Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα πηγαίνανε κατευθείαν σε 720?

Δηλαδη χοντρικα 7 πιξελ στο χιλιοστο! Νομιζω οτι το ελαχιστο επιπεδο εστιασης του ανθρωπινου ματιου δεν επαρκει για να τα διακρινει.

Θα παρετε κινητο δηλαδη για να τα βλεπετε με μικροσκοπιο???

Edit: Αντε με μεγενθυντικο φακο :rolleyes: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

είναι tablet με wifi μόνο και χαμηλής σχετικά ανάλυσης οθόνη. Καμία σχέση με το κινητό Galaxy S 4" ούτε με το επερχόμενο κινητό-tablet galaxy note 5,3" το οποίο τα σπάει, αλλά θα κάνει περίπου 699ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως έβγαλε διαφημιστικό στο ράδιο το κατάστημα Σταυρούπολης Θεσσαλονίκης, ότι την Πέμπτη 20 - 10 θα κάνει εγκαίνια σαν Media markt πλέον και θα έχει προσφορές αλλά δεν λέει τι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ greeklish alla apo grafw να ekswteriko se sistima pou den exei ypostiriksi ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ gramatoseiras,

[osa ellinika, mou ta evgale to google sth metafrasi mipos kai perasw thn apagoreysi tou foroum:P]

 

Perasa να savato Οκτ-15 kai sxedon 40 meres meta den ΠΕΡΙΜΕΝΑ πως eixa ΚΑΜΙΑ ελπίδα rotontas omws ton ypalilo mou EIPE ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ απόθεμα sta 249 ΑΠΛΑ ekthetoun μονο TO SGS+ ΟΤΑΝ ΖΗΤΗΣΑ μετα APO Ligi ώρα mou eipane ΟΤΙ exoune μονο ENA Εκθεσιακό μαύρο sta 249 kai sta 299 MONO Λευκό -μετά τον emfani eknevrismo ΜΟΥ [alla kirios ΕΠΕΙΔΗ den evriskan TO Εκθεσιακό μαύρο] μου dwsane TO Λευκό v2.3.3 sta 249:) ΤΕΤΟΙΑ ΤΙΜΗ ΟΥΤΕ ΣΕ Χονγκ Κονγκ ΟΥΤΕ ΣΕ Μπανγκόκ DE Βρίκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω μολις παρελαβα το κινητο μου "Samsung Galaxy S" απο το MediaMarkt στην τιμη των 279ευρω.

Το εχει σε μαυρο και ασπρο,αλλα εγω πρωτημησα το ασπρο.

Εχει και αλλα κομματια.

Α ξεχασα να αναφερω οτι το πηρα απο το MediaMarkt της Λαρισας.

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Perasa να savato Οκτ-15 kai sxedon 40 meres meta den ΠΕΡΙΜΕΝΑ πως eixa ΚΑΜΙΑ ελπίδα rotontas omws ton ypalilo mou EIPE ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ απόθεμα sta 249 ΑΠΛΑ ekthetoun μονο TO SGS+ ΟΤΑΝ ΖΗΤΗΣΑ μετα APO Ligi ώρα mou eipane ΟΤΙ exoune μονο ENA Εκθεσιακό μαύρο sta 249 kai sta 299 MONO Λευκό -μετά τον emfani eknevrismo ΜΟΥ [alla kirios ΕΠΕΙΔΗ den evriskan TO Εκθεσιακό μαύρο] μου dwsane TO Λευκό v2.3.3 sta 249:) ΤΕΤΟΙΑ ΤΙΜΗ ΟΥΤΕ ΣΕ Χονγκ Κονγκ ΟΥΤΕ ΣΕ Μπανγκόκ DE Βρίκα

 

Το sgs πηρες?

Σε ποιο ΜΜ?

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως έβγαλε διαφημιστικό στο ράδιο το κατάστημα Σταυρούπολης Θεσσαλονίκης, ότι την Πέμπτη 20 - 10 θα κάνει εγκαίνια σαν Media markt πλέον και θα έχει προσφορές αλλά δεν λέει τι!

 

Σύμφωνα με αυτό εδώ το post

 

http://www.insomnia.gr/topic/423778-εγκαίνια-mediamarkt-σταυρούπολης/

 

θα έχουν Galaxy S white στα 249 αν δεν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...