Προς το περιεχόμενο

"Σκληρό δίσκο" 120 petabytes κατασκεύασαν επιστήμονες της IBM


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καθόμαστε και συγκρίνουμε τώρα ποιός χρειάζεται μεγαλύτερο αποθηκευτικό χώρο...

 

τις απλωνουμε και τις μετραμε κανονικα :-(

 

Θέλω ρε παιδί μου όταν βάλω τον προτζέκτορα να βάλω να δω όσα έχω άχτι στο πανί... τί να κάνουμε... έχει κάτι μωρά απίστευτα στο X-art... άμα τα δεις στα 1080ρ και στις 100 ίντσες... δε θα είναι άλλο πράμα;

 

1284220716315.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μητσάρα να βάζουμε πρώτα κανένα ορθογραφικό έλεγχο γιατι θα πάθουν τα ματάκια μας και μετά ας ψάξουμε για "ηλίθιους". :-(

Φιλε περιστερα συγχωρεσε με που έχω συνηθήσει να γράφω se greekglish και τα δαχτυλά μου δεν τα πάνε καλά με το ελληνικό πληκτρολόγιο και τους ξεφευγουν κάτι τετοιες κοτσάνες αλλα θα εκτιμούσα αν ασχολούσουν περισσότερο με το περιεχόμενο παρα με πραγματα που θα μου ελεγε και ο συνδετήρας της microsoft...Διάβασε ξανα το ανορθόγραφο κειμενο μου και θα δεις οτι ποτέ δεν μίλησα για ηλίθιους.Για ηλιθια comments μίλησα και για τον τρόποηλίθιο/ποζέρικο/εγω εχω τοσα τερα ταινίες και μουσική και hd 3d mkv... τρόπο που εξελύσεται η συζήτηση.Δεν κανει κακό και λίγη ποζεριά αλλα 7 στις 8 σελίδες να ναι ετσι "θα πάθουν τα ματάκια μας" που είπες κ' συ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πιστευω παντως οτι ολο αυτο ειναι σε δωματιο με χαμηλες θερμοκρασιες γιατι οσο και να λεμε με ανεμιστηρια ακομα και τεραστια καποιος απο ολους αυτους δεν θα επερνε αερα,ιδικα ετσι οπως ειναι και με μικροτερη αποσταση αναμεσα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@immortal80s

Εσυ φαινεται οτι χρησιμοποιεις μονο γραμματα και αριθμους για να φτιαχνεις προγραμματα, ενώ "εμεις" ταινιες, σειρες, φωτογραφιες, βιντεο και χιλιαδες τραγουδια..

Τι νοημα εχει να λεει ο καθενας εγω γιατι χρησιμοποιω 10GB ενω εσεις 10TB ;

Αλλη χρηση κανω εγω, αλλη ενας ασκετος που το εχει για το facebook μονο το PC.

να σου πω κατι ρε φιλε? τι να τα κανεις? ολα αυτα απο την στιγμη που ειναι αποθηκευμενα στο ιντερνετ? τα τραγουδιααα ανετααα.... τις ταινιεσ τις κατεβαζεισ τισ βλεπεις και τελειωσες! φωτογραφιεσ ναι! να αποθηκευσης! ... εγω πανταα αποθηκευω δικα μου πραγματα πρωσοπικα και οχι απο αλλους! ;) τζαπα λεφτα! φιλε μου.... και αν θες κατι και δεν θεσ να το χασεις... ξερω εγω ενα τραγουδι το γραφεις σε ενα αρχειο txt και τελειωσες! (ονομασια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου πω κατι ρε φιλε? τι να τα κανεις? ολα αυτα απο την στιγμη που ειναι αποθηκευμενα στο ιντερνετ? τα τραγουδιααα ανετααα.... τις ταινιεσ τις κατεβαζεισ τισ βλεπεις και τελειωσες! φωτογραφιεσ ναι! να αποθηκευσης! ... εγω πανταα αποθηκευω δικα μου πραγματα πρωσοπικα και οχι απο αλλους! ;) τζαπα λεφτα! φιλε μου.... και αν θες κατι και δεν θεσ να το χασεις... ξερω εγω ενα τραγουδι το γραφεις σε ενα αρχειο txt και τελειωσες! (ονομασια)

Θελω να το βρισκω στο itunes και να το ακουω. Βαζω ενα playlist 100 τραγουδια τυχαια μεσα απο τα δυο χιλιαδες. Οσο για τις ταινιες τις κραταω 1) Για να τις δωσω σε φιλους αν τις χρειαστουν , 2) καποια στιγμη σταματανε οι seeders, ειδικα στις σειρες και δεν μπορω να τις κατεβασω. Ποιο το προβλημα σου αν αγοραζω δεκα δεκα τους σκληρους; Ανεβαζω λιγο την οικονομια του e-shop που παει για φουντο, αντι να τα τρωω σε σουβλακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ... να σβήσουμε την κλασσική τριλογία του Star Wars στις περισσότερες κουλτούρες του πλανήτη αυτού θεωρείται τουλάχιστον βλασφημία...

 

Οπότε κάνουμε ότι δεν το είπαμε και θεωρούμε ότι όλοι μας την βλέπουμε τουλάχιστον μια φορά τον χρόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...