Προς το περιεχόμενο

The official off topic thread -women only-


Traumatias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tο ίδιο ισχύει και για σας.Αν διαβάσεις το θέμα τι σε ξενερώνει σε μια γυναίκα θα καταλάβεις.Αν πρόκειται όμως για την χ μοντέλα..την αθυροστομία ή την τρίχα θα κοιτάξετε;Μμ.

 

Βασικά, ναι, θα την κοιτάξω και πολύ γρήγορα μάλιστα. Αν δεν πιστεύεις ότι υπάρχουν και τέτοιοι άντρες, απλά επιβεβαιώνεις αυτό που λέω.

 

Προσοχή, δεν μιλάμε για ξεπέτες και κα@λες του μισάωρου αλλά για σχέση της προκοπής, έτσι; Για να μην μιλάμε σε άσχετη βάση.

 

@pavlinda ο μπαλού είναι ένας αρκούδος της Ντίσνεϋ :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ο μπαλου ποιος ειναι?

παντως ειναι η αληθεια εναν τετοιο θα ηθελα να τον κανακευα και να τον ταχτιριζα στα γονατα μου. (αλλα οχι και να τον βυζαινα χαχα)

 

μπαλού=balu=balu-mowgli.gif=αρκούδα ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπα να τις κάνει και κερί κόντρα. Στην τελική αν σου αρέσει, πάσο. Απλά επισημαίνω ότι οι άντρες έχουν κάπως πιό σαφείς "σταθερές", δηλαδή αν ένας άντρας πει δεν μου αρέσουν πχ οι ξανθές/χοντρές/trendy/whatever, πολύ δύσκολα θα τον δεις με μια τέτοια, ενώ μια γυναίκα θα πει ότι θέλει πχ άντρα με μαλλιά και θα την δεις εύκολα με καραφλούς. Χωρίς φυσικά να ισοπεδώνω, οι γυναίκες δείχνουν σαφώς μεγαλύτερη ασυνέπεια μεταξύ των δηλώσεων και των τελικών επιλογών τους.

Οι απεριποίητες μασχάλες θα ήταν πρώτης τάξεως παράδειγμα σε πραγματικές συνθήκες. Μου έχει τύχει πχ να μιλάω με φίλη για τριχωτούς και μετά από ένα διάστημα να τη βλέπω με τον Μπαλού.

Μην λες για τον Μπαλου στις νεωτερες γενιες .Φαινεται η ηλικια σου . :-( Καλα και εγω μην νομιζεις ,δεν ειμαι σιγουρη που ηταν αρκουδα .Αλλα τεσπα . :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην λες για τον Μπαλου στις νεωτερες γενιες .Φαινεται η ηλικια σου . :-(

 

εγω ειμαι 21 και τον ξέρω γιατι το έβλεπα μικρος. :P εσυ ποσο εισαι και δεν τον πρόλαβες ? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, ναι, θα την κοιτάξω και πολύ γρήγορα μάλιστα. Αν δεν πιστεύεις ότι υπάρχουν και τέτοιοι άντρες, απλά επιβεβαιώνεις αυτό που λέω.

 

Προσοχή, δεν μιλάμε για ξεπέτες και κα@λες του μισάωρου αλλά για σχέση της προκοπής, έτσι; Για να μην μιλάμε σε άσχετη βάση.

 

 

Στην σχέση κοιτάς άλλα πράγματα.Η εξωτερική εμφάνιση είναι σχετική -ανοίγει το στόμα του ο ωραίος και πετάει τούβλα-φεύγεις τρέχοντας.

Προσωπικά δεν δίνω σημασία στην εμφάνιση,δίνω + στους τρόπους,στο χιούμορ,στην αντίληψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην σχέση κοιτάς άλλα πράγματα.Η εξωτερική εμφάνιση είναι σχετική -ανοίγει το στόμα του ο ωραίος και πετάει τούβλα-φεύγεις τρέχοντας.

Προσωπικά δεν δίνω σημασία στην εμφάνιση,δίνω + στους τρόπους,στο χιούμορ,στην αντίληψη.

 

Υπάρχουν άντρες για τους οποίους ισχύει το ίδιο, αυτό προσπαθώ να σου πω. Απλά οι περισσότερες γυναίκες δεν το πιστεύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα και 20 λεπτά για να είμαστε ακριβείς :shock:

Εντάξει δεν μπορούμε να πούμε ότι δεν μετράει η εξωτερική εμφάνιση καθόλου θα είναι ψέμα, απλά δίνεται από πολλές προτεραιότητα σε άλλα στοιχεία, και μη μου πείτε ότι οι άντρες δεν δίνεται σημασία στην εμφάνιση.

Πλάκα πλάκα, λέτε για εμάς ότι δεν σας θέλουμε αρκούδες, και δεν βλέπεται που μας βάζετε και κάνουμε ολική αποτρίχωση σε όλο το σώμα (και στα χέρια άκουσα πρόσφατα) επειδή έτσι σας αρέσει :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην σχέση κοιτάς άλλα πράγματα.Η εξωτερική εμφάνιση είναι σχετική -ανοίγει το στόμα του ο ωραίος και πετάει τούβλα-φεύγεις τρέχοντας.

Προσωπικά δεν δίνω σημασία στην εμφάνιση,δίνω + στους τρόπους,στο χιούμορ,στην αντίληψη.

Συμφωνω απολυτα .Βασικα νομιζω σε αυτο διαφερουμε με τους αντρες γιατι η γυναικα θελει να νοιωθει και μια ασφαλεια τυπου δεν γινεται να τα κανω ολα μονη μου.Αν ηθελα απλως καποιον ωραιο θα επαιρνα ενα μπουφε ,για διακοσμητικο στοιχειο.Ενω βλεπεις αντρες πανεξυπνους και μορφωμενους να περιφερουν κατι ομορφα τουβλα.Που απορεις πως συνενοουνται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω απολυτα .Βασικα νομιζω σε αυτο διαφερουμε με τους αντρες γιατι η γυναικα θελει να νοιωθει και μια ασφαλεια τυπου δεν γινεται να τα κανω ολα μονη μου.Αν ηθελα απλως καποιον ωραιο θα επαιρνα ενα μπουφε ,για διακοσμητικο στοιχειο.Ενω βλεπεις αντρες πανεξυπνους και μορφωμενους να περιφερουν κατι ομορφα τουβλα.Που απορεις πως συνενοουνται.

Φαλλοκρατισμός.Δεν τις έχουν για κουβέντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαλλοκρατισμός.Δεν τις έχουν για κουβέντα.

Ε ,ναι ειναι η εννοια της γλαστρας ,που χρησιμοποιειται μονο για γυναικες .Εχεις ακουσει ποτε το γλαστρος;Η καποια παρομοια λεξη για αντρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...