Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ TV δορυφορικά στις αρχές Οκτωβρίου


djtheofanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλό θα ήταν πάντως να υπάρχει λειτουργία ώστε να μπορείς να βγάλεις κάποια πράγματα από το menu γιατί tv θέλουμε να δούμε και όχι το σήμα των γερμανών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 351
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά να ρωτήσω κάτι..

 

Είμαι καινούριος στον OTE και στην Connex (ούτε 3 εβδομάδες) και ο εξοπλισμός που μου έβαλαν είναι για την Iptv η οποία λειτουργεί κανονικά. Πλέον στο Menu μου γράφει ότι δεν λέγεται Connex αλλά OTETV.

 

Τώρα που ενεργοποιείτε το δορυφορικό θα σταματήσει το δικό μου να λειτουργεί; Πρέπει να ζητήσω κάποια αναβάθμιση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με το site των Δορυφορικών Νέων, δύο υποπακέτα της OTE TV θα είναι διαθέσιμα τη Δευτέρα:

 

 

Τη Δευτέρα η διάθεση της OTE TV στο ευρύ κοινό

 

Αποφασίστηκε τελικά η διάθεση 2 υποπακέτων της OTE TV στο ευρύ κοινό από τη Δευτέρα 17 Οκτ, ενώ οι τιμές θα ανακοινωθούν επίσημα την ίδια μέρα, οπότε και θα σας ενημερώσουμε άμεσα!

 

Source.png Πηγή: Δορυφορικά Νέα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ανοίγει η λίστα με τα κανάλια? Family pack, full pack? Γιατί σε εμένα όχι.

Πάντως απ ότι είδα στα επαγγελματικά πακέτα δεν περιέχει τα ιδιωτικά ελληνικά κανάλια-fail :fear: και λογικά δε θα τα περιέχει κ στα οικιακά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ.

Και να υποθέσω τα ιδιωτικά θα βρίσκονται στο full pack... Και ούτε cnn, bbc.

Όταν μπουν κ αυτά το συζητάω (αν και για τα ντοκυμαντέρ και μόνο το θέλω, άντε κ κανένα FX.

 

Έχουν δρόμο ακόμα αλλά έστω κ έτσι ξεφεύγουμε από το μονοπώλιο της nova.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω. Το θεωρώ βλακεία να βάλει τα ιδιωτικά μόνο στο Full Pack και θα χάσει αν το κάνει.

 

Έχει ακουστεί ότι είναι στα κλεισίματα συμφωνιών με κινηματογραφικές εταιρείες και ετοιμάζονται κανάλια OTE Cinema, όπως η Nova.

 

Επίσης έχει ακουστεί ότι η Nova ετοιμάζει διαφορετικά πακέτα ή προσφορές ή κάτι τέτοιο. Θα το δούμε στην πράξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω στο full pack τα ιδιωτικά γιατί alter και skai είναι ήδη μόνο στο full pack.

Θα δούμε.

Έστω και για αυτά που προσφέρει o ΟΤΕ, η nova κάπως θα πρέπει να "απαντήσει"

 

Καλά το site με τη λίστα των καναλιών είναι λίγο ό,τι νά'ναι ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω κάποια στιγμή κράσαρε κιόλας που πήγα να μπώ εγώ. άντε να δούμε πότε θα βγεί εμπορικά και τι πουλιά θα πιάσει γιατί από πρόγραμμα δε το κόβω και πολύ γεματο. Κι αν βγάλει και καμια προσφορά η nova τότε δύσκολα θα πάρει μερίδιο αγοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως το πρόγραμμά του το περίμενα πολύ καλύτερο. Πίστευα πως θα είναι εντελώς διαφορετικό από το connx. Τώρα με το ίδιο πρόγραμμα δεν μου λέει κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...