Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, toxotis67 είπε

https://www.market-in.gr/el-gr/trofima-aleura-migmata-mageirikhs-zax-khs-kremes-skonh/samourh-antikolhtiko-spray-pshsimatos-xoris-gloutenh-250ml

 

Κι αυτό κάτι παρόμοιο δεν είναι; Φαντάζομαι κάνει για τη μαντεμενια σχάρα.

Ναι παρομοιο, φυτικο λαδι (δεν ξερω τι ακριβως), αλλα η μιση ποσοτητα απο αυτο που εβαλα και σχεδον ιδια τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2125

  • ilpapacha

    1958

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

1 λεπτό πριν, SagoniasSlutRos είπε

Ναι παρομοιο, φυτικο λαδι (δεν ξερω τι ακριβως), αλλα η μιση ποσοτητα απο αυτο που εβαλα και σχεδον ιδια τιμη.

Όντως απλά δεν έχω my market κοντά μου. Εγώ μέχρι τώρα περνάω  αραβοσιτελαιο με χαρτί κουζίνας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αναφερθηκε αυτη η σελιδα απο Ιταλια οτι κανει δωρεαν delivery σε Ελλαδα και εχει πολυ καλες τιμες (ιδιως στα genesis). Δειτε αν ενδιαφερεται καποιος, αλλα ας το ψαξει πρωτα, μιας και δεν το γνωριζω,

https://www.dadolo.com/barbecue-a-gas/1211200449-barbecue-weber-a-gas-spirit-ii-e-310-black-45010129-0077924076787.html

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκαν και οι Ιταλοί στο παιχνίδι; Πάνω που τα είχαμε βρει με τους Γερμανούς για την προμήθεια...😁

57 λεπτά πριν, sndev είπε

ναι το point είναι η διαδικασία με πινέλο που γλυτώνεις κ όχι τόσο το είδος του λαδιου

Καλά, μην βαράς...😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ilpapacha είπε

Μπήκαν και οι Ιταλοί στο παιχνίδι; Πάνω που τα είχαμε βρει με τους Γερμανούς για την προμήθεια...😁

Θα δουμε τι θα κανουμε και με αυτούς... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Παιδια αναφερθηκε αυτη η σελιδα απο Ιταλια οτι κανει δωρεαν delivery σε Ελλαδα και εχει πολυ καλες τιμες (ιδιως στα genesis). Δειτε αν ενδιαφερεται καποιος, αλλα ας το ψαξει πρωτα, μιας και δεν το γνωριζω,

https://www.dadolo.com/barbecue-a-gas/1211200449-barbecue-weber-a-gas-spirit-ii-e-310-black-45010129-0077924076787.html

Αν πληκτρολογήσει κανείς τη λέξη barbeque στην αναζήτηση, θα βρει όλη τη γκάμα των προϊόντων της weber σε καλύτερες τιμές από ότι εδώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, ilpapacha είπε

Μπήκαν και οι Ιταλοί στο παιχνίδι; Πάνω που τα είχαμε βρει με τους Γερμανούς για την προμήθεια...😁

Θα κλείσουμε και με αυτούς καλό deal. Coupon code: insomnia και τέτοια χαχα!

Πάντως τα 859€ για genesis 310 είναι τέλεια τιμή. Και ειδικά αν ισχύει το δωρεάν μεταφορικά που μου είπαν και που διάβασα μέσα στη σελίδα τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ilpapacha είπε

 

Καλά, μην βαράς...😁

δε βαραω! θυμώνω μονο με αυτους που δε διαβαζουν προς τα πισω κ ρωτανε τα ιδια. Σε εσενα θα θυμώσω που καθεσε κ χαλάς το χρονο σου ψαχνοντας  ποστ να τους ταισεις?

Στο γραπτο λογο δε καταλαβαινεις ευκολα πως το λέει ο αλλος οποτε σε καταλαβαινω κ συγνώμη αν παρεξηγησες τη προταση ,  επρεπε να βαλω emoji να φανω καλοπροαιρετος  🙈 

Επεξ/σία από sndev
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα στο MyMarket δίπλα στο σπίτι μου στην Άνω Γλυφάδα και δεν είχε το σπρέι. Θα το ψάξω γιατί το πινέλο όσο ευχάριστο ήταν αρχικά τόσο κουραστικό αρχίζει και γίνεται

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, sndev είπε

δε βαραω! θυμώνω μονο με αυτους που δε διαβαζουν προς τα πισω κ ρωτανε τα ιδια. Σε εσενα θα θυμώσω που καθεσε κ χαλάς το χρονο σου ψαχνοντας  ποστ να τους ταισεις?

Στο γραπτο λογο δε καταλαβαινεις ευκολα πως το λέει ο αλλος οποτε σε καταλαβαινω κ συγνώμη αν παρεξηγησες τη προταση ,  επρεπε να βαλο emoji να φανω καλοπροαιρετος  🙈 

Δεν σε παρεξήγησα. Το σχόλιο το έβαλα για πλάκα😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, giannislazy είπε

Πήγα στο MyMarket δίπλα στο σπίτι μου στην Άνω Γλυφάδα και δεν είχε το σπρέι. Θα το ψάξω γιατί το πινέλο όσο ευχάριστο ήταν αρχικά τόσο κουραστικό αρχίζει και γίνεται

μη παιρνεις τους δρομους.. παρε τηλ στα τοπικα καταστηματα κ ρωτα τους, εγω ετσι εκανα, στη νεα σμυρνη το χε 1 απο τα 2 my market Που εχει εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ταψί τετράγωνο 40*40 .

Η ιδέα είναι να για ψητά στην ψησταριά, έχει κάποιος να προτείνει κάτι? Από τι υλικό να ψάξω?

Θα δουλεψει? Η να μείνω στον φούρνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...