Προς το περιεχόμενο

Το χειροτερο μεθυσι.......


nikosgia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν εισαι σουρα...καλο ειναι να τα αποφευγεις .... αλλιως κινδυνευεις απο τα αναποφευκτα... :lol:

 

τρου ντατ. πρεπει να μην εισαι τελειως χωμα.

 

Ποπο...πόσες μέρες έκανες να τον δεις?

 

συμφοιτητης μου ηταν, αυτος μετα ενιωθε αβολα, εγω ημουν στην κοσμαρα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

συμφοιτητης μου ηταν, αυτος μετα ενιωθε αβολα, εγω ημουν στην κοσμαρα μου.

 

+1 κι εμένα στον πο*τσο μου...οι φίλοι μου έχουν το πρόβλημα που πάντα με κουβαλάνε :mrgreen:

 

πι-ες : έρχετε ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβα αυτο με την βρεμένη γη

 

 

για το 69 κάπου πάει βέβαια:

 

α) στο προφανές

β) σε αυτό

 

το προφανες το οποιο εγινε επι βρεγμενης γης αναμεσα σε θαμνους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 κι εμένα στον πο*τσο μου...οι φίλοι μου έχουν το πρόβλημα που πάντα με κουβαλάνε :mrgreen:

 

πι-ες : έρχετε ιστορία.

 

χοχο σε νιωθω, εχουν και λενε και οι δικες μου φιλες ιστοριες οτι με κουβαλαν μετα απο μια chimay bleu εχοντας κανει λιγο κεφαλακι. λεω ωραιες μαλακιες :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εισαι σουρα...καλο ειναι να τα αποφευγεις .... αλλιως κινδυνευεις απο τα αναποφευκτα...

 

αν εννοείς το πήδουλο, αυτό δνε θέλουμε οι άντρες, αμα σου κάτσει μια μαστουρομένη ωραία ... θα χάσεις ευκαιρία?

 

συμφοιτητης μου ηταν, αυτος μετα ενιωθε αβολα, εγω ημουν στην κοσμαρα μου.

γυναίκες... τι σκεφτόσαστε στα αλήθεια? εμεις οι άντρες πχ όταν είμαστε δουλεία ... λέμε... όταν παω σπίτι θα παίξω Dota πχ, τι σπαθί να αγοράσω στον παίχτη μου, "πρέπει να βρω κάνα άλλο σιτε, το ρεδτουμπε δεν μου κάνει, βαρέθηκα... " κλπ κλπ

 

εσείς? να γνωρίσω τον κόσμο σας θέλω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυναίκες... τι σκεφτόσαστε στα αλήθεια? εμεις οι άντρες πχ όταν είμαστε δουλεία ... λέμε... όταν παω σπίτι θα παίξω Dota πχ, τι σπαθί να αγοράσω στον παίχτη μου, "πρέπει να βρω κάνα άλλο σιτε, το ρεδτουμπε δεν μου κάνει, βαρέθηκα... " κλπ κλπ

 

εσείς? να γνωρίσω τον κόσμο σας θέλω...

 

στην προκειμενη περιπτωση σκεφτομουν " μα καλα τι εχει παθει αυτος; πρωτη φορα κανει one night stand;"

 

εγω οταν γυριζω σπιτι σκεφτομαι τι φαγητο να μαγειρεψω για αυριο η για εκεινη την ωρα. αν αντεχω να κανω καμια δουλεια του σπιτιου, να μπω μσν να πω τα νεα μου στο μωρο μου και διαφορα αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέτος καλοκαίρι πάρτυ φίλης (της οποίας είχα ήδη γαμήσει το σπίτι από μεθύσι την πρωτοχρονιά...θα πώ μετά αυτή την ιστορία :mrgreen: ) και μέρες πριν το πάρτυ δεσμεύομαι να μην μεθύσω (βασικά μην ξεράσω γιατί την προηγούμενη φορά μάζεβαν εμετό με σκούπα...όχι σφουγκαρίστα...φανταστείτε :mrgreen: )

 

Άρχισα να πίνω όταν ήταν χαλαρό το πάρτυ στην αρχή vodkίτσες (δεν είχε τζιν γαμώτο) και μετά παίζαμε ένα παιχνίδι που αναφέρθηκε πριν...αυτό με 3 σφηνάκια...2 ποτά 1 νερό...αλλά εκεί ήταν 3 ποτά χωρίς να ξέρουμε...τέλος πάντων μετά από πολούς γύρους και αφού έχω μπει πολύ γκολ έχω κάτσει σε ένα καναπέ και κοιμάμαι και έρχεται ένας φίλος με ξυπνάει και μου λέει "ήρθε τζιν...ξύπνα" του λέω "χέστηκα" και καπάκι "ΤΙ? ΉΡΘΕ ΤΖΙΝ?" σηκόνομαι και άρχιζα να πίνω πάλι...

 

Ποιό μετά η κοπέλα που έχει το πάρτυ με βλέπει να κοιμάμαι στο κρεβάτι της που εντομεταξύ είχα ξεράσει και είχε "πιεί" τον εμετό ακόμα και το στρώμα...κάνει σαν υστερική και πετάω την ατάκα "κουβέρτες καλοκαιριάτικα...πολυτέλειες" και ξερνάω την κουβέρτα.

 

Σαν εκδίκηση οι φίλοι μου και η κοπέλα μου βάφουν τα νύχια πορτοκαλί...μου γράφουν "είμαι μαλάκας" στο μπράτσο...βάζουν ένα βελάκι πάνω από τον κόλο μου και οι κάφροι είχαν ρίξει κρεμοσάπουνο στον κόλο μου.

 

Πριν τελειώσει το πάρτυ με διώχνει η κοπέλα από το σπίτι και ξεκινάω με τους φίλους μου να με πάνε σπίτι (40 λεπτά το κάναμε 1:30 ώρα) και βρίσκω στον δρόμο έναν σκύλο και αρχίζω να τον κυνηγάω και τον φίλησα και στο στόμα :eek:

Έμπαινα μέσα σε πιλοτές για να τον ακολουθήσω γιατί προσπαθούσε να μου ξεφύγει ο σκύλος αλλά πάντα τον έβρισκα. :mrgreen:

 

Στο τέλος της βραδιάς αφού με αφήσαν σπίτι οι φίλοι μου παίρνω τηλ. τον ένα και του λέω..."Κώστα...έχω να σου πω ότι είσαι παντελώς μαλάκας...τέτοια μανάρα και της έχεις αφήσει?" χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην προκειμενη περιπτωση σκεφτομουν " μα καλα τι εχει παθει αυτος; πρωτη φορα κανει one night stand;"

 

εγω οταν γυριζω σπιτι σκεφτομαι τι φαγητο να μαγειρεψω για αυριο η για εκεινη την ωρα. αν αντεχω να κανω καμια δουλεια του σπιτιου, να μπω μσν να πω τα νεα μου στο μωρο μου και διαφορα αλλα.

 

έλα πες, δεν σκεφτόσουν αυτό ακριβώς, πέστο μην ντρέπεσε δεν έχουμε πρόβλημα με την χυδαιότητα :devil: B)

 

εγώ πάλι να σου πω, σκεφτόμουνα...

"λες να είναι καλή αυτή? μάλλον καμια εύκολη είναι με αυτά που λέει... λες να έχει όνομα ..."

 

στο λεω κομψά, άλλα σκεφτόμουνα...

 

ΥΓ: μην σε αποπαίρνει, πλάκα κάνω να γελάσουμε λίγο.. μην τα πάρεις στα σοβαρά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εννοείς το πήδουλο, αυτό δνε θέλουμε οι άντρες, αμα σου κάτσει μια μαστουρομένη ωραία ... θα χάσεις ευκαιρία?

 

Εννοω την εγκυμοσυνη απο πλευρας θυληκων....και τον κινδυνο να βρεθεις με σχεση την αλλη μερα απο την πλευρα των αρσενικων...... :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν εκδίκηση οι φίλοι μου και η κοπέλα μου βάφουν τα νύχια πορτοκαλί...μου γράφουν "είμαι μαλάκας" στο μπράτσο...βάζουν ένα βελάκι πάνω από τον κόλο μου και οι κάφροι είχαν ρίξει κρεμοσάπουνο στον κόλο μου.

B)

 

Πριν τελειώσει το πάρτυ με διώχνει η κοπέλα από το σπίτι και ξεκινάω με τους φίλους μου να με πάνε σπίτι (40 λεπτά το κάναμε 1:30 ώρα) και βρίσκω στον δρόμο έναν σκύλο και αρχίζω να τον κυνηγάω και τον φίλησα και στο στόμα

 

ρε το σκυλάκι ... :cry: :cry: :cry: δεν ντρέπεσαι ανώμαλε ... το ξεπαρθένεψες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα πες, δεν σκεφτόσουν αυτό ακριβώς, πέστο μην ντρέπεσε δεν έχουμε πρόβλημα με την χυδαιότητα :devil: B)

 

εγώ πάλι να σου πω, σκεφτόμουνα...

"λες να είναι καλή αυτή? μάλλον καμια εύκολη είναι με αυτά που λέει... λες να έχει όνομα ..."

 

στο λεω κομψά, άλλα σκεφτόμουνα...

 

ΥΓ: μην σε αποπαίρνει, πλάκα κάνω να γελάσουμε λίγο.. μην τα πάρεις στα σοβαρά...

 

αυτα περι ευκολιας δυσκολιας και αριθμων δεν με νοιαζουν. το θεμα ειναι να ξερει ο ανθρωπος τι θελει και ποτε να λεει οχι. τα υπολοιπα τα βγαζουν αυτες που δεν εχουν σουξε ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ήμουν φοιτητής παίζαμε/κάναμε μάλλον πολλές μαλακίες.

 

Κάναμε aγwνες μέχρι τελικής πτώσεως ποιος θα αντέξει να πιει περισσότερο,Μια ήταν με αψέντι.Δράματα και τραγωδίες σε μια νύχτα και το επόμενο πρωί με την πράσινη νεράιδα. :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοω την εγκυμοσυνη απο πλευρας θυληκων....και τον κινδυνο να βρεθεις με σχεση την αλλη μερα απο την πλευρα των αρσενικων...... :fear:

ναι ξέρω... πλάκα σου κάνα...

 

ρε με τις υπερβολές, εδώ δεν αφήνεις χωρίς καπότα ( αμα είσαι τυχερός ) ... θα αφήσεις με καπότα δηλαδή...

μην Ανησυχείτε παιδιά.... κάντε το σαν τα σκυλιά...

 

φτου φτου σκόρδο, μακριά μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...