Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω πάντως το πηρα και το γύρισα πίσω και πήρα πιστωτικό..ηταν πολυ πιο αργο στο internet απο το πριν 3χρονια 3gs μου.. θα περιμενω να παρω το s2 που ειχε πριν μια βδομαδα 599 στα mediamarkt τωρα εχει 499 .. ε πιστευω σε κανα μηνα ετσι οπως δειχνει η αγορα θα εχει 399 το πολύ..

θέλει το πείραγμα του..μετά πετάει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω πάντως το πηρα και το γύρισα πίσω και πήρα πιστωτικό..ηταν πολυ πιο αργο στο internet απο το πριν 3χρονια 3gs μου.. θα περιμενω να παρω το s2 που ειχε πριν μια βδομαδα 599 στα mediamarkt τωρα εχει 499 .. ε πιστευω σε κανα μηνα ετσι οπως δειχνει η αγορα θα εχει 399 το πολύ..

 

οτι να 'ναι, ηταν αργο στο ιντερνετ? εισαι σιγουρος οτι δεν εφταιγε η ταχυτητα της συνδεσης σου? διοτι απο θεμα hardware το i9000 ειναι αρκετα μπροστα απο το 3GS.

επισης οσον αφορα τον 2ο γαλαξια, η τιμη του ξεκιναει απο 424E (Link)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το ιδιο router internet..ταυτοχρονα.. και πολυ ενοχλητικό το lag που κανει οταν κανεις scroll σε μια σελίδα.. καλα αυτα ειναι γούστα.. ειδα την τιμη του s2 στο skroutzi αλλα εχω πιστωτικό απο media γμτ :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το ιδιο router internet..ταυτοχρονα.. και πολυ ενοχλητικό το lag που κανει οταν κανεις scroll σε μια σελίδα.. καλα αυτα ειναι γούστα.. ειδα την τιμη του s2 στο skroutzi αλλα εχω πιστωτικό απο media γμτ :(

ποια ρομ είχε; δεν έχω παρατηρήσει κανένα lag στο scroll....με ποιον browser έμπαινες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είναι πραγματικά δύσκολο να βρεις καλύτερο κινητό στα 250 ευρω.

 

Απλά είναι τεράστιο για να το κουβαλάς... το σκέφτομαι πολύ.

 

Δες το Xperia RAY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως έχει καμερα και μπροστα

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3972&idPhone2=3115

 

 

ναι αλλά δεν την χρησιμοποιουν. κανενα από αυτά. Είναι πολιτική απόφαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα μου εκανε το εξης;

 

Μετα απο κληση, το έβαλα στην τσεπη.

5 λεπτα μετα πηγα να παιξω κανενα παιχνιδι, και η οθονη ηταν μαυρη, φαινοταν κλειστο.

 

Φανταστηκα οτι θα το έκλεισα καταλάθος, αλλα δεν αναβε με το παρατεταμενο πατημα του πλαινου κουμπιου.

Τελικα αναγκάστηκα να βγαλω την μπαταρια και να την ξαναβάλω για να παρει μπρος.

 

Ειναι η δευτερη φορα που μου το κάνει αυτο, και δεν εχω ουτε μήνα που το πήρα.

 

2.3.3 απο media χωρις πειραγματα και root..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sleep of death λεγεται. Την επομενη φορα κρατα αρκετα δευτερολεπτα παρατεταμενο το power on και θα αναψει χωρις να βγαλεις την μπαταρια.

Σε μαμα-rom δεν ειναι φυσιολογικο να παρουσιαζεται, οποτε αυτο που θα σου λεγα ειναι να τσεκαρεις μηπως το προβλημα το δημιουργει καμια εφαρμογη.

Απο κει και περα η επιλογη ειναι να το πας πισω, αλλα αντε να τους πεισεις για το προβλημα. Και τελος η καλυτερη (για μενα) επιλογη ειναι να του φλασαρεις custom rom. Πιθανοτατα θα φτιαξει, αν δεις οτι δε φτιαχνει ομως του ξαναφλασαρεις την μαμα-ρομ και δεν χανεις εγγυηση σε περιπτωση που θες να το πας πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

einai to s το απλο ή το plus ? απο περιεργεια

αφηστε που ολοι το βαλανε 320 € ..... ¨:o κοιτουσα εχτες plaisio.gr και ειχε 270 περιπου και σημερα 320 ! :o και εριξα μια ματια και στο μουλτιδραμα και στο παμπλικ στο σαιτ και το εχουν κ αυτοι 330κατι! :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...