Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και μάλλον έχεις δίκιο, αυτό δεν το ξέρει κανένας σίγουρα.

 

android.png

και εγω 99% ειμαι σιγουρος οτι θα βγει

και θελω να πιστευω πως αν δεν βγει σαν ''official" θα βγει 100% καποια ICS based rom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκλείεται η Samsung να μην υποστηρίξει την συσκευή που έχει πουλήσει όσο καμιά άλλη της..Αν δεν το κάνει είναι μεγάλο λάθος και θα υπάρχει μεγάλη δυσαρέσκεια από τους κατόχους Galaxy S...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρει κανείς αν θα είναι αναβαθμίσιμο σε android 4.0 το galaxy s? Γιατί το xperia neo v που θα είναι φαίνεται πιο καλό στην τιμή των 200euro αφού έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά πάνω κάτω.

H gpu του s είναι καλύτερη από αυτήν του neo v όπως και επίσης η super amoled του s με την lcd του xperia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H gpu του s είναι καλύτερη από αυτήν του neo v όπως και επίσης η super amoled του s με την lcd του xperia.

βασικά το Neo V είναι για πιο multimedia χρήση λόγω του HDMI, της καλύτερης κάμερας, καλύτερου ήχου(δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά είναι λίγο καλύτερο νομίζω)...Το Galaxy S όμως είναι καλύτερο σε όλα τα άλλα γιατί έχει πολύ καλή υποστήριξη, καλύτερη οθόνη(gorilla glass, super amoled), καλύτερη GPU...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μάλλον έχεις δίκιο, αυτό δεν το ξέρει κανένας σίγουρα.

 

android.png

 

Ηδη ετοιμάζουν την πρώτη custom rom, την έβαλα χθες να την δω και προχωράει απίστευτα γρήγορα ολο το project :)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1338636 μπορείτε να παρακολουθείτε και απο δω !

 

Εχω και το Galaxy S και το Galaxy s2 και για το S2 δεν έχουν κάνει ΟΥΤΕ τα μισά απ οτι έχουν κάνει για το S!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το θέμα είναι αν πάρει επίσημη, δεν ξέρει κανένας ακόμη σίγουρα. Αν το θεμα είναι αν θα έχουμε ice cream στο κινητό η απάντηση είναι ναι. Αλλά και μέχρι τώρα, αυτός που πήρε το s, το πήρε για το πειράξει, οπότε δεν ήταν και πολύ επίσημος. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστα νεα για οσους εχουν αποφασισει να μην "πειραξουν" το κινητο τους :)

Samsung Galaxy S gets Android 2.3.5 update in the UK

 

The changelog includes a batch of bugfixes to the system apps, some performance tweaks and the stock Gingerbread glow when you reach the end of a list.

 

The messaging app got some improvements as well and it should now launch and operate much faster.

 

Battery life should also see an improvement after the update as Samsung have done some work to optimize the power consumption of the smartphone.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από Mediamarkt Περιστερίου.

Τουλάχιστον 50 συσκευές Galaxy S σε κόκκινο επιδαπέδιο καλάθι προσφοράς στα 249€! grin.pngmrgreen.pnggrin.png

Στης Λάρισας χθες το είχε 280 :fear: μήπως ξέρει κανείς αν κάνει και εκεί τόσο τώρα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από Mediamarkt Περιστερίου.

Τουλάχιστον 50 συσκευές Galaxy S σε κόκκινο επιδαπέδιο καλάθι προσφοράς στα 249€! grin.pngmrgreen.pnggrin.png

 

Aν καποιος ακουσει για του Ρεντη ας ριξει ενα "συρμα" ,αλλιως πιτσουνι city :P να σε πω , ηταν το απλό ή το plus ?? :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν καποιος ακουσει για του Ρεντη ας ριξει ενα "συρμα" ,αλλιως πιτσουνι city :P να σε πω , ηταν το απλό ή το plus ?? :unsure:

 

Galaxy S GT-i9000 το "original" όχι δα και "απλό".... :)

 

Τί Ρέντη, τί Περιστέρι.... μια ευθεία είναι! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε εννοω το plus ή το σκετο ; :lol: οκ θενξ για την ενημερωση!

έπρεπε να πεις το plus ή το καλό??? το απλό ή σκέτο όπως το λες έχει καλύτερη gpu από το plus και με root ίδιο επεξεργαστή. Άρα πιο είναι το καλό???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ηξερα.... :-( Εχω μεινει στασιμος στα θεματα κινητων, εχω ξεμεινει στα symbian 3 (νομιζω) εχω ενα 6710 nokia navigator εδω και 2 χρονια περιπου! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...