Προς το περιεχόμενο

Official Windows 8 Tech Support Thread


Pantelwolf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές!Μου αρέσει που δεν ανεβάζει σχεδόν ποτέ στροφές στα ανεμιστηράκια.

Στα devices έχω 3 θαυμαστικά.Ενα το belkin usb wireless stick που έχω για να έχω n protocol access, ένα Base System Device και ένα Unknown device.

 

ektor : Για να δούμε θα έχουμε εξελίξεις;Μη ξεχνάμε ότι η developer preview έχει που βγήκε από τον Σεπτέμβριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

συνεργαζονται τα 8 με τα 2 λειτουργικα που εχω τωρα? δηλαδη ο υπολογιστης θα συκωσει 3 λειτουργικα? με την αποψη οχι απο απαιτησεις συστηματατος αλλα απο την αποψη αν ειναι σε ntfs μορφη γιατι την πατησα ετσι με λινουξ εχασα τα χπ

 

 

Κι 100 σηκώνει :mrgreen:

Δεν πρόκειται να χάσεις κάτι, με κανένα OS (windows, linux, bsd, mac) εκτός κι αν κάνεις εσύ κάτι λάθος :-)

Δεδομένου ότι είσαι αρχάριος, δεν θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις από τώρα τα windows 8, μιλάμε για pre-beta εκδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που θα αλλάξει σίγουρα μέχρι την τελική version είναι το shut down!Μιλάμε περιπέτεια ολόκληρη να το κάνεις!

 

Και ο task manager βλέπω ότι είναι σημαντικά αλλαγμένος.Πάντως το σύστημα είναι σαφώς ελαφρότερο από τα windows 7.Μνήμη πάντως αυτή τη στιγμή χρειάζεται με το καλημέρα 1 gb για πάρτη του.Εκεί ίσως χωράει βελτίωση μέχρι την final.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ειλικρινά προτιμώ να καβατζώνει μνήμη (σαν "stand by") παρά να μου κάθεται ανεκμετάλευτη και να "θαυμάζω" πόσα ελεύθερα gb έχω...

 

κακό κουσούρι αυτό από τα XP...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ειλικρινά προτιμώ να καβατζώνει μνήμη (σαν "stand by") παρά να μου κάθεται ανεκμετάλευτη και να "θαυμάζω" πόσα ελεύθερα gb έχω...

Καποια στιγμη θα γινει κοινη γνωση, που θα παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι είναι αρκετά.Εγώ τα έκανα όλα σφαίρα πάντως.Εγκατάσταση από φλασάκι Transcend κατευθείαν σε ssd!Μιλάμε σε 5-10 λεπτά είσαι έτοιμος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δε θα αφησει κανενα κενο χωρο?

Εμενα μου κραταει 25gb σε Χ64!?

System requirements ειναι. To τι θα κανεις στη συνεχεια, προφανως εξαρταται απο τις δικες σου βλεψεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...