Προς το περιεχόμενο

Τι σας ξενερώνει σε μια γυναίκα..


QQTilt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 327
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ρε φριντούμπας κόψε τα ληγμένα. αυτο που λες δεν υπαρχει.(παργαλατσος!!)

 

Η λέξη παργαλάτσος ήξερες οτι υπάρχει; Μπορώ να σου δείξω 100 υπαρκτά πράγματα τα οποία πιστεύεις οτι δεν υπάρχουν. Και τα 100 σχετικά με το σεξ κατά την περίοδο.

πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να γυναικουλίζει :P

προτιμώ μαγκάκια (όχι μαγκιά, κλανιά και μετά κλάμα)

γενικά έχω μια ροπή προς τα αγοροκόριτσα (αν και όλες μου οι σχέσεις ήταν ένα στάδιο λίγο πριν το αγοροκόριτσο, κάτι στο ενδιάμεσο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λέξη παργαλάτσος ήξερες οτι υπάρχει; Μπορώ να σου δείξω 100 υπαρκτά πράγματα τα οποία πιστεύεις οτι δεν υπάρχουν. Και τα 100 σχετικά με το σεξ κατά την περίοδο.

πμ.

οχι δεν μου τα διδαξαν αυτα στο πανεπιστημιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να γυναικουλίζει :P

προτιμώ μαγκάκια (όχι μαγκιά, κλανιά και μετά κλάμα)

γενικά έχω μια ροπή προς τα αγοροκόριτσα (αν και όλες μου οι σχέσεις ήταν ένα στάδιο λίγο πριν το αγοροκόριτσο, κάτι στο ενδιάμεσο)

 

Εμένα αυτό με απωθεί......

 

Θέλω το γκομενέτο, γκομενέτο, όχι "yo wo-man πάμε για μπυρόνια" φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αυτά περί περιόδου σοβαρά τα λέτε? Εκτος άμα παίρνει αντισυλληπτικά και έχει δεν έχει μια μέρα τον μηνα...αλλιώς είναι λες και σφάζεις κότα...ffs...τώρα άμα μαζί με την περίοδο έχει και ουλίτιδα και αιμορροΐδες ίσος είναι καιρός για κάτι νέο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αυτό με απωθεί......

 

Θέλω το γκομενέτο, γκομενέτο, όχι "yo wo-man πάμε για μπυρόνια" φάση.

 

δεν παλεύω τη πάρλα τους :P με την καμία :P είμαι άνθρωπος που θα κάτσει και δεν θα μιλήσει αν δεν έχει κάτι να πει.

αυτό το μιλάω για να ακούγεται κάτι και να μην καθόμαστε απλά μου την σπάει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παλεύω τη πάρλα τους :P με την καμία :P είμαι άνθρωπος που θα κάτσει και δεν θα μιλήσει αν δεν έχει κάτι να πει.

αυτό το μιλάω για να ακούγεται κάτι και να μην καθόμαστε απλά μου την σπάει!

 

Εγώ πάλι απολαμβάνω τις endless συζητήσεις μαζί τους. Μπορώ να κάτσω και να ακούω με τις ώρες το τι έχει να μου πει μια γυναίκα. Κάθε μια έχει να δώσει και κάτι το διαφορετικό σε μια συζήτηση. Περίεργα πλάσματα, απείρως πιο ενδιαφέροντα από εμάς

 

Αγαπώ γυναίκες τρελά :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το συμπαθιο που επεμβαινω κιολας, αλλα ρε παυλινακι, ποιον νομιζεις οτι κοροιδευεις με το παυλιντα?

 

Ον τοπικ: να μη μου καθεται.

κανεναν.το εχω ξαναπει.βρηκα τον παλιο μου λογαριασμο κ ζητησα να διαγραφει ο νεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι απολαμβάνω τις endless συζητήσεις μαζί τους. Μπορώ να κάτσω και να ακούω με τις ώρες το τι έχει να μου πει μια γυναίκα. Κάθε μια έχει να δώσει και κάτι το διαφορετικό σε μια συζήτηση. Περίεργα πλάσματα, απείρως πιο ενδιαφέροντα από εμάς

 

Αγαπώ γυναίκες τρελά :wub:

 

Είσαι πολύ σοβαρά φίλε μου.. ;/

 

Παυλίντα θες πολλά ψωμιά ακόμα. Το ξερα ότι θα σας πέσει βαρύ τέτοιο πόστ μέρα μεσημέρι με φρίνταμπα μέσα κλπ.

 

οταν δε δινει λοκο

 

έχω πεθάνει.. ατόφια αντρική κουβέντα κάνουμε και μ αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...