Προς το περιεχόμενο

Τι σας ξενερώνει σε μια γυναίκα..


QQTilt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απεχθανομαι και ξενερωνω με:

1. Καθε ειδους δυσοσμια, ειδικα σε στομα, μασχαλες, ποδια και λοιπα προσωπικα σημεια

2. Κατινο-αυθαδεια

3. Το να βριζει σε οποιαδηποτε φαση, ακομα και ο κοσμος να καιγεται και το συμπαν να συνομωτει εναντιον της και να εχει τα απειρα νευρα, απλα ΔΕΝ πρεπει να βρισει ουτε ψιθυριστα.

4. Ροχαλητο

5. Τριχοφυια στο προσωπο ακομα και αν παιρνει μετρα για αυτην. Δεν λεει να πλησιαζει το πηγουνι της και να το βλεπεις ως απειλη για το δερμα σου...

6. Το να φωναζει σαν πορνοσταρ την ωρα του σεξ (το θεωρω super duper κατινια και δε της το κοβεις και ευκολα κιολας...).

7. Το να ψαχνει τροπο να μου μιλησει/πιασει κουβεντα την ωρα που ειμαι στο pc.

8. Piercing, ειδικα σε αφαλο η προσωπο.

 

3.ε οχι, οχι αυτο. ποσο ζεν μπορει να ειναι καποιος; εγω δεν ειμαι καθολου. ευτυχως το ζουζουνι μου δεν εχει τετοιο θεμα. στριμενε ανθρωπε.

 

5. αυτο ειναι ειρωνια! μας δουλευεις δλδ κανονικα; τι να πουμε κι εμεις τοτε για τα δικα σας μουτρα, για να μην αναφερω το υπολοιπο σωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 327
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

αμα στο πει καταμουτρα τις σκας δυο χαστουκια την πιανεις και απο τα μαλλια και την πας στη σπυλια σπιτι και τη στρωνεις (γενικα)!

 

αντε να 'ουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα στο πει καταμουτρα τις σκας δυο χαστουκια την πιανεις και απο τα μαλλια και την πας στη σπυλια σπιτι και τη στρωνεις (γενικα)!

 

αντε να 'ουμε!

 

φτου σου, δεν θα καναμε ποτε καλο ζευγαρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τουπε 1000 καρδιναλιων, δηλαδη 90% των ελληνιδων και αμεσως μετα το να συμπεριφερεται σαν να ειναι ο κλωνος μου και να καπνιζει πολυ. Ολα τα υπολοιπα τα φτιαχνουμε με λιγη καλη θεληση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν ξέρω άμα ειπώθηκε αλλα δεν είναι απίστευτα σπαστικό όταν το παίζουνε ιστορίες και τρελίτσα αλλα με το που μπει ο σύρτης αλλάζουν τελείως?!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τουπε 1000 καρδιναλιων, δηλαδη 90% των ελληνιδων και αμεσως μετα το να συμπεριφερεται σαν να ειναι ο κλωνος μου και να καπνιζει πολυ. Ολα τα υπολοιπα τα φτιαχνουμε με λιγη καλη θεληση.

 

ναι ρε φιλε , αυτο ειναι απο τα χειρότερα. Δηλαδη καμια φορά βλέπω μέτριες εως ασχημες κοπελιές να το παίζουν οτι ειναι ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ :eek: :eek:

 

ελεος δηλαδη , πιστέυω την ζημιά την εκανε ο λιγούρης/σαβουρογ@... νεοελληνας που για να πηδήξει την ταδε σαυρα της λεει οτι ειναι η θεα και ΤΟ μοντελο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα φιλε μου είναι ίδια "φαντασιοιλιθιοτιτα" που κάνει ανθρώπους να πάνε σε talent shows στην οποια φάση δεν φταίνε μονο αυτοί αλλα και γονείς και φίλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε φιλε , αυτο ειναι απο τα χειρότερα. Δηλαδη καμια φορά βλέπω μέτριες εως ασχημες κοπελιές να το παίζουν οτι ειναι ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ :eek: :eek:

 

ελεος δηλαδη , πιστέυω την ζημιά την εκανε ο λιγούρης/σαβουρογ@... νεοελληνας που για να πηδήξει την ταδε σαυρα της λεει οτι ειναι η θεα και ΤΟ μοντελο..

 

αυτος που θα πηδηξει την σαυρα γυναικα θα ειναι εξισου αντρας-σαυρα οποτε δεν βλεπω το κακο. δηλαδη οι ασχημες γυναικες δεν πρεπει να πηδηχτουν? για αυτο υπαρχουν οι ασχημοι αντρες.ρε μην ειστε ρατσιστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρόβλημα δεν είναι να πηδηχτεί.

και φυσικά να πηδηχτεί και με όμορφο και με ότι της κάτσει. πολλές φορές είναι υποκειμενικό το τι θεωρούμε σαύρα.

 

Το ύφος τον χιλίων καρδινάλιων λες και είναι η μοναδική με τρύπα είναι το θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...