Προς το περιεχόμενο

Official Windows 8 Tech Support Thread


Pantelwolf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει καποιος αλλος προβλημα oταν ενεργοποιει το ACHI απο το BIOS ?

 

Αν εχω το ACHI ενεργοποιημενο δεν μου φορτωνει τα Windows , ενω μολις το βαλω σε IDE mode φορτωνουν κανονικα

 

 

To m/b ειναι ενα GIGABYTE UD7 (s1366)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδια παω να κατεβασω τα 8 στο PC και εκει που βαζω τα στοιχεια μου με βγαζει οτι βαζω λαθος τον ταχυδρομικο κωδικα????!!!!

Βάλε τα 3 πρώτα ψηφία μαζί και τα υπόλοιπα δύο με κενό

ΠΧ: 123 45

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μολις εγκατεστησα τα windows 8 μεσω της προσφορας αλλα δεν μου δουλευον καποια tiles οπως η αλληλογραφια,ο καιρος οι ειδησεις τα αθλητικα τα παχνιδια παταω πανε να ανοιξουν αλλα με γυρνανε στην επιφανεια εργασιας γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα tiles μόνο το mail δεν μου λειτουργεί σωστά (δεν κάνει συγχρονισμό για την ακρίβεια). Το ξαναπέρασα πάλι αλλά τίποτα.

Μόνο στην αρχή δούλεψε για λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα tiles μόνο το mail δεν μου λειτουργεί σωστά (δεν κάνει συγχρονισμό για την ακρίβεια). Το ξαναπέρασα πάλι αλλά τίποτα.

Μόνο στην αρχή δούλεψε για λίγο.

και σε μενα,πας να εγκαταστησεις email account με καταληξη.GR ?

Με Hotmail & Yahoo δουλευει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα tiles μόνο το mail δεν μου λειτουργεί σωστά (δεν κάνει συγχρονισμό για την ακρίβεια). Το ξαναπέρασα πάλι αλλά τίποτα.

Μόνο στην αρχή δούλεψε για λίγο.

 

Στις ρυθμίσεις, μπορείς να επιλέξεις κάθε πότε θα κάνει συγχρονισμό. για τα πιο πολλά .gr δεν υποστηρίζεται το Instant. βάλτο στα 15 λεπτά πχ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε μενα,πας να εγκαταστησεις email account με καταληξη.GR ?

Με Hotmail & Yahoo δουλευει.

 

Ναι, yahoo.gr έχω βάλει.

 

Στις ρυθμίσεις, μπορείς να επιλέξεις κάθε πότε θα κάνει συγχρονισμό. για τα πιο πολλά .gr δεν υποστηρίζεται το Instant. βάλτο στα 15 λεπτά πχ...

 

Οι ρυθμίσεις που βρίσκονται; Γιατί με δεξί κλικ μόνο sync έχει και pin to start.

 

EDIT: Οκ τις βρήκα και το έφτιαξα. Το πρόβλημα ήταν ότι κάποια στιγμή το είχα γυρίσει σε local account και δεν είχε πάρει τον κωδικό. Έπρεπε να τον ξαναβάλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παλικάρια,μου ήρθε το απόγευμα και ο κωδικός για να κατεβάσω το Media Center.Υπάρχει κάποια διαδικασία για να το κατεβάσω ξεχωριστά,γιατί σύμφωνα με τις οδηγίες πρέπει να το κατεβάσω μέσω του PC που έχω εγκατεστημένα τα 8.Το θέμα είναι ότι τα έβγαλα ήδη! Απλά να μην χάσω την προσφορά..Any ideas?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...