Προς το περιεχόμενο

Τι σας ξενερώνει σε μια γυναίκα..


QQTilt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 327
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ πάλι απολαμβάνω τις endless συζητήσεις μαζί τους. Μπορώ να κάτσω και να ακούω με τις ώρες το τι έχει να μου πει μια γυναίκα. Κάθε μια έχει να δώσει και κάτι το διαφορετικό σε μια συζήτηση. Περίεργα πλάσματα, απείρως πιο ενδιαφέροντα από εμάς

 

Αγαπώ γυναίκες τρελά :wub:

 

εγώ δεν θέλω, για αυτό το λόγο, να έχει περίεργη / τσιριχτή φωνή μια γυναίκα, κατά τα άλλα συμφωνώ όχι γιατί προσέχω τη συζήτηση αλλά μου αρέσει πολύ η χροιά της φωνής της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κακιες

Είναι κακία που με πειράζει να μου χρεώνουν το ελβετικό τυρί για ροκφόρ?Η μήπως είναι πολύ ακραία η περίπτωση που περιέγραψα?? :huh:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθομαι και διαβάζω τόσες σελίδες και ούτε ένας δεν έχει αναφέρει το πιο ξενερωτικό πράγμα απ'όλα:

 

Η γκρίνιαααααααα :mad:

 

Έχω να πω : Mission impossible :devil:

 

Εγώ πάλι απολαμβάνω τις endless συζητήσεις μαζί τους. Μπορώ να κάτσω και να ακούω με τις ώρες το τι έχει να μου πει μια γυναίκα. Κάθε μια έχει να δώσει και κάτι το διαφορετικό σε μια συζήτηση. Περίεργα πλάσματα, απείρως πιο ενδιαφέροντα από εμάς

 

Αγαπώ γυναίκες τρελά :wub:

 

Δηλαδή να σου μιλάει η γυναίκα για τα πρόσωπα της TV και εσύ να το βρίσκεις ενδιαφέρον...Πόσες φορές έχω δεινοπαθήσει η γυναίκα σε ζευγαροεξόδους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κακία που με πειράζει να μου χρεώνουν το ελβετικό τυρί για ροκφόρ?Η μήπως είναι πολύ ακραία η περίπτωση που περιέγραψα?? :huh:

 

ολοι το ξερουν αυτο

απλως

they just

go along

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι απολαμβάνω τις endless συζητήσεις μαζί τους. Μπορώ να κάτσω και να ακούω με τις ώρες το τι έχει να μου πει μια γυναίκα.

 

Μετά από αυτό το ποστ είμαι σίγουρος ότι σου έστειλαν π.μ όλες οι κοπέλες του insomnia για να σε γνωρίσουν :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου την δινουν αυτες που ειναι συμβατικες με μυαλα κατινιστικα,οι φιλοχρηματες,,οι λουσουδες,οι μη κουλτουριαρες,οι κομπλεξικες,αυτες που κοιτουν ''τι θα πει ο κοσμος'',και αυτες που δεν μπορουν να δουν περα απο την μυτη τους. Α ,επισης με απωθουν οι στραβοκανες.

 

Ομορφο,γλυκο προσωπακι, ωραια γαμπακια,ανοιχτομυαλες και ευγενικες με πνευματικες ανησυχιες ειναι μια χαρα.Αυτες ειναι οι καλες.

 

Αυτα που λετε για καθαριοτητα ειναι ηλθιοτητες και κακο χιουμορ,στην εποχη μας το 99%των ανθρωπων ειναι καθαροι και προσεχουν την εμφανιση τους,ειδικα οι κοπελες, απο 10 χρονων προσεχουν τον εαυτο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομορφο,γλυκο προσωπακι, ωραια γαμπακια,ανοιχτομυαλες και ευγενικες με πανευματικες ανησυχιες ειναι μια χαρα.Αυτες ειναι οι καλες.

 

Who came?

 

Ζεις στην Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Who came?

 

Ζεις στην Ελλάδα;

 

Ναι φιλε μου Slackie. Και περιστοιχιζομαι απο πανεμορφα τεκνα(κοριτσια εννοω) απο 13 μεχρι 25 ετων καθε μερα,λογω δουλειας.(Καθηγητης Αγγλικων σε φροντιστηριο.Και το 60% των παιδιων ειναι απο αθλητικα λυκεια. :-D)

 

Αλλα καταλαβαινω τι θελεις να πεις.Και εχεις δικιο,εκτος σχολων, ο μεσος ορος των γυναικων στην Ελλαδα εχει πεσει ποιοτικα.Και το πιο ανησυχητικο εχουν αρχισει και χοντραινουν.Μπουταρες,κολαρες,βυζαρες κ.τ.λ. Φταιει το ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην εποχη μας το 99%των ανθρωπων ειναι καθαροι και προσεχουν την εμφανιση τους,ειδικα οι κοπελες, απο 10 χρονων προσεχουν τον εαυτο τους.

 

lolwut

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...