Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, giannislazy είπε

Ένας γείτονάς μου την κέρδισε. Κάνε μια επικοινωνία ξανά με τον άντμιν. Κρίμα να μην πάρεις κι εσυ το ίδιο. Απλά για το γαμώτο. Πάντως έδωσε καλά πραγματάκια η Weber. 

Άντε να δούμε και κάτι από την Ναπόλεον τώρα που ανεβαίνει και αυτή σαν εταιρία...

Αυτο ειναι το γμτ. Σε εναν αλλο εδωσε τα ιδια και αντι για μαχαιρι του σεφ εδωσε σουβλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2125

  • ilpapacha

    1958

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

Μόλις τώρα, eliassgr είπε

5E35AF45-7D71-4F96-BD35-E0034A19487F.jpeg

9C1A9CA7-E633-4C35-BD27-3B8198A0E054.jpeg

Εμένα η μια είναι σαν την αριστερά και η άλλη πλατιά σαν την δεξιά χωρίς αυλάκια όμως. Απλά πλατιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, omitziz είπε

Εμένα η μια είναι σαν την αριστερά και η άλλη πλατιά σαν την δεξιά χωρίς αυλάκια όμως. Απλά πλατιά

Τότε ίσως να μην είναι 2 όψεων.. τι ψησταριά έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Αυτο ειναι το γμτ. Σε εναν αλλο εδωσε τα ιδια και αντι για μαχαιρι του σεφ εδωσε σουβλα.

Παμε όλοι να σπαμάρουμε στο γκρουπ της Weber στο Facebook. Σε μια βδομάδα θα την έχεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Κληρωθηκα σε ενα διαγωνισμο της weber στο facebook που εκανε το kyso.gr και μολις παρελαβα δωρακια

179368609_10157586913901353_5564795580797380814_n.jpg

ελα ρε συ, και σε ειδα στο fb οτι κερδισες κα ελεγα ωραια θα παρει την σουβλα και σου ξηγηθηκαν ετσι? θελει διαμαρτυρια😉

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ilpapacha είπε

Οκ, αν είχαν αναφέρει για σούβλα και έλαβες μαχαίρια, τότε έχεις κάθε δίκιο!
 

Δεν είχαν αναφέρει ακριβώς τι θα δώσουν. Οι δύο πρώτοι πήραν σούβλα συν κάποια άλλα πραγματάκια. Εγώ πήρα μαχαίρι σεφ συν κάποια άλλα πραγματάκια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Δεν είχαν αναφέρει ακριβώς τι θα δώσουν. Οι δύο πρώτοι πήραν σούβλα συν κάποια άλλα πραγματάκια. Εγώ πήρα μαχαίρι σεφ συν κάποια άλλα πραγματάκια.

Κάνε μια επικοινωνία, δε χάνεις κάτι. Το δώρο όπως καi να έχει είναι σούπερ απλά μαχαίρια υπάρχουν πολλά . Μαμά σούβλες λίγες. #GiveRotisserieBack #NapoleonYourTurn

Επεξ/σία από giannislazy
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, giannislazy είπε

Κάνε μια επικοινωνία, δε χάνεις κάτι. Το δώρο όπως καi να έχει είναι σούπερ απλά μαχαίρια υπάρχουν πολλά . Μαμά σούβλες λίγες. #GiveRotisserieBack #NapoleonYourTurn

Ναι θα στείλω ένα μήνυμα γιατί τη σούβλα ήθελα πιο πολύ απ όλα. Καλή η after market, αλλά στο μάτι είναι πιο ωραία η μαμά όπως και να το κάνουμε.

Και τα μαχαίρια φαίνονται πολύ καλά πάντως. Αν τελικά δεν μου το αλλάξουν με βλέπω να παίρνω πέτρες ακονισματος για να μην τα χαλάσω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giannislazy είπε

Ένας γείτονάς μου την κέρδισε. Κάνε μια επικοινωνία ξανά με τον άντμιν. Κρίμα να μην πάρεις κι εσυ το ίδιο. Απλά για το γαμώτο. Πάντως έδωσε καλά πραγματάκια η Weber. 

Άντε να δούμε και κάτι από την Ναπόλεον τώρα που ανεβαίνει και αυτή σαν εταιρία...

Η ναπολεον μόνο μας τα παίρνει... :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...