνομωτει εναντιον της και να εχει τα απειρα νευρα, απλα ΔΕΝ πρεπει να βρισει ουτε ψιθυριστα.

4. Ροχαλητο

5. Τριχοφυια στο προσωπο ακομα και αν παιρνει μετρα για αυτην. Δεν λεει να πλησιαζει το πηγουνι της και να το βλεπεις ως απειλη για το δερμα σου...

6. Το να φωναζει σαν πορνοσταρ την ωρα του σεξ (το θεωρω super duper κατινια και δε της το κοβεις και ευκολα κιολας...).

7. Το να ψαχνει τροπο να μου μιλησει/πιασει κουβεντα την ωρα που ειμαι στο pc.

8. Piercing, ειδικα σε αφαλο η προσωπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απεχθανομαι και ξενερωνω με:

1. Καθε ειδους δυσοσμια, ειδικα σε στομα, μασχαλες, ποδια και λοιπα προσωπικα σημεια

2. Κατινο-αυθαδεια

3. Το να βριζει σε οποιαδηποτε φαση, ακομα και ο κοσμος να καιγεται και το συμπαν να συνομωτει εναντιον της και να εχει τα απειρα νευρα, απλα ΔΕΝ πρεπει να βρισει ουτε ψιθυριστα.

4. Ροχαλητο

5. Τριχοφυια στο προσωπο ακομα και αν παιρνει μετρα για αυτην. Δεν λεει να πλησιαζει το πηγουνι της και να το βλεπεις ως απειλη για το δερμα σου...

6. Το να φωναζει σαν πορνοσταρ την ωρα του σεξ (το θεωρω super duper κατινια και δε της το κοβεις και ευκολα κιολας...).

7. Το να ψαχνει τροπο να μου μιλησει/πιασει κουβεντα την ωρα που ειμαι στο pc.

8. Piercing, ειδικα σε αφαλο η προσωπο.

 

Μηπως εισαι σε δυσκολη φαση αυτην την περιοδο?:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως εισαι σε δυσκολη φαση αυτην την περιοδο?:devil:

Γενικα, δεν ειμαι τοσο ιδιοτροπος οσο φανηκε στο ποστ :)

 

 

Ειμαι παραπανω :devil:

(Joke)

 

 

You sick, sick man.

Δε ξερω μου φαινεται πολυ παραμυθι να ουρλιαζει με το παραμικρο. Εκτιμω ωστοσο σε καποιες "καλες" φασεις να κανει αισθητη την παρουσια της και με το παραπανω, αλλα οχι απτην αρχη ως το τελος να κανει λες και βρισκεται σε σταθερο και μονιμο οργασμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παβλίντα άντε θα σου πω το μυστικό, αλλά μου χρωστάς: αν ενώ έχεις περίοδο βάλεις ταμπόν και μετά κάνεις σεξ δεν υπάρχει πρόβλημα.

 

θα το θεσω ευγενικα.

 

το πεος τρομπαρει το αιμα και γινεται χαμος οτι κι αν κανει η αλλη. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: τα νευρα μου με την σκατοπεριοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελεος κολήσατε με την περιοδο , τοσο ενδιαφέρον θέμα είναι ?

 

Εμένα μου την σπάνε λίγα πράγματα γιατι ειμαι και καφρος αλλα και μαστουρης ενιωτε οποτε δεν εχω κοληματα , δυσκολα χαλιεμε.

 

Παντος τα θεματα καθαριοτητας κλπ , αυτα που ειναι αυτονοητα τουλαχιστον για εμενα , με ενοχλουν ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίοδος "προσαρμογής",αυτό το άθλιο διάστημα των Χ μηνών όπου πρέπει να παριστάνεις τον Mr. Σαβουάρ βίβρ.

Τι σημαίνει οτι δέν μπορούμε να κλάσουμε ή να σκαλίσουμε την μύτη μας ρα;Δηλαδή όταν πέφτουν οι βρωμερές ενω εχει κλείσει η σχέση χρόνο,νο προμπλέμο,κλάιν μάιν;

Και για να έχουμε καλό ρώτημα δηλαδή, οι γυναίκες δέν κλάνουν,δέν χέζουν,δέν έχουν βιολογικές ανάγκες;Όχι τίποτ'άλλο,όταν βιώνουν σουρεαλιστίκ τον πόνο και κάνουν γκριμάτσες επικαλούμενοι σφάχτη-νευρόπονο,παίζουν θέατρο λές και ο άλλος/άλλη είναι υπερηλίθιος και δέν έχει πάρει γραμμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α με εμενα δεν εχει τέτοια. αμα η γκομενα πέσει στην παγιδα μου θα δείξω τι είμαι απο την πρώτη μέρα. Αμα δεν της αρεσει .. λος πούλος και λίγα λέω. Οπως θα ήθελα να κάνει και αυτή το ίδιο φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίοδος "προσαρμογής",αυτό το άθλιο διάστημα των Χ μηνών όπου πρέπει να παριστάνεις τον Mr. Σαβουάρ βίβρ.

Τι σημαίνει οτι δέν μπορούμε να κλάσουμε ή να σκαλίσουμε την μύτη μας ρα;Δηλαδή όταν πέφτουν οι βρωμερές ενω εχει κλείσει η σχέση χρόνο,νο προμπλέμο,κλάιν μάιν;

Και για να έχουμε καλό ρώτημα δηλαδή, οι γυναίκες δέν κλάνουν,δέν χέζουν,δέν έχουν βιολογικές ανάγκες;

 

τι ξερεις για τον επονομαζομενο Γερμανικο Φουρνο σε μια σχεση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...