Προς το περιεχόμενο

Τι σας ξενερώνει σε μια γυναίκα..


QQTilt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 327
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

κανεναν.το εχω ξαναπει.βρηκα τον παλιο μου λογαριασμο κ ζητησα να διαγραφει ο νεος.

 

Αα. Δεν παρακολουθω πολυ τα τεκταινομενα.

 

Ον τοπικ. Να συνεχιζει να μη μου καθεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλα εννοειται αυτο. επισης εγω απεχθανομαι να φορανε κοσμηματα. ποτε θα περασει η μοδα των σκουλαρικιων;

 

οι γυναικεσ να φορανε κοσμηματα?γτ ρε συ?που ειναι τ προβλημα...οταν φορανε 15 ραγματα μαζι βεβαια...σκουλαρηκια, δαχτυλιδια, βραχιολια κ.α ε τοτε ειναι ελεοσ οντωσ..κατανταει κιτσ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι γυναικεσ να φορανε κοσμηματα?γτ ρε συ?που ειναι τ προβλημα...οταν φορανε 15 ραγματα μαζι βεβαια...σκουλαρηκια, δαχτυλιδια, βραχιολια κ.α ε τοτε ειναι ελεοσ οντωσ..κατανταει κιτσ!!

για τους αντρες το λεω. αν και τα σκουλαρικια δεν τα χωνεψα ποτε. δεν εχω τρυπησει ποτε τα αυτια μου.και βλεπω γκομενες με σκουλαρικι στο στομα στο φρυδι και λεω: γιατι?? γιατι να τρυπησω το ομορφο δερματακι μου?

 

στα σωματικά υγρά και στη μίξη αυτών

ααα χημικος βλεπω κι εσυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τους αντρες το λεω. αν και τα σκουλαρικια δεν τα χωνεψα ποτε. δεν εχω τρυπησει ποτε τα αυτια μου.και βλεπω γκομενες με σκουλαρικι στο στομα στο φρυδι και λεω: γιατι?? γιατι να τρυπησω το ομορφο δερματακι μου?

 

 

στουσ αντρεσ τ σκουλαρικι ωραιο ειναι ..δινει ενα στυλ..στη γλωσσα ειναι μαλακια πιστευω..και στο φρυδι συμπαθητικο ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ψυχολογικά απ την περίοδο εκεί υπάγονται.

Μια βδομάδα πριν υπάρχουν ψυχολογικά-γκρίνια επειδή έρχεται περίοδος, μια βδομάδα επειδή υπάρχει περίοδος και μια βδομάδα επειδή έφυγε η περίοδος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να το βαλουμε στους ''15 λογους για να...''

 

το να την εχουν Τρυπησει πολλοι μπα ε; :mad:

 

κάποιες φορές είναι στα + όμως.

αν πχ πας με φίλους σου για Piercing?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...