Προς το περιεχόμενο

Το χειροτερο μεθυσι.......


nikosgia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στην ετησια γιορτη/παρελαση για την ιδρυση του πανεπιστημειου, μπυρα και μονο μπυρα απο διαφορα ειδη.... κατεβαναν σαν νερο και φυσικα κανεις δεν καθοταν να μετρησει. στο τελος κατουρησα χωρις να κατεβασω το βρακι μου, μια αλλη εχασε το κινητο και μας επρηζε τα @@ και μετα ξερναγε μεσα σε ενα σουβλατζιδικο. και καλα ημουν δλδ εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χεις πλύνει, με κατέστρεψες που με κατέστρεψες, μην παίζεις και μαζί μου τώρα..

 

20 νοεμβριου ειναι η επομενη επετειος, κατι θα γινει μην αγχωνεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειρότερο μεθύσι το έχω κάνει σε ρακάδικο με κρασί και ρακί.Κι έλεγα πριν πάμε (είμαι λίγο επιρρεπής με το ποτό) "χαλαρώστε δεν θα πιώ πολύ...δεν μεθάω σήμερα"

 

Έπινα ωραία και καλά μόνο το κρασάκι μου (ανεξάρτητα αν το έπινα μονορούφι) και είχα ήδη μπει γκολ και πάει ένας έξυπνος φίλος μου και μου δίνει και καλά νερό να χαλαρώσω και πάω να πιώ το νερό μου (μονορούφι) και κατέβασα ένα ποτήρι νερού με μέσα ρακί...καπάκι εμετός πάνω σε τραπέζι...μετά άρχισα να πίνω τα κέρατα μου.

 

Την επόμενη μέρα το πρωί (είχα σχολείο) μαθαίνω ότι ένας φίλος μου με άφησε να πάω μόνος σπίτι (30 λεπτά με τα πόδια) και κάπου στα μισά του δρόμου παίρνω τηλ. την μάνα μου να έρθει να με πάρει (δεν της είπα από που και έκλεισα και το κινητό μου...φρίκη)...μετά από ώρα ψαξίματος στους δρόμους με βρίσκει ξαπλωμένο στη μέση του δρόμου (πάνω σε στροφή...πάλι καλά που δεν με πάτησαν :mrgreen: )

 

...Το αμάξι μετά από μια βδομάδα δεν γινόταν να το οδηγήσεις με τόσο εμετό που έριξα μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...