Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και για την ακρίβεια δεν θέλω iPod...iPhone θέλω αλλά από money δεν...γι'αυτό... :mrgreen:

Καλοριζικο το sgs. Δουλεψε το λιγο και θα σου περασει η καουρα για τα iphone. Μην γινεστε fashion victims...Eχετε καλυτερο τηλεφωνο στη μιση τιμη του iphone και αναζητειτε το "ios" να κανετε τι ακριβως παραπανω αποτι κανετε με το android?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλοριζικο το sgs. Δουλεψε το λιγο και θα σου περασει η καουρα για τα iphone. Μην γινεστε fashion victims...Eχετε καλυτερο τηλεφωνο στη μιση τιμη στο ένα τρίτο σχεδόν της τιμής του iphone και αναζητειτε το "ios" να κανετε τι ακριβως παραπανω αποτι κανετε με το android?!

 

φιξντ :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοριζικο το sgs. Δουλεψε το λιγο και θα σου περασει η καουρα για τα iphone. Μην γινεστε fashion victims...Eχετε καλυτερο τηλεφωνο στη μιση τιμη του iphone και αναζητειτε το "ios" να κανετε τι ακριβως παραπανω αποτι κανετε με το android?!

 

 

Τί ρωτάς τώρα και εσύ. Άλλο είναι να πάς για καφέ και να αραδιάσεις στο τραπέζι 600-700 ευρώ και άλλο είναι 250.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί ρωτάς τώρα και εσύ. Άλλο είναι να πάς για καφέ και να αραδιάσεις στο τραπέζι 600-700 ευρώ και άλλο είναι 250.

Μπα αν ειναι να πεσω σε καμια γκομενα-ζωο που τσεκαρει τι αξια εχει καθε τι που κουβαλαω, θα της πω οτι το αγορασα πριν 12 μηνες που ειχε 600 ευρω, πριν τη σουταρω και την στειλω να ψαξει για iphonaκηδες :devil:

 

Γιαυτο μιλησα για fashion victims προηγουμενως. Δεν το βλεπουν ως gadget μερικοι και σε τι μπορει να τους εξυπηρετησει, αλλα το βλεπουν ως 100ευρα. Οσο πιο πολλα τοσο πιο πολυ το και καλα prestige σου, ασχετα αν ως gadgets υπαρχουν καμια 10ρια καλυτερα απο αυτο.

 

Αν απτην αλλη πεσω στο ιδιο τραπεζι με κανεναν gadgetakia που εχει iphone 4 και το παιζει ιστορια οτι κανει τα παντα και δεν υπαρχει καλυτερο κλπ, τοτε θα ειναι η καλυτερη μου :devil:

 

Βρε καλα κανει η apple και τους ριχνει στα αυτια οσων πανε και σκανε 600 και 700 εν μεσω κρισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Αυτο το ειπα σαν απαντηση με δοση υπερβολης, δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αλλα η λογικη λεει οτι οπως πολλοι αγοραζουν ακριβα αμαξια για να ανεβασουν το πρεστιζ τους, κατι τετοιο θα παιζει και με τα γκατζετ απτη στιγμη που αυτα εκτιθενται σε "κοινη θεα" (τραπεζι καφετεριας/εστιατοριου/γραφειο κλπ).

 

Ειναι δεδομενο ομως, πως σημαντικο ποσοστο κατοχων iphone το προτιμησε απτον ανταγωνισμο επειδη ειναι fashion victims και επειδη η apple θεωρειται "μοδα". Αρα πανω κατω στα ιδια λογια ερχομαστε. Το διαπιστωνεις ευκολα αυτο ακομα και απο ποστς μεσα σε αυτο το φορουμ

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοριζικο το sgs. Δουλεψε το λιγο και θα σου περασει η καουρα για τα iphone. Μην γινεστε fashion victims...Eχετε καλυτερο τηλεφωνο στη μιση τιμη του iphone και αναζητειτε το "ios" να κανετε τι ακριβως παραπανω αποτι κανετε με το android?!

 

Aν και νεος κατοχος του SGS, παραδεχομαι οτι το iphone ειναι πολυ μπροστα σε games.

Αλλα απο την αλλη, αν ηθελα παιχνιδια θα επαιρνα το Xperia Play που ειναι 200 ευρω κατω απο το iphone.

 

(Πλακα πλακα, μπορουμε να περασουμε τα παιχνιδια του Play στο SGS?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα τωρα

Ο κοσμος παιρνει iphone για να ριξει γκομενες?

Ρωταω τελειως απο περιεργια.

μεταξύ μας και μην το πεις πουθενα, πιστευω οτι ναι. και πιστευω οτι ειναι (σχετικα) πετυχημενο κολπο (οχι, εγω δεν εχω!!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην παρεξηγηθούμε κιόλας μπορείτε να τσεκάρετε τι γράφω στο topic που έχω ανοίξει στα κινητά...Εντάξει οι περισσότεροι είναι "victims", BUT NOT ALL...! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...