Προς το περιεχόμενο

Τι σας ξενερώνει σε μια γυναίκα..


QQTilt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 327
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ολα αυτα που λετε ειναι εξισου απωθητικα και στουσ αντρεσ...γιατι να μ αρεσει καποιος οταν εχει βρωμικα νυχια, οταν μυριζει ή οταν ειναι αξυριστοσ(αναφερομαι στο σωμα, στην εντονη τριχοφυια..η κοινως λεγομενη αρκουδα :P )...περα ομως απο τα γνωστα αυτα ''ανθρωπινα'', κατι πιο ουσιαστικο που να ξενερωνει..π.χ. ουτε εμενα μ αρεσει -οπως ειπαν και πιο πανω- να βριζει πολυ ασχημα..οταν ειναι αγενης ή δηθεν με υφακι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παβλίντα άντε θα σου πω το μυστικό, αλλά μου χρωστάς: αν ενώ έχεις περίοδο βάλεις ταμπόν και μετά κάνεις σεξ δεν υπάρχει πρόβλημα.

are you kidding right?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα καλα με τι γυναικες βγαινεις;

 

αν κρινω απο το νουμερο 5

τοτε κυκλοφορει με κουμουνιστιες

[γνωστο ανεκδοτο]

 

are you kidding right? συγνωμη κιολας (ισως το ποστ μου διαγραφει) αλλα τοσο μικρο τον εχεις? γιατι αν ειναι φυσιολογικο μεγεθος θα σπρωξεις το ταμπον μεσα τοσο βαθια που θα χαθει και θα χρειαστει επεμβαση απο γιατρο να βγει. δηλαδη πες μου οτι κανεις πλακα.

 

:-( :-( :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα αυτα που λετε ειναι εξισου απωθητικα και στουσ αντρεσ...γιατι να μ αρεσει καποιος οταν εχει βρωμικα νυχια, οταν μυριζει ή οταν ειναι αξυριστοσ(αναφερομαι στο σωμα, στην εντονη τριχοφυια..η κοινως λεγομενη αρκουδα :P )...περα ομως απο τα γνωστα αυτα ''ανθρωπινα'', κατι πιο ουσιαστικο που να ξενερωνει..π.χ. ουτε εμενα μ αρεσει -οπως ειπαν και πιο πανω- να βριζει πολυ ασχημα..οταν ειναι αγενης ή δηθεν με υφακι..

ε καλα εννοειται αυτο. επισης εγω απεχθανομαι να φορανε κοσμηματα. ποτε θα περασει η μοδα των σκουλαρικιων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

are you kidding right? συγνωμη κιολας (ισως το ποστ μου διαγραφει) αλλα τοσο μικρο τον εχεις? γιατι αν ειναι φυσιολογικο μεγεθος θα σπρωξεις το ταμπον μεσα τοσο βαθια που θα χαθει και θα χρειαστει επεμβαση απο γιατρο να βγει. δηλαδη πες μου οτι κανεις πλακα.

 

Όχι δεν κάνω πλάκα. Όσο βαθύτερα στον κόλπο σμπρώχνει το ταμπόν ο παργαλάτσος, τόσο καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

are you kidding right? συγνωμη κιολας (ισως το ποστ μου διαγραφει) αλλα τοσο μικρο τον εχεις? γιατι αν ειναι φυσιολογικο μεγεθος θα σπρωξεις το ταμπον μεσα τοσο βαθια που θα χαθει και θα χρειαστει επεμβαση απο γιατρο να βγει. δηλαδη πες μου οτι κανεις πλακα.

 

δενεις, το κορδονακι πανω στο στύλο και δεν παει πουθενα.

 

 

καλα 2 ωρες του δινω μεχρι να κλειδωθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...