Προς το περιεχόμενο

Το χειροτερο μεθυσι.......


nikosgia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μωρε το μεθυσι καλο ειναι.

ο πονοκεφαλος της επομενης ΔΕΝ.

δεν είναι μόνο ο πονοκέφαλος αλλά όλη αυτή η αίσθηση ξερατου να το πω;γενικά το στομάχι να μην γουστάρει τίποτα...ευτυχώς εχω μεθύσει λίγες φορές γιατί η επόμενη μέρα απλά δεν λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για την επομενη μια ειναι συνταγη ....πριν ξεραθειτε για υπνο,ενα παγωτακι (χειμωνα καλοκαιρι...) οσο για την μερα του φονου....ειδικα αν οδηγατε και να αποφυγετε παρατραγουδα....ενα δυο lurpack.... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βέβαια η επόμενη μέρα ειναι διαφορετική για τον καθένα. (τα mixups δεν το συζηταμε καν οτι είναι διαβολεμένα)

quiz, εαν εγω ειμαι ντιρλα με ένα ποτό, και ο νικος θέλει ενα μπουκάλι :P,

ε, ποιος θα σέρνεται πιο πολυ αύριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βέβαια η επόμενη μέρα ειναι διαφορετική για τον καθένα. (τα mixups δεν το συζηταμε καν οτι είναι διαβολεμένα)

quiz, εαν εγω ειμαι ντιρλα με ένα ποτό, και ο νικος θέλει ενα μπουκάλι :P,

ε, ποιος θα σέρνεται πιο πολυ αύριο?

Το ποτο σε τι ποτηρι το σερβιρεις......? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γύρισα απο καλοκαιρινές διακοπές στην πόλη που σπουδάζω και τις τελευταίες 6 μέρες τις 5 ήμουν πίτα με tanqueray λεμονι υποβρύχια,σφηνάκια κτλπ.

 

profit πρέπει να γνώρισα καμια 10αρια νέα γκομενάκια!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειρότερο μεθύσι.. όταν ο κολλητός της αδερφής μου αποφάσισε να με μάθει να πίνω..

Και δοκίμασε κάθε είδους ποτό μαζί μου. Από ούρσους και baileys, μέχρι βότκα πορτοκάλι, βότκα λεμόνι, τζιν λεμόνι, τζιν τόνικ, ουίσκι κόλα, ουίσκι με νερό, ΑΠΕΙΡΑ σφηνάκια, διαφορετικού ποτού κάθε φορά κλπκλπ.

Ε, μετά, θυμάμαι ότι 4 άτομα κάναμε κυριολεκτικά οχτάρια στο δρόμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γύρισα απο καλοκαιρινές διακοπές στην πόλη που σπουδάζω και τις τελευταίες 6 μέρες τις 5 ήμουν πίτα με tanqueray λεμονι υποβρύχια,σφηνάκια κτλπ.

 

profit πρέπει να γνώρισα καμια 10αρια νέα γκομενάκια!!!!

5 Διπλες ... η 10 μονες....??? χικκ... :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεθύσι μία χαρά είναι και την επόμενη μέρα... αρκεί να μην έχεις πιει γρήγορα, να τσιμπάς και κάτι και ό,τι πιεις να είναι καθαρό.

 

 

Έχω αρκετές ιστορίες να διηγηθώ... με απίστευτες ποσότητες ποτού, 20 βαθμών (όχι Vol... γράδα, πώς το λέν; ), και η διαδικασία να αρχίζει από το πρωί 10 η ώρα και να τελειώνει στις 2 - 3 τα μεσάνυχτα, χωρίς διακοπή.

 

 

Μετά που ξυπνήσαμε (ήμασταν πολλοί), όλοι ήμασταν ΟΚ από θέμα "κεφάλι", γεύση και "αίσθηση"... και όλα αυτά επειδή δεν "πλακωθήκαμε" να πίνουμε, τσιμπάγαμε συνέχεια και αυτό που πίναμε ήταν καθαρότατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θυμαμαι τι ηπια αλλα το τελευταιο... σφηνακι ηταν απο μια ενεση καφεινης σε καθε κωλομερι στο Παναρκαδικο νοσοκομειο Τριπολης. στον κολλητο διπλα του βαλαν ορο, ηταν χειροτερα (βασικα εγω τον ειχα παει νοσοκομειο να τον κουραρουν και με τσιμπησε και μενα ο γιατρος :mrgreen: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...