Προς το περιεχόμενο

Dell U2312HM


phanispal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι μαλλον εχεις δικιο, κοιταξα και εγω τιμες και μαλλον δεν αξιζει, θα το ανοιξω ομως για την εμπειρια, να δω τα εντοσθια του. Φιλος λεει οτι εχει λεντακια στο στυλ των 5050, εχω κολλητηρι αλλα δεν εχω ξαναδοκιμασει ποτε κατι τετοιο.


Το πιο ενδιαφερον ειναι οτι χθες επαιξε κανονικα. Βαζω μια λευκη σελιδα, πχ η σελιδα του φορουμ και ενω προχθες εβλεπα μια ξεκαθαρη σκια κατω δεξια χθες ηταν ολα καλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 467
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, safridia είπε

Ναι μαλλον εχεις δικιο, κοιταξα και εγω τιμες και μαλλον δεν αξιζει, θα το ανοιξω ομως για την εμπειρια, να δω τα εντοσθια του. Φιλος λεει οτι εχει λεντακια στο στυλ των 5050, εχω κολλητηρι αλλα δεν εχω ξαναδοκιμασει ποτε κατι τετοιο.


Το πιο ενδιαφερον ειναι οτι χθες επαιξε κανονικα. Βαζω μια λευκη σελιδα, πχ η σελιδα του φορουμ και ενω προχθες εβλεπα μια ξεκαθαρη σκια κατω δεξια χθες ηταν ολα καλα....

Φαίνεται είμαι από τους τυχερούς, μετά από 8+ χρόνια χρήση συνεχίζει να δουλεύει κανονικά, βέβαια από το 19 και μετά έχει ελάχιστη χρήση λόγω αναβάθμισης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, absolom είπε

Φαίνεται είμαι από τους τυχερούς, μετά από 8+ χρόνια χρήση συνεχίζει να δουλεύει κανονικά, βέβαια από το 19 και μετά έχει ελάχιστη χρήση λόγω αναβάθμισης 

Κι εμένα η U2412M παίζει από το 2012 που την αγόρασα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...