Προς το περιεχόμενο

The official off topic thread -women only-


Traumatias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω. Δε με νοιάζει. Είστε ένα εξελικτικό κλικ παραπάνω από τους άρρενες, αλλά αυτό δε σημαίνει πως έχετε και δικαίωμα στην αισιοδοξία μου.

χαχα μπορουμε να ελπιζουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Δεν συμφωνώ με τον κύριο, νομίζω πως και εσύ ξέρεις πολύ καλά γιατί είναι παράνομη, τουλάχιστον αυτή στην οποία αναφέρεται καθώς υπάρχει και νόμιμη.

 

Μαρία τώρα που ηρέμησαν τα πράγματα ευκαιρία για το κουτσομπολιό που λέγαμε :lol:

 

Edit:προσωπικά δεν έχω κάποια ιδιαίτερη προτίμηση στο χρώμα (μου αρέσουν οι σγουρομάλληδες-μακρυμάλληδες :wub: ), όπως τυχαίνει κατά περιόδους ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες φλώροι τι εννοείς?Δώσε περιγραφή ^_^

Αν εννοούμε τον ίδιο τύπο άντρα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου, και δεν ξέρω και κοπέλες που να δείχνουν ιδιαίτερη προτίμηση σε φλωράκους...τώρα για πλουσιόπαιδα δεν ξέρω, εξαρτάται τι ψάχνει ο καθένας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες φλωροι εννοεις οσοι δεν κανουν και λενε καφριλες τυπου Γαρδελης η δεν το παιζουν αντρες κανοντας μαγκιες ;what means φλωροι;Γιατι στην Ελλαδα καποιοι συγχεουν την αντρικη συμπεριφορα με μαγκια τυπου τολμησες και ειπες μια κουβεντα η με αμφισβητησες ,θα σου πω εγω τωρα.Που σε ολο τον υπολοιπο κοσμο πλυν του χωριου του εκαστοτε τυπου στο ανω κατω μαχαλα μεταφραζεται σε αμορφωτος αγροικος ,οχι σε αντρα .Αρα το φλωρος στην Ελλαδα ειναι κατι υποκειμενικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελαινομαι για ξανθα πρασινοματικα μωρα. εσεις τι προτιματε? μελαχρινους η ξανθους?

 

Ο Μαρτάκης στο avatar είναι ξανθός ή πρασινομάτης; :mrgreen:

Επίσης πες του κύριου Χόρτα [sic] ότι λίγο trimming στη μασχάλη δεν θα τον αφήσει παράλυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες φλωροι εννοεις οσοι δεν κανουν και λενε καφριλες τυπου Γαρδελης η δεν το παιζουν αντρες κανοντας μαγκιες ;what means φλωροι;

 

:shifty:

Καμμια σχεση

Εννοω τους φλωρο τρεντυ και τους αβγαλτους(οχι σεξουαλικα, στη ζωη γενικοτερα)

Οι ματσο μου την σπανε εξισου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαα δεν νομίζω ο Νίκος να εννοεί αυτό, μάλλον λέει για τους τύπους που γουστάρουν μόνο κλαμπ και μπιτομουσική και θεωρούν εαυτόν Θεό :rolleyes:

Συνήθως οι τύπισσες που βγαίνουν με τέτοιους τύπους είναι σαν αυτούς, και εφόσον πολλοί άντρες είναι έτσι πολλές γυναίκες κατ επέκταση είναι έτσι

Χμμ φαίνεται καλή χρήση για το θέμα να εκφράζουν οι άντρες τις απορίες για το γυναικείο φύλο...λέω εγώ τώρα ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει πρασινοματηδες και γαλανοματηδες.

ο μαρτακης ειναι η εξαιρεση του κανονα.

δηλαδη βλεποντας αυτο το μωρο οι τριχες στην μασχαλη σε πειραξαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα ,στην Ελλαδα αυτο που σε ολο τον υπολοιπο πολιτισμενο κοσμο θα το θεωρουσαν τελειωμενο αγροικο ,εμεις το θεωρουμε μαγκια και αντρηλικι .Αυτο ειναι γνωστο .Αρα ας μου πει πως το οριζει πρωτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γαμωτο στις γυναικες γιατι αρεσουν οι φλωροι?

Σας ρωταω εδω που στε ολες μαζεμενες

 

σκεψου το άλλο.

εφοσον δεν ξέρεις τις γυναικες που θα σου απαντησουν , πως ξερεις οτι οι υπολιποι εκτος τον φλωρων θα ηθελαν να κανουν κατι μαζι τους ? νο οφένς απλα το λεω γιατι δεν μπορουμε ολοι να ταιριαζουμε με ολους.. δηλαδη δεν γινεται να περιμενεις να τεριαζει ας πω ενα ακραιο παραδηγμα "η κοπελιτσα που μεγαλωσε στα πουπουλα με τα φραγκα του μπαμπα της με τον τυπο που μεγαλωσε στο δρομο και απο μικρη ηλικια εκανε πολλα για να επιβιωσει και η κοπελιτσα τον βλέπει σαν κακοποιο ΡΟΦΛ."

 

τεσπα. μην κολαμε ταμπέλες κλτρ χΔ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαα δεν νομίζω ο Νίκος να εννοεί αυτό, μάλλον λέει για τους τύπους που γουστάρουν μόνο κλαμπ και μπιτομουσική και θεωρούν εαυτόν Θεό :rolleyes:

Συνήθως οι τύπισσες που βγαίνουν με τέτοιους τύπους είναι σαν αυτούς, και εφόσον πολλοί άντρες είναι έτσι πολλές γυναίκες κατ επέκταση είναι έτσι

Χμμ φαίνεται καλή χρήση για το θέμα να εκφράζουν οι άντρες τις απορίες για το γυναικείο φύλο...λέω εγώ τώρα ^_^

 

Καπως ετσι

Ειναι αυτοι που ακουνε housakia και Kiss.fm

Και πανε στα μαγαζια του γκαζι και δινουν 8-10 ευρω για να πιουν σεξ ον δε μπιτς

 

saya σου απαντησα ηδη δες την προηγυομενη σελιδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...